kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -32
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Older cadets (female) -50
PF - Juniors (male) -84
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (female) -55
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (female) -55
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -57
PF - Boys -32
1004
690
0
MARINO STORIĆ (HBD)
442
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
131
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
529
EMANUEL SUROP (DRAGA)
638
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
689
MARIN RUŽIĆ (HBD)
643
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
623
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
483
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1006
442
2
IVAN PALEKA (MARJAN)
131
8
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1007
529
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
638
7
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1008
689
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
643
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1009
623
9
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
483
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1010
131
7
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
638
1
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1011
689
2
MARIN RUŽIĆ (HBD)
623
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1013
131
6
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
623
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. MARIN RUŽIĆ, HBD
PF - Younger cadets (male) -42
1047
626
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
168
6
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
1049
296
1
TONI SIČANICA (IVNCG)
650
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1050
738
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
352
1
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1051
159
9
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
152
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
1052
435
0
TILEN REPINA (PTUJ)
522
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1053
139
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
656
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1054
72
9
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
523
8
SEBASTIAN IDRIZI (ZELG1)
192
BALINT NAGY (YOKO SE)
1055
168
4
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
650
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
352
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
159
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1057
522
8
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
656
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1058
72
1
TEO SEGA SUMIĆ (BUZET)
192
4
BALINT NAGY (YOKO SE)
1059
650
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
159
5
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1060
522
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
192
0
BALINT NAGY (YOKO SE)
1062
159
7
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
522
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
Medalists
1. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BALINT NAGY, Yoko Kick-box Team
PF - Older cadets (female) -50
3038
419
0
SZTRACZINSZKI PETRA (DBRCZTM)
424
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
385
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
528
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
541
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
3040
424
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
385
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
3041
528
6
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
541
8
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
3044
424
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
541
3
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. PAOLA RONČEVIĆ, DRAGA
PF - Juniors (male) -84
1097
545
0
ROKO VULETA (DRAGA)
581
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
350
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
155
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
685
MARKO DŽIN (PLANET)
1099
581
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
350
0
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1098
155
8
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
685
9
MARKO DŽIN (PLANET)
1100
350
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
685
8
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. ----
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
LC - Older cadets (male) -42
4001
525
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
4002
461
0
MARIJAN MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
301
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4004
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
301
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. MARIJAN MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Older cadets (male) -47
4003
537
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
605
0
DIEGO ALDIN (BURA)
499
BARTUL BAKICA (LOTUS)
4005
537
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
499
3
BARTUL BAKICA (LOTUS)
Medalists
1. BARTUL BAKICA, LOTUS
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
4009
208
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
658
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
4011
487
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
535
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
4012
134
0
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
433
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
536
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
4013
208
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
535
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
4014
433
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
536
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
4016
208
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
536
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Older cadets (female) -55
4035
746
0
AMRA DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
672
0
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
530
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
4037
672
2
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
530
1
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
Medalists
1. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
2. PAULLA KLASNETIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -79
5026
548
0
ROKO VULETA (DRAGA)
484
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
42
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
5028
484
1
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
42
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -55
5001
563
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
67
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
532
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
551
MARA VICELJA (SUŠAK)
78
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
5003
563
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
532
0
PAULLA KLASNETIĆ (DRAGA)
5002
551
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
78
3
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
5005
563
1
SARA PEŠUT (SUŠAK)
78
2
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, SLATINA
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
3. PAULLA KLASNETIĆ, DRAGA
KL - Older cadets (male) -47
5034
630
0
VITO PERIŠ (GATA)
539
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. RENE KALIMAN, DRAGA
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
5039
305
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
524
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
398
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
762
IGOR DULAR (KTB KK)
519
KARLO BRATKOVIĆ (ŠK)
5041
542
2
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
676
1
ALBERT BANULLA (ROVINJ)
291
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
763
NIK ARNŠEK (KTB KK)
374
ROBI BLAZEVIC (MMABULS)
5042
524
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
398
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
5043
762
3
IGOR DULAR (KTB KK)
519
0
KARLO BRATKOVIĆ (ŠK)
5044
542
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
291
0
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
5045
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
374
0
ROBI BLAZEVIC (MMABULS)
5046
524
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
762
3
IGOR DULAR (KTB KK)
5047
542
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
5049
762
0
IGOR DULAR (KTB KK)
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
Medalists
1. NIK ARNŠEK, KTB Krško
2. IGOR DULAR, KTB Krško
3. ANTE OŽBOLT, DRAGA
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN