kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori +94
LC - Seniori -63
2017
204
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
92
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
2018
240
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
219
3
TONI HORVAT (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. TONI HORVAT, TIGAR BROD
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
2019
114
2
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
4
1
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
2020
221
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
71
0
JOSIP TUŠKAN (KOBRABJ)
2023
114
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
221
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. JOSIP TUŠKAN, KOBRA, Bjelovar
3. DARIO ANIĆ, TOMISLAV GYM
LC - Seniori -79
2021
44
3
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
263
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
2022
72
3
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
120
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2024
44
0
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
72
3
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. DEJAN GRAHOVAC, KOBRA, Bjelovar
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
LC - Seniori -84
2025
55
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
144
3
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV CUKOR, HUS
2. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
2026
20
3
SÁGI ZOLTAN (BER.)
68
0
MARIN MATIJAK (KOBRABJ)
2027
229
3
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
87
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
2029
20
2
SÁGI ZOLTAN (BER.)
229
1
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
2. DAMIR ŽULJEVIĆ, TIGAR BROD
3. MARIN MATIJAK, KOBRA, Bjelovar
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar