kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijal Josip Jović 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -47
3042
352
0
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
220
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. STEFAN VEKIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3044
39
0
DUJO TALAJA (KULA )
147
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3045
103
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
3047
147
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
221
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
KL - Stariji kadeti -63
3046
349
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
253
0
DARIJO DUBNICA (LEONGYM)
222
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
3048
349
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
222
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
3049
168
1
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
248
2
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
3050
149
1
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
244
2
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
3053
248
3
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
244
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. FRAN ČANDRLIĆ, DRAGA
2. MILENKO POTPARA, RUDAN
3. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. OLIVER OZVAČIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Stariji kadeti +69
3051
8
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
173
0
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3052
255
1
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
245
2
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
3055
8
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
245
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
2. MILENKO POTPARA, RUDAN
3. JOSIP SAKOMAN, JASTREB
3. MIHAEL KAJIC, LEON GYM