kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
ATUS GRATKORN
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BULLS
BURA
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
DALMACIJA
DALMATINO
Debreczeni Team
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FIGHT CENTER/CBKB
FIGHTER
GLADIJATOR
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KING
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
RUDAN
SISAK
SLATINA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WAKO MACEDONIA
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) +69
FC - Juniors (male) -71
FC - Seniors (male) -67
FC - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) -57
LK - Seniors (male) -71
LK - Seniors (male) -91
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -42
4001
525
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
4002
461
0
MARIJAN MAJSTOROVIĆ (KBK TD)
301
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4004
481
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
301
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. MARIJAN MAJSTOROVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Older cadets (male) +69
4024
299
1
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
697
2
VALENTINO JANJAC (HBD)
612
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
497
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
691
DUJE IVAS (HBD)
4026
697
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
612
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
4025
497
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
691
3
DUJE IVAS (HBD)
4028
697
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
691
3
DUJE IVAS (HBD)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
FC - Juniors (male) -71
668
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
R013B
308
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
759
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
R038
668
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
308
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
2. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. ENRIKO KRLUK, HBD
3. ----
FC - Seniors (male) -67
R015
136
3
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
628
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
R016
472
0
ERMIN SALI (KBK TD)
306
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R057
136
0
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
306
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. KARLO KAPETANOVIĆ, BUSHIDO
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
3. PAOLO FRANKO, KVARNER
FC - Seniors (male) -81
R041
297
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
149
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -57
R048
96
0
DARIO KONTAK (LEONGYM)
312
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. DARIO KONTAK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -71
R051
677
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
94
0
ALEKSANDAR ŠAKIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN KUČIĆ, ARMUS
2. ALEKSANDAR ŠAKIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -91
R023
319
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
304
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
R024
479
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
135
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
R062
319
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
479
0
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. LUKA JAMAN, BLITZ
3. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO
KL - Older cadets (male) -42
5032
263
0
VITO PERIŠ (GATA)
302
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
Medalists
1. JOSIP PEREMIN, ARMUS
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
5039
305
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
524
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
398
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
762
IGOR DULAR (KTB KK)
519
KARLO BRATKOVIĆ (ŠK)
5041
542
2
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
676
1
ALBERT BANULLA (ROVINJ)
291
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
763
NIK ARNŠEK (KTB KK)
374
ROBI BLAZEVIC (MMABULS)
5042
524
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
398
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
5043
762
3
IGOR DULAR (KTB KK)
519
0
KARLO BRATKOVIĆ (ŠK)
5044
542
3
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
291
0
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
5045
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
374
0
ROBI BLAZEVIC (MMABULS)
5046
524
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
762
3
IGOR DULAR (KTB KK)
5047
542
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
5049
762
0
IGOR DULAR (KTB KK)
763
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
Medalists
1. NIK ARNŠEK, KTB Krško
2. IGOR DULAR, KTB Krško
3. ANTE OŽBOLT, DRAGA
3. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
KL - Older cadets (male) -63
5048
722
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
220
0
JAN ŽUGIĆ (EXCALIB)
257
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5050
737
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5051
292
0
DEMIAN LJUBIĆ (SPARTAN)
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
PATRIK BAČANI (BLITZ)
11
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5052
722
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
257
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
5053
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
310
0
JOSIP NAĐ (ARMUS)
5054
370
3
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
115
0
PATRIK BAČANI (BLITZ)
5055
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
517
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
5056
257
1
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
236
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5057
370
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
11
3
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
5060
236
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
11
0
LEONARDO ŠEKETA (TIGAR)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEONARDO ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. MILENKO POTPARA, RUDAN
KL - Older cadets (male) +69
5062
698
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
703
0
LIPOVAČA DINO (LJUTOCH)
285
DINO PUPOVIĆ (BUDVA)
5063
314
0
LUKA UGLEŠIC (UNIRENT)
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
260
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
5064
692
3
DUJE IVAS (HBD)
154
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
298
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
5065
237
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
613
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
5066
698
3
VALENTINO JANJAC (HBD)
285
0
DINO PUPOVIĆ (BUDVA)
5067
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
260
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
5068
692
3
DUJE IVAS (HBD)
298
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
5069
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
613
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
5070
698
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
733
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
5071
692
0
DUJE IVAS (HBD)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
5074
733
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
520
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. DUJE IVAS, HBD
3. VALENTINO JANJAC, HBD