kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Brod Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
1019
100
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
250
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1020
253
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
1022
100
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
Osvajači medalja
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. TIN KARAPETRIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1023
254
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1024
36
3
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
13
1
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
265
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1025
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1026
36
4
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
265
3
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1028
178
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
36
0
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. DANIEL PENIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
255
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
179
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1029
79
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1030
57
8
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
139
6
DAVID ŠTRK (IMPACT)
111
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1031
179
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1032
57
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1035
179
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -47
1033
187
4
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
121
8
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1034
76
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
80
1
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1036
121
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
76
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti +47
1037
245
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1038
191
1
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
18
3
BENEDEK HADRA (BER.)
61
7
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1040
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
164
0
MIHAEL TOMAS (BROD)
1041
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1042
61
2
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1044
77
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
2
2
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MATEJ BOGOVIĆ, GLINA