Odabrano natjecanje: 22. Kutina Open 2020. - OTKAZANO!!!

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (90)

BUDOKAI LABIN

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -28
  • CROATIA
  • 2. ANA KRUNEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -32
  • CROATIA
  • 3. IVANA KRUNEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -28
  • CROATIA
  • 4. IVANA KRUNEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -32

DRAGON&SOKOL

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - PF - Mlađi kadeti -28

GLINA

    CROATIA
  • 1. FILIP KLOBUČAR - PF - Mlađi kadeti -28
  • CROATIA
  • 2. IVANO ŽUŽIĆ - PF - Dječaci početnici -32
  • CROATIA
  • 3. IVANO ŽUŽIĆ - PF - Dječaci -32
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽMIRIĆ - PF - Starije kadetkinje -60
  • CROATIA
  • 5. PETRA ŽMIRIĆ - PF - Starije kadetkinje -65

HUS

    CROATIA
  • 1. LENNOX STAPAR - PF - Dječaci početnici +32
  • CROATIA
  • 2. LENNY STAPAR - PF - Dječaci početnici +32

IVANIĆ GRAD

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - PF - Dječaci -25
  • CROATIA
  • 2. BARBARA BUNJEVAC - PF - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - PF - Mlađe kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA ROŠIN - PF - Mlađe kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 5. MARKO VLAHEK - PF - Dječaci -28
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - PF - Mlađi kadeti -32
  • CROATIA
  • 7. PATRIK PRESEČAN - PF - Mlađi kadeti -37
  • CROATIA
  • 8. TINA PETROVIĆ - PF - Mlađe kadetkinje -37

JASTREB

    CROATIA
  • 1. LEON KIŠAN - PF - Dječaci početnici +32
  • CROATIA
  • 2. LOVRO PAVIĆ - PF - Dječaci početnici +32
  • CROATIA
  • 3. MATIJA JANDREČIĆ - PF - Dječaci početnici +32
  • CROATIA
  • 4. VERONIKA VUKUŠIĆ - PF - Starije kadetkinje -65

KBK BATAJNICA

    SERBIA
  • 1. ANDREJ TODOROVIĆ - PF - Dječaci -32
  • SERBIA
  • 2. JOVAN KURBALIJA - PF - Dječaci početnici +32
  • SERBIA
  • 3. NIKOLINA RISTIĆ - PF - Djevojčice -32

KRAPINA

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - PF - Starije kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - PF - Starije kadetkinje -60
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA REBIĆ - PF - Mlađe kadetkinje +47

KUTINA

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - PF - Mlađe kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA FILIPOVIĆ - PF - Starije kadetkinje -46
  • CROATIA
  • 3. BORNA BURMUDŽIJA - PF - Dječaci -22
  • CROATIA
  • 4. BORNA BURMUDŽIJA - PF - Dječaci -25
  • CROATIA
  • 5. INGA ŠTAJCER - PF - Mlađe kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 6. INGA ŠTAJCER - PF - Mlađe kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN KOPREK - PF - Mlađi kadeti +47
  • CROATIA
  • 8. LAURA HORVAT - PF - Mlađe kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 9. LEONA ŠAMEC - PF - Djevojčice +32
  • CROATIA
  • 10. MATEO ŠEPEK - PF - Stariji kadeti -63
  • CROATIA
  • 11. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - PF - Mlađi kadeti -32
  • CROATIA
  • 12. PETAR BERVIDA - PF - Mlađi kadeti -42
  • CROATIA
  • 13. RENATA HOŠKO - PF - Djevojčice -32
  • CROATIA
  • 14. TENA KAČMARČIK - PF - Djevojčice -28
  • CROATIA
  • 15. VANJA BURMUDŽIJA - PF - Stariji kadeti -52

MAWASHI

    CROATIA
  • 1. DUJE RAVLIĆ - PF - Mlađi kadeti -47
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BRBIĆ - PF - Djevojčice -32
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA KURAN - PF - Djevojčice početnice -28
  • CROATIA
  • 4. MARIN MATIĆ - PF - Mlađi kadeti -42
  • CROATIA
  • 5. MATEA LOZIĆ - PF - Starije kadetkinje -65
  • CROATIA
  • 6. MIA VRANJEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 7. MIA VRANJEŠ - PF - Mlađe kadetkinje -47
  • CROATIA
  • 8. PAULINA FILIPOVIĆ - PF - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 9. RIA RADOČAJ - PF - Mlađe kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 10. SARA BOBAN - PF - Mlađe kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 11. SARA BOBAN - PF - Mlađe kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 12. THOMAS MATIĆ - PF - Seniori -69
  • CROATIA
  • 13. THOMAS MATIĆ - PF - Seniori -74
  • CROATIA
  • 14. TONI URSIĆ - PF - Mlađi kadeti -47

MOSLAVAC

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - PF - Starije kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 2. ANA NIKOLIĆ - PF - Starije kadetkinje -42
  • CROATIA
  • 3. ANTE CVITANOVIĆ - PF - Mlađi kadeti -42
  • CROATIA
  • 4. EMA PLEŠE - PF - Mlađe kadetkinje -37
  • CROATIA
  • 5. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - PF - Stariji kadeti -47
  • CROATIA
  • 6. LANA NOHA - PF - Mlađe kadetkinje +47
  • CROATIA
  • 7. MARTA CVITANOVIĆ - PF - Djevojčice -28
  • CROATIA
  • 8. MIHAELA MIŠKOVIĆ - PF - Mlađe kadetkinje +47
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA BEKAVAC - PF - Djevojčice +32

NINJA

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - PF - Mlađi kadeti -37
  • CROATIA
  • 2. JULIAN VUKIĆ - PF - Mlađi kadeti -28
  • CROATIA
  • 3. LADA VUKIĆ - PF - Djevojčice početnice -28
  • CROATIA
  • 4. LEONA BARTOLIN - PF - Starije kadetkinje -55
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA VUKIĆ - PF - Mlađi kadeti -32

OMEGA

    CROATIA
  • 1. FILIP MIGLES - PF - Mlađi kadeti -37

PALESTRA

    CROATIA
  • 1. KARLO VUNDAĆ - PF - Mlađi kadeti -47
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JURJEVIĆ - PF - Starije kadetkinje -46
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŽILIĆ - PF - Djevojčice početnice +32
  • CROATIA
  • 4. MARKO KUTIJA - PF - Mlađi kadeti -42
  • CROATIA
  • 5. PATRIK ŽILIĆ - PF - Mlađi kadeti +47

TEAM BUZA

    CROATIA
  • 1. JULIANNA JOVANA BUZA - PF - Djevojčice početnice -28

TIGAR, Karlovac

    CROATIA
  • 1. IVA VRBANIĆ - PF - Djevojčice -25
  • CROATIA
  • 2. IVANO ANZIĆ - PF - Dječaci -28
  • CROATIA
  • 3. LARA MIHALIĆ - PF - Starije kadetkinje -65
  • CROATIA
  • 4. LARA MIHALIĆ - PF - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA BABIĆ - PF - Djevojčice -22
  • CROATIA
  • 6. NIKO VRBANIĆ - PF - Dječaci -25
  • CROATIA
  • 7. NIKOL BIBER - PF - Djevojčice početnice +32
  • CROATIA
  • 8. ROKA PULJAK - PF - Starije kadetkinje -60
  • CROATIA
  • 9. ROKA PULJAK - PF - Starije kadetkinje -65
  • CROATIA
  • 10. TENA SMILJANIĆ - PF - Djevojčice početnice -28
Light contact (18)

EXCALIBUR

    CROATIA
  • 1. PREDRAG ŠANTIĆ - LC - Stariji kadeti +69

GLINA

    CROATIA
  • 1. ANA LU KUZMIĆ - LC - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 2. MIRELA RADIĆ - LC - Seniorke -65

HBD

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - LC - Juniori -74

IVANIĆ GRAD

    CROATIA
  • 1. LINA RADMAN - LC - Starije kadetkinje +65

KBS "TITANIUM" Usora

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KANITA MUMINOVIĆ - LC - Starije kadetkinje -50

KUTINA

    CROATIA
  • 1. UNA MARAVIĆ - LC - Seniorke -65
  • CROATIA
  • 2. VANJA BURMUDŽIJA - LC - Stariji kadeti -52

LEON GYM

    CROATIA
  • 1. MARKO GOLUBIĆ - LC - Seniori -79

MAWASHI

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - LC - Juniori -74
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL DUGONJIĆ - LC - Stariji kadeti -52
  • CROATIA
  • 3. LENI ČOVIĆ - LC - Juniori -74
  • CROATIA
  • 4. MARKO ZELIĆ - LC - Stariji kadeti -47
  • CROATIA
  • 5. PAULINA FILIPOVIĆ - LC - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 6. TONI URSIĆ - LC - Stariji kadeti -47

NINJA

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - LC - Starije kadetkinje -55

TERMINATOR

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - LC - Juniori -57
  • CROATIA
  • 2. ROKO MARASOVIĆ - LC - Stariji kadeti +69
Kick light (42)

BLITZ

    CROATIA
  • 1. BORNA HORVAT - KL - Stariji kadeti -69
  • CROATIA
  • 2. KARLO KEDVEŠ - KL - Stariji kadeti +69
  • CROATIA
  • 3. MATEJ VUKOVIĆ - KL - Juniori -57
  • CROATIA
  • 4. SANDRO NIKOLIĆ - KL - Stariji kadeti +69

CBS"Tešanj"Tešanj

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - KL - Starije kadetkinje +65
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJLA JAHIĆ - KL - Starije kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN HUSEINBAŠIĆ - KL - Juniori +94
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEYLA SEJMENOVIĆ - KL - Starije kadetkinje -60
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SUAD HANKIĆ - KL - Stariji kadeti -42

DOMSA

    CROATIA
  • 1. ROKO POZAIĆ - KL - Stariji kadeti -63

EXCALIBUR

    CROATIA
  • 1. PREDRAG ŠANTIĆ - KL - Stariji kadeti +69

GLINA

    CROATIA
  • 1. ANA LU KUZMIĆ - KL - Starije kadetkinje +65
  • CROATIA
  • 2. BORNA KLOBUČAR - KL - Stariji kadeti -57
  • CROATIA
  • 3. DORIS KUZMIĆ - KL - Starije kadetkinje -65
  • CROATIA
  • 4. MIRELA RADIĆ - KL - Seniorke -65

HBD

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - KL - Juniori -74
  • CROATIA
  • 2. DANIJEL JURAS - KL - Juniori +94

IMOTSKI

    CROATIA
  • 1. MARKO TOLOĆ - KL - Stariji kadeti -69

KBS "TITANIUM" Usora

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANIS RAKIĆ - KL - Stariji kadeti -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMEL SKULIĆ - KL - Juniori -63
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KANITA MUMINOVIĆ - KL - Starije kadetkinje -50
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MEHMED HODŽIĆ - KL - Seniori -94

KUTINA

    CROATIA
  • 1. MIHAEL SALVADOR - KL - Stariji kadeti +69
  • CROATIA
  • 2. TARA GAĆEŠA - KL - Starije kadetkinje -60
  • CROATIA
  • 3. UNA MARAVIĆ - KL - Seniorke -65

LEON GYM

    CROATIA
  • 1. KATJA ŠEPAK - KL - Starije kadetkinje -60

MAWASHI

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - KL - Juniori -74
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL DUGONJIĆ - KL - Stariji kadeti -52

MOSLAVAC

    CROATIA
  • 1. MATIJA ŠTIBRIĆ - KL - Seniori -84

PALESTRA

    CROATIA
  • 1. IVAN ZELIĆ - KL - Juniori -79

PIT BULL, Split

    CROATIA
  • 1. ALAN ŠIMOVIĆ - KL - Stariji kadeti -69
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO PALIĆ - KL - Seniori -79
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO VEČENAJ - KL - Stariji kadeti -52
  • CROATIA
  • 4. BRUNO BRKOVIĆ - KL - Stariji kadeti -63
  • CROATIA
  • 5. DAVID SIMIĆ - KL - Stariji kadeti -63
  • CROATIA
  • 6. DAVID TOPIĆ - KL - Stariji kadeti -69
  • CROATIA
  • 7. IVAN MAHOVLIĆ - KL - Stariji kadeti -57
  • CROATIA
  • 8. KARLO DUJIĆ - KL - Juniori -63
  • CROATIA
  • 9. PAVLE ZELKO - KL - Stariji kadeti -69

TERMINATOR

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - KL - Juniori -57
  • CROATIA
  • 2. ROKO MARASOVIĆ - KL - Stariji kadeti +69

Vitez Mile Bošnjak - Posušje

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. PETAR CRNOGORAC - KL - Juniori -79