kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -28
1026
179
7
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
289
3
ROKO RIBARIĆ (OMEGA)
1027
412
7
BÁNKI BRENDON (DBRCZTM)
267
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1029
179
6
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
267
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BÁNKI BRENDON, Debreczeni Team
PF - Younger cadets (male) -32
1030
229
5
SIMON CURI (EXCALIB)
180
7
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
1031
413
7
BÁNKI BRENDON (DBRCZTM)
720
3
MARIN RUŽIĆ (HBD)
1032
572
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
659
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
132
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1033
180
7
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
413
2
BÁNKI BRENDON (DBRCZTM)
1034
572
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
132
3
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1036
180
3
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
572
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
3. BÁNKI BRENDON, Debreczeni Team
PF - Younger cadets (male) -37
1035
625
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
721
0
MARINO STORIĆ (HBD)
1037
204
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
639
1
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
1038
653
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
661
6
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
406
JAKA KMET (PDKZ)
1039
540
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
701
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
65
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1040
213
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
230
0
SIMON CURI (EXCALIB)
167
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
1041
625
5
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
204
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
1042
661
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
406
0
JAKA KMET (PDKZ)
1043
540
4
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
65
6
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1044
213
4
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
167
8
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
1045
204
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
661
1
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
1046
65
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
167
6
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
1048
204
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
167
6
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
Osvajači medalja
1. ZÉTÉNY KARAI, Yoko Kick-box Team
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
PF - Younger cadets (male) -42
1047
626
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
168
6
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
1049
296
1
TONI SIČANICA (IVNCG)
650
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1050
738
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
352
1
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1051
159
9
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
152
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
1052
435
0
TILEN REPINA (PTUJ)
522
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1053
139
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
656
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1054
72
9
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
523
8
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG1)
192
BALINT NAGY (YOKO SE)
1055
168
4
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
650
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
352
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
159
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1057
522
8
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
656
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1058
72
1
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
192
4
BALINT NAGY (YOKO SE)
1059
650
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
159
5
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1060
522
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
192
0
BALINT NAGY (YOKO SE)
1062
159
7
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
522
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BALINT NAGY, Yoko Kick-box Team
PF - Younger cadets (male) -47
1061
343
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
565
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
426
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1063
160
0
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
175
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
734
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1064
341
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
568
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
272
MORIS TRBULIN (LAV)
1065
161
8
ERIK LAZAR (YOKO SE)
702
5
DINO IVAS (HBD)
437
TILEN REPINA (PTUJ)
1066
343
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
426
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1067
160
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
734
5
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1068
341
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
272
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1069
161
5
ERIK LAZAR (YOKO SE)
437
9
TILEN REPINA (PTUJ)
1070
343
2
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
160
8
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1071
272
0
MORIS TRBULIN (LAV)
437
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1073
160
1
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
437
6
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
PF - Younger cadets (male) +47
1072
116
6
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
593
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
271
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1074
162
4
ERIK LAZAR (YOKO SE)
107
10
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
465
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1075
344
14
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
475
3
ANIS ALIBABIĆ (BIHAĆ)
106
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1076
624
2
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
455
3
TIM HEINISCH (PTUJ)
583
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1077
116
6
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
271
0
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
1078
107
7
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
465
0
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1079
344
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
106
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1080
455
5
TIM HEINISCH (PTUJ)
583
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1081
116
2
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
107
7
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
1082
344
13
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
583
11
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1084
107
6
IVAN JERKOVIĆ (OMEGA)
344
0
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA
2. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK LEVENTE, Debreczeni Team
3. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"