Odabrano natjecanje: 22. Kutina Open 2020. - OTKAZANO!!!

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (90)

PF - Dječaci početnici -19

PF - Dječaci početnici -22

PF - Dječaci početnici -25

PF - Dječaci početnici -28

PF - Dječaci početnici -32

    CROATIA
  • 1. IVANO ŽUŽIĆ - GLINA

PF - Dječaci početnici +32

    SERBIA
  • 1. JOVAN KURBALIJA - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 2. LENNOX STAPAR - HUS
  • CROATIA
  • 3. LENNY STAPAR - HUS
  • CROATIA
  • 4. LEON KIŠAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. LOVRO PAVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. MATIJA JANDREČIĆ - JASTREB

PF - Djevojčice početnice -19

PF - Djevojčice početnice -22

PF - Djevojčice početnice -25

PF - Djevojčice početnice -28

    CROATIA
  • 1. JULIANNA JOVANA BUZA - TEAM BUZA
  • CROATIA
  • 2. LADA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA KURAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. TENA SMILJANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice početnice -32

PF - Djevojčice početnice +32

    CROATIA
  • 1. LUCIJA ŽILIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. NIKOL BIBER - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci -19

PF - Dječaci -22

    CROATIA
  • 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Dječaci -25

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. NIKO VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci -28

    CROATIA
  • 1. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MARKO VLAHEK - IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci -32

    SERBIA
  • 1. ANDREJ TODOROVIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 2. IVANO ŽUŽIĆ - GLINA

PF - Dječaci +32

PF - Djevojčice -19

PF - Djevojčice -22

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -25

    CROATIA
  • 1. IVA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Djevojčice -28

    CROATIA
  • 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Djevojčice -32

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
  • SERBIA
  • 2. NIKOLINA RISTIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 3. RENATA HOŠKO - KUTINA

PF - Djevojčice +32

    CROATIA
  • 1. LEONA ŠAMEC - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC

PF - Mlađi kadeti -28

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 3. JULIAN VUKIĆ - NINJA

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. NIKOLA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - KUTINA

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. FILIP MIGLES - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARIN MATIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARKO KUTIJA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. PETAR BERVIDA - KUTINA

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. DUJE RAVLIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK ŽILIĆ - PALESTRA

PF - Mlađe kadetkinje -28

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. INGA ŠTAJCER - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. INGA ŠTAJCER - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LAURA HORVAT - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. RIA RADOČAJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA ROŠIN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. MIA VRANJEŠ - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

PF - Stariji kadeti -42

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Stariji kadeti -57

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. MATEO ŠEPEK - KUTINA

PF - Stariji kadeti -69

PF - Stariji kadeti +69

PF - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JURJEVIĆ - PALESTRA

PF - Starije kadetkinje -50

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LEONA BARTOLIN - NINJA

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MATEA LOZIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. VERONIKA VUKUŠIĆ - JASTREB

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. PAULINA FILIPOVIĆ - MAWASHI

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

PF - Juniorke -55

PF - Juniorke -60

PF - Juniorke -65

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniori -79

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

PF - Grand Champion M. Kad (M)

PF - Grand Champion O. Cad (M)

PF - Grand Champion Jun (M)

PF - Grand Champion Sen (M)

PF - Grand Champion Y. Cad (F)

PF - Grand Champion O. Cad (F)

PF - Grand Champion Jun (F)

PF - Grand Champion Sen (F)

Light contact (18)

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. TONI URSIĆ - MAWASHI

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL DUGONJIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

LC - Stariji kadeti -57

LC - Stariji kadeti -63

LC - Stariji kadeti -69

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 2. ROKO MARASOVIĆ - TERMINATOR

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA

LC - Starije kadetkinje -60

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. PAULINA FILIPOVIĆ - MAWASHI

LC - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR

LC - Juniori -63

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 2. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. LENI ČOVIĆ - MAWASHI

LC - Juniori -79

LC - Juniori -84

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

LC - Juniorke -65

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

LC - Seniori -74

LC - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. MARKO GOLUBIĆ - LEON GYM

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. UNA MARAVIĆ - KUTINA

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

Kick light (42)

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

KL - Stariji kadeti -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SUAD HANKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTONIO VEČENAJ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL DUGONJIĆ - MAWASHI

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. IVAN MAHOVLIĆ - PIT BULL, Split

KL - Stariji kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANIS RAKIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BRKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. DAVID SIMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. ROKO POZAIĆ - DOMSA

KL - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ALAN ŠIMOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. BORNA HORVAT - BLITZ
  • CROATIA
  • 3. DAVID TOPIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. MARKO TOLOĆ - IMOTSKI
  • CROATIA
  • 5. PAVLE ZELKO - PIT BULL, Split

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. KARLO KEDVEŠ - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 4. ROKO MARASOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 5. SANDRO NIKOLIĆ - BLITZ

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA JAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Starije kadetkinje -55

KL - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. KATJA ŠEPAK - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. DORIS KUZMIĆ - GLINA

KL - Starije kadetkinje +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. ANA LU KUZMIĆ - GLINA

KL - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 2. MATEJ VUKOVIĆ - BLITZ

KL - Juniori -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMEL SKULIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • CROATIA
  • 2. KARLO DUJIĆ - PIT BULL, Split

KL - Juniori -69

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 2. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. IVAN ZELIĆ - PALESTRA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. PETAR CRNOGORAC - Vitez Mile Bošnjak - Posušje

KL - Juniori -84

KL - Juniori -89

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

    CROATIA
  • 1. DANIJEL JURAS - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

KL - Seniori -74

KL - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split

KL - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. MATIJA ŠTIBRIĆ - MOSLAVAC

KL - Seniori -89

KL - Seniori -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Seniori +94

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. UNA MARAVIĆ - KUTINA

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70