Odabrano natjecanje: Brod Open 2019.

DISCIPLINE
 
 

PF - Dječaci početnici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARKO NUJIĆ2002 - OdzakPF-POČ-M+322216016
2.RIKO LJUBIĆBTIPF-POČ-M-25111107
3.VIKTOR HARAMIJAHUS OSIJEKPF-POČ-M-2811606
4.LENNOX STAPARTOMISLAV GYMPF-POČ-M+322160-4
5.VITO VALEKIMPACTPF-POČ-M-25, PF-POČ-M-282040-13
6.LENNY STAPARTOMISLAV GYMPF-POČ-M+321000-6
7.OLIVER SAVIĆ-ROSYIMPACTPF-POČ-M+321000-6

PF - Dječaci

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARKO NUJIĆ2002 - OdzakPF-DJ-M+322212012
2.ADAM PEJICBRODPF-DJ-M+322170-2
3.LENNOX STAPARTOMISLAV GYMPF-DJ-M+321030-4
4.LENNY STAPARTOMISLAV GYMPF-DJ-M+321000-6

PF - Djevojčice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KIARA BRATKOVIĆBTIPF-DJ-Ž+3211704
2.DONNA VRHOVECBTIPF-DJ-Ž+321030-4

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.IVAN AMBROZIC2002 - OdzakPF-MKAD-M+472212012
2.DAVID ŠTRKIMPACTPF-MKAD-M+471000-6
3.MIHAEL TOMASBRODPF-MKAD-M+471000-6

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LORENA ZEBABTIPF-MKAD-Ž-472222016
2.ESTER BARIČEVIĆIMPACTPF-MKAD-Ž-321113011
3.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-MKAD-Ž+4711404
4.MIHAELA SEDLOBRODPF-MKAD-Ž+471000-4
5.MANDALENA JAZVIĆ2002 - OdzakPF-MKAD-Ž-471050-8
6.EMILI BARIČEVIĆIMPACTPF-MKAD-Ž-471010-8
7.IVA BORBAŠHUS OSIJEKPF-MKAD-Ž-321020-11

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TEO GRGIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-632212012
2.ANTO JELKIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-5211606
3.IVAN ĐAKOVIĆTOMISLAV GYMPF-SKAD-M+6911505
4.PAVO ANDRIJANIC2002 - OdzakPF-SKAD-M+6921601
5.ELMIN BRKIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-521000-6
6.FRAN ŽMIRIĆGLINAPF-SKAD-M-631000-6
7.JAN GREBENARHUS OSIJEKPF-SKAD-M+691000-6
8.KRISTIJAN BOSNIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-631000-6

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LEONARDA DEAKBTIPF-SKAD-Ž-462217016
2.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-SKAD-Ž-602211011
3.KLARA LONČAREVIĆGLINAPF-SKAD-Ž-601000-5
4.REA KVAKIMPACTPF-SKAD-Ž-461000-6
5.VALENTINA JURICBRODPF-SKAD-Ž-601000-6
6.MAJA ČABARKAPAHUS OSIJEKPF-SKAD-Ž-461010-10

PF - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.HELENA SANDRA TKALČEVIĆBTIPF-JUN-Ž-6511606
2.LARA ŠIMIĆHUS OSIJEKPF-JUN-Ž-651000-6

PF - Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.

PF - Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.