kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK Kula
KNEZ
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
NINJA
PTUJ
RUDAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR, Slunj
VELEBIT
VISOČICA
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke +70
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Starije kadetkinje početnice -55
KL - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -89
KL - Seniori -84
LC - Juniorke +70
3024
346
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
210
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -57
3030
347
1
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
157
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3032
38
2
DUJO TALAJA (KULA )
311
1
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
3031
157
0
ANTE ŠAŠKOR (GATA)
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3034
38
0
DUJO TALAJA (KULA )
309
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. ANTE ŠAŠKOR, SVETI JURE, Gata
3. GABRIEL JOVANOVIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Starije kadetkinje početnice -55
3038
335
3
NIKA ERAK (MARJAN)
262
0
PAOLA-LEONA JERMAN (EXCALIB)
107
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
331
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3040
335
0
NIKA ERAK (MARJAN)
107
3
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3041
331
0
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
3043
107
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
258
3
ELENA JUREKOVIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. ELENA JUREKOVIĆ, EXCALIBUR
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA ERAK, MARJAN 1975
KL - Stariji kadeti -57
3044
39
0
DUJO TALAJA (KULA )
147
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3045
103
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
3047
147
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
KL - Juniori -89
3059
33
3
VITO KOŠAR (ŠK)
102
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
3061
101
2
DOMAGOJ PRELČEC (ARMUS)
348
1
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ PRELČEC, ARMUS
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----