kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniori -63
2052
205
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
93
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
2053
106
0
ERMIN SALI (KBK TD)
220
0
TONI HORVAT (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. TONI HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
2054
69
0
MARIO MARETIĆ (KOBRABJ)
223
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
2055
1
3
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
227
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
2057
223
1
JURAJ TOTH (TGRBROD)
1
2
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. DARIO ANIĆ, TOMISLAV GYM
2. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
3. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
3. MARIO MARETIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL - Seniori -79
2056
224
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
228
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
2058
243
0
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
145
3
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV CUKOR, HUS
2. LUKA ORUČEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
2059
31
0
PEJO GUBERAC (2002BIH)
158
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. MARKO ŽOVIN, HUS
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
2060
230
0
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
88
3
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
2. DAMIR ŽULJEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----