Odabrano natjecanje: 23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (129)

PF - Boys beginners -19

PF - Boys beginners -22

    CROATIA
  • 1. MARINO VUJASIN - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. NIKO VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Boys beginners -25

    CROATIA
  • 1. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NIKO VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. RAFAEL RITOŠA - ZEUS

PF - Boys beginners -28

    CROATIA
  • 1. ENES HUŠIDIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Boys beginners -32

    CROATIA
  • 1. BERTO GOJAK - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. ENES HUŠIDIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Boys beginners +32

    CROATIA
  • 1. JURE TOKIĆ - VELEBIT

PF - Girls beginners -19

PF - Girls beginners -22

    CROATIA
  • 1. IVA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls beginners -25

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. IVA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls beginners -28

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI

PF - Girls beginners -32

    CROATIA
  • 1. NIKOL BIBER - TIGAR, Karlovac

PF - Girls beginners +32

PF - Boys -19

PF - Boys -22

PF - Boys -25

    CROATIA
  • 1. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. ROKO VUJASIN - CRNI ORAO

PF - Boys -28

PF - Boys -32

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS

PF - Boys +32

    CROATIA
  • 1. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls -19

PF - Girls -22

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls -25

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls -28

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI

PF - Girls -32

    CROATIA
  • 1. ERIN ARMAN - ZEUS

PF - Girls +32

    CROATIA
  • 1. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. ROMANA VIDIĆ - ZEUS

PF - Y. cadets beginners (male) -28

PF - Y. cadets beginners (male) -32

PF - Y. cadets beginners (male) -37

PF - Y. cadets beginners (male) -42

    CROATIA
  • 1. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. TONI POLEGUBIĆ - CRNI ORAO

PF - Y. cadets beginners (male) -47

    CROATIA
  • 1. SIMON RITOŠA - ZEUS

PF - Y. cadets beginners (male) +47

    CROATIA
  • 1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARMIN OSMANOVIĆ - Galaja Sanski Most
  • CROATIA
  • 3. MARTIN MILETA - MAWASHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEDIM MALKOC - KBV Kurto

PF - Y. cadets beginners (female) -28

    CROATIA
  • 1. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split

PF - Y. cadets beginners (female) -32

    CROATIA
  • 1. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA ŠUMELJ - MAWASHI

PF - Y. cadets beginners (female) -37

PF - Y. cadets beginners (female) -42

PF - Y. cadets beginners (female) -47

    CROATIA
  • 1. NOA ČULINA - PIT BULL, Split

PF - Y. cadets beginners (female) +47

    CROATIA
  • 1. PETRA PRLAC - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -28

    CROATIA
  • 1. LUKA POLEGUBIĆ - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (male) -32

PF - Younger cadets (male) -37

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. RIKO LUKA MAKSAN - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 3. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. LOVRE MIOČEV - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. MATEO ŠEPEK - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Younger cadets (male) +47

    CROATIA
  • 1. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. MARKO LJUBAS - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 3. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. VICE BOBIĆ - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

PF - Younger cadets (female) -28

    CROATIA
  • 1. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL

PF - Younger cadets (female) -32

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (female) -37

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. PATRICIA DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Younger cadets (female) -42

    CROATIA
  • 1. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. EMA MORIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 4. LARA PERKOVIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 5. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula

PF - Younger cadets (female) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. NOA ČULINA - PIT BULL, Split

PF - Younger cadets (female) +47

    CROATIA
  • 1. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. NIKA ARMAN - ZEUS

PF - Older cadets (male) -32

PF - Older cadets (male) -37

PF - Older cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula

PF - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. SANDI STENTA - PLANET SPORT

PF - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

PF - Older cadets (male) -57

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. EDI VUČKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 6. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Older cadets (male) -63

    CROATIA
  • 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Older cadets (male) -69

PF - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac

PF - Older cadets (female) -32

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR

PF - Older cadets (female) -37

PF - Older cadets (female) -42

    CROATIA
  • 1. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. ZARA LERGA - PRETORIAN

PF - Older cadets (female) -50

    CROATIA
  • 1. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING

PF - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. LUNA SPASOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT

PF - Older cadets (female) -60

    CROATIA
  • 1. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LUNA SPASOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MARIJA VOJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. LANA BLAIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MILICA MATIĆ - PRETORIAN

PF - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 2. EDI VUČKOVIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Juniors (male) -69

PF - Juniors (male) -74

PF - Juniors (male) -79

PF - Juniors (male) -84

PF - Juniors (male) -89

PF - Juniors (male) -94

    CROATIA
  • 1. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT

PF - Juniors (male) +94

    CROATIA
  • 1. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT

PF - Juniors (female) -50

PF - Juniors (female) -55

PF - Juniors (female) -60

PF - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR

PF - Juniors (female) -70

PF - Juniors (female) +70

PF - Seniors (male) -57

PF - Seniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT

PF - Seniors (male) -69

PF - Seniors (male) -74

PF - Seniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERMIN IMŠIROVIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ŠAHINOVIĆ HARUN - KBS Ljutoc Orasac

PF - Seniors (male) -84

PF - Seniors (male) -89

PF - Seniors (male) -94

PF - Seniors (male) +94

PF - Seniors (female) -50

PF - Seniors (female) -55

PF - Seniors (female) -60

PF - Seniors (female) -65

PF - Seniors (female) -70

PF - Seniors (female) +70

Light contact (67)

LC - O. cadets beginners (male) -32

LC - O. cadets beginners (male) -37

LC - O. cadets beginners (male) -42

    CROATIA
  • 1. TONI POLEGUBIĆ - CRNI ORAO

LC - O. cadets beginners (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS AJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 2. FRANKO PEDISIC - CRNI ORAO

LC - O. cadets beginners (male) -52

    CROATIA
  • 1. ALEX TERLEVIC - KING
  • CROATIA
  • 2. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. PAVLE BOLIC - CRNI ORAO

LC - O. cadets beginners (male) -57

    CROATIA
  • 1. LUKA ŠARIĆ - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. NOA REPIĆ - OMEGA

LC - O. cadets beginners (male) -63

LC - O. cadets beginners (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HODŽIĆ DŽENIS - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (male) +69

LC - O. cadets beginners (female) -32

LC - O. cadets beginners (female) -37

LC - O. cadets beginners (female) -42

LC - O. cadets beginners (female) -46

    CROATIA
  • 1. MARIJA MAGDALENA LJUBAS - SVETI MATEJ

LC - O. cadets beginners (female) -50

    CROATIA
  • 1. ANTEA LJUBAS - SVETI MATEJ

LC - O. cadets beginners (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SARA GORETIĆ - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA TELEBAK - KBK "KOBRA" MOSTAR

LC - O. cadets beginners (female) -65

LC - O. cadets beginners (female) +65

LC - Older cadets (male) -32

LC - Older cadets (male) -37

LC - Older cadets (male) -42

LC - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ANDRIĆ - KING

LC - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 3. DAVID MLADENOVIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 4. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 7. RAUL VALENČIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 8. VICE BOBIĆ - CRNI ORAO

LC - Older cadets (male) -57

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LEON PRANJIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO

LC - Older cadets (male) -63

LC - Older cadets (male) -69

    CROATIA
  • 1. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

LC - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM

LC - Older cadets (female) -32

LC - Older cadets (female) -37

LC - Older cadets (female) -42

LC - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA FORIC - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN

LC - Older cadets (female) -50

    CROATIA
  • 1. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN

LC - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT

LC - Older cadets (female) -60

LC - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. MILICA MATIĆ - PRETORIAN

LC - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN

LC - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 2. ROBERT RELJANOVIĆ - PIT BULL, Split

LC - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT

LC - Juniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. MARKO LIOVIĆ - OMEGA

LC - Juniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ PRIMORAC - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 6. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

LC - Juniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. IVO MUSTAPIĆ - MAWASHI

LC - Juniors (male) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMAD BABAČA - Galaja Sanski Most

LC - Juniors (male) -89

LC - Juniors (male) -94

    CROATIA
  • 1. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT

LC - Juniors (male) +94

LC - Juniors (female) -50

LC - Juniors (female) -55

LC - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. UNA MARAVIĆ - KUTINA

LC - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Juniors (female) -70

LC - Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA

LC - Seniors (male) -57

LC - Seniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ADAM HERCOG - OMEGA

LC - Seniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA

LC - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI BEGIC - KBV "Borac" B.Krupa
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ĐONI ROBERT MATUSINA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. MARINO BULIĆ - SVETI ZOILO
  • CROATIA
  • 4. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM

LC - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. JOSIP PASTUOVIĆ - SVETI ZOILO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ŠAHINOVIĆ HARUN - KBS Ljutoc Orasac

LC - Seniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. ANTE POLEGUBIC - CRNI ORAO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ŠAHINOVIĆ HARUN - KBS Ljutoc Orasac

LC - Seniors (male) -89

LC - Seniors (male) -94

LC - Seniors (male) +94

LC - Seniors (female) -50

LC - Seniors (female) -55

LC - Seniors (female) -60

LC - Seniors (female) -65

LC - Seniors (female) -70

LC - Seniors (female) +70

Kick Light (122)

KL - O. cadets beginners (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. PAVLE ĐURIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - O. cadets beginners (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM SMAJIC - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MIHAJLO BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - O. cadets beginners (male) -52

    CROATIA
  • 1. ALEX TERLEVIC - KING
  • CROATIA
  • 2. FRANKO PEDISIC - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN RADOVAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 6. PAVLE BOLIC - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 7. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - O. cadets beginners (male) -57

    CROATIA
  • 1. LUKA ŠARIĆ - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. MATE PEJKOVIĆ - MORNAR

KL - O. cadets beginners (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
  • MONTENEGRO
  • 2. PAVLE VUŠUROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"

KL - O. cadets beginners (male) -69

    CROATIA
  • 1. IVO VULETIĆ - SV.JURE GATA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. LEO ČVRK - MLADOST
  • CROATIA
  • 4. LEON SABO - ZEUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NIKOLA ŠEKARIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - O. cadets beginners (male) +69

    CROATIA
  • 1. DARIO DOŽDOR - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. JAKOV KOSTELAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. JAN BENČEK - MLADOST
  • CROATIA
  • 4. LEO ŠKRTIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - O. cadets beginners (female) -32

KL - O. cadets beginners (female) -37

KL - O. cadets beginners (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) -46

KL - O. cadets beginners (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMEDINA EMINOVIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. MATEA ULOŽNIK - MORNAR

KL - O. cadets beginners (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA DUMPOR - KBV "Borac" B.Krupa

KL - O. cadets beginners (female) -60

KL - O. cadets beginners (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. LANA BLAIĆ - PRETORIAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SUMEA SABIC - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) +65

    CROATIA
  • 1. EMA MATOVINOVIĆ - MLADOST

KL - Older cadets (male) -32

KL - Older cadets (male) -37

    CROATIA
  • 1. MIHAEL PERIŠ - SV.JURE GATA

KL - Older cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA

KL - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. FILIP ANDRIĆ - KING

KL - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 3. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Older cadets (male) -57

    CROATIA
  • 1. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV TURČIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. VITO PERIŠ - SV.JURE GATA

KL - Older cadets (male) -63

    CROATIA
  • 1. BORNA BRADARIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH

KL - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIRZET ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUHAMED SEFEROVIĆ - Galaja Sanski Most

KL - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. DARIO DOŽDOR - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 3. JAKOV ČATIPOVIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 4. LEO SENKIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 5. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto

KL - Older cadets (female) -32

KL - Older cadets (female) -37

KL - Older cadets (female) -42

KL - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASNA TOPIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. ZARA LERGA - PRETORIAN

KL - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. CHIARA MILIŠA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

KL - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD

KL - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. EMA MATOVINOVIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 2. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN

KL - Juniors (male) -57

    CROATIA
  • 1. ROBERT RELJANOVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BORIS LUBURA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Juniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. DOMINIK TOPIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 2. JAKOV JOZIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAKLJAŠ - PIT BULL, Split

KL - Juniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KARLO ZOVKO - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 4. PATRIK BAČANI - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 6. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

KL - Juniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. IVO MUSTAPIĆ - MAWASHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOSIP BRDAR - K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
  • CROATIA
  • 3. MANUEL PINČUĆ - PRETORIAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto

KL - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. ANTE JANJIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. IVAN BILOGREVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. RANKO GERIĆ - MLADOST

KL - Juniors (male) -89

    CROATIA
  • 1. ANTONIO PAVLIĆ - HUS OSIJEK

KL - Juniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniors (male) +94

    CROATIA
  • 1. DOMINIK STANIĆ - KBK Fortis Domaslovec Samobor

KL - Juniors (female) -50

    CROATIA
  • 1. DORA IGREC - MLADOST

KL - Juniors (female) -55

    CROATIA
  • 1. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA

KL - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. MARIJA MAGDALENA MIŠAK - MLADOST
  • CROATIA
  • 2. UNA MARAVIĆ - KUTINA

KL - Juniors (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVANA RADIĆ - Velež Nevesinje

KL - Juniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NAĐA TERZIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA STUPIČIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST
  • CROATIA
  • 4. PAULA MARADIN - TIGAR, Karlovac

KL - Seniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN BEKTAŠEVIĆ - Galaja Sanski Most

KL - Seniors (male) -63

KL - Seniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR

KL - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FILIP ČURIĆ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. MARINO BULIĆ - SVETI ZOILO
  • CROATIA
  • 3. PATRIK KRIZMANIĆ - ADRIA GYM

KL - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. DANIEL PROSENICA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. DENIS KOZINA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PASTUOVIĆ - SVETI ZOILO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA RAIĆ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL KVESIĆ - PIT BULL, Split

KL - Seniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. ANTE POLEGUBIC - CRNI ORAO
  • CROATIA
  • 2. MARKO MUJAN - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ZVONIMIR JELENIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Seniors (male) -89

KL - Seniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL ZAJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac

KL - Seniors (male) +94

    CROATIA
  • 1. JURICA MARKOVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Seniors (female) -50

KL - Seniors (female) -55

KL - Seniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA KALANJ - VIKTORIA

KL - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. TIHANA JAGODIĆ - KBK Fortis Domaslovec Samobor

KL - Seniors (female) -70

KL - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA STUPIČIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. VENKA KNEZEVIC - PRETORIAN
Low Kick (105)

LK - Y. Juniors (male) -42

LK - Y. Juniors (male) -45

LK - Y. Juniors (male) -48

    CROATIA
  • 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR

LK - Y. Juniors (male) -51

    CROATIA
  • 1. RENE KALIMAN - DRAGA

LK - Y. Juniors (male) -54

    MONTENEGRO
  • 1. ILIJA PEROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"

LK - Y. Juniors (male) -57

    CROATIA
  • 1. IVAN IVANIŠ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. JURAJ HORVAT - ŠKORPION

LK - Y. Juniors (male) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN PETKOVIĆ - Velež Nevesinje
  • CROATIA
  • 2. LUKA PTIČEK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MIHOVIL ČULINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV RAMLJAK - PIT BULL, Split

LK - Y. Juniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MARKO DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 4. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO

LK - Y. Juniors (male) -67

    CROATIA
  • 1. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ

LK - Y. Juniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIR MUJAGIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 2. BRUNO CECIĆ - PIT BULL, Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 4. IVAN MUSIĆ - PIT BULL, Split

LK - Y. Juniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. ARDI AGAJ - PIT BULL, Split

LK - Y. Juniors (male) -81

    CROATIA
  • 1. LUKA DRAGIČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST

LK - Y. Juniors (male) +81

    CROATIA
  • 1. ANTE STIPICA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. RENATO ROGULJIĆ - PIT BULL, Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SERGEJ PUDAR - Velež Nevesinje

LK - Y. Juniors (female) -40

LK - Y. Juniors (female) -44

LK - Y. Juniors (female) -48

LK - Y. Juniors (female) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LK - Y. Juniors (female) -56

    CROATIA
  • 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LK - Y. Juniors (female) -60

    AUSTRIA
  • 1. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn

LK - Y. Juniors (female) +60

    CROATIA
  • 1. CHIARA ŠADIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. GLORIJA IŠTUK - PIT BULL, Split

LK - O. Juniors (male) -51

    CROATIA
  • 1. FILIP GLUIĆ - SPARTAN GYM

LK - O. Juniors (male) -54

LK - O. Juniors (male) -57

    CROATIA
  • 1. ANTE TOMIĆ - AMENO
  • MONTENEGRO
  • 2. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"

LK - O. Juniors (male) -60

    CROATIA
  • 1. ALEN OMEROVIĆ - PIT BULL, Split

LK - O. Juniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN JUKIĆ - PIT BULL, Split

LK - O. Juniors (male) -67

    CROATIA
  • 1. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. LEO VIDOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUKA KUSTURA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. UROŠ PAJIĆ - KING

LK - O. Juniors (male) -71

    CROATIA
  • 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. JURAJ PRIMORAC - MLADOST
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 4. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. PATRIK GRĐAN - MLADOST

LK - O. Juniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. BRUNO KELAM - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP MATIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 3. KARLO KOVAČ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. MARTIN SUČIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. MATEO ZOVKO - MORNAR
  • CROATIA
  • 6. RAUL SUNARA - AMENO
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV MATIĆ - SPARTAN GYM

LK - O. Juniors (male) -81

    CROATIA
  • 1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 4. VITO KOŠAR - ŠKORPION

LK - O. Juniors (male) -86

    CROATIA
  • 1. ARDIT BERISHA - AMENO
  • CROATIA
  • 2. DAVID PINDRIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. IVAN PEČAREVIĆ - PIT BULL, Split

LK - O. Juniors (male) -91

LK - O. Juniors (male) +91

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR

LK - O. Juniors (female) -48

LK - O. Juniors (female) -52

LK - O. Juniors (female) -56

LK - O. Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA KALANJ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. MIA MAMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. TINA RADMAN - PIT BULL, Split

LK - O. Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. MARIA ŽIŽAK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM

LK - O. Juniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA

LK - O. Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. STELLA MUSA - PIT BULL, Split

LK - Seniors (male) -51

LK - Seniors (male) -54

LK - Seniors (male) -57

LK - Seniors (male) -60

LK - Seniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN KULAUZOVIĆ - KBV "Borac" B.Krupa

LK - Seniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI BAJIĆ - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 2. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 3. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

LK - Seniors (male) -71

    CROATIA
  • 1. EDI TULLA - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. PETAR MUŠURA - AMENO

LK - Seniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN KORDIĆ - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • CROATIA
  • 3. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 5. LUKA CERANJA - PRETORIAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH

LK - Seniors (male) -81

    CROATIA
  • 1. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. LEO PERKOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. MATE SKELIN - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. VICKO MLADINIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. VLADIMIR IVAN - PIT BULL, Split

LK - Seniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KEMAL BRATIĆ - KBV "Borac" B.Krupa
  • CROATIA
  • 2. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM

LK - Seniors (male) -91

    CROATIA
  • 1. LUKA ŽULJEVIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniors (male) +91

    CROATIA
  • 1. ANTO ŠIRIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniors (female) -48

    CROATIA
  • 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

LK - Seniors (female) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ŠEJLA ORAŠČANIN - FAVORIT BH

LK - Seniors (female) -56

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. TAJANA KOŠČAK - MLADOST

LK - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 2. DORA MLINARIĆ - SPARTAN GYM

LK - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STEFANI PRKIC - KBK "KOBRA" MOSTAR

LK - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split

LK - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. STELA ŠVRAGULJA - PIT BULL, Split