Odabrano natjecanje: 22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (405)

PF - Boys beginners -22

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD
  • CROATIA
  • 2. FRANKO STORIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 3. JULIAN VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 4. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. ROKO KRSTIĆ - KRAPINA

PF - Boys beginners -28

    CROATIA
  • 1. ARIJAN ŠAIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. DAVID JUGOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. JOSIP PERIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 5. MARIN GOLUB - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 6. MARK BIŠĆAN - KRAPINA
  • CROATIA
  • 7. NARDO MARELIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA VUKIĆ - NINJA

PF - Boys beginners -32

    CROATIA
  • 1. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 3. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 4. IVAN BAKOTIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 5. JONA MILADINOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 6. VITO RENDIĆ - SUŠAK

PF - Boys beginners +32

    CROATIA
  • 1. FILIP SINKOVIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. JAN HALAMBEK - VRSAR
  • CROATIA
  • 3. LEON ZAGORAC - POLAČA
  • CROATIA
  • 4. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 5. NIKO LEDENKO - HBD
  • CROATIA
  • 6. ROKO ČULJAT - SUŠAK
  • CROATIA
  • 7. ROMAN DODIK - SUŠAK
  • CROATIA
  • 8. SEBASTIAN PAVATIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 9. SVEN RAJIĆ - VRSAR

PF - Girls beginners -22

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. PETRA MARIJA POSLONČEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 4. TENA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Girls beginners -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANA NEMARNIK - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. ERIN ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
  • HUNGARY
  • 5. JÁZMIN FÖRDŐS - Debreczeni Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LANA PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 7. NOLA PALADA - HBD

PF - Girls beginners -32

    CROATIA
  • 1. ANA BLJAKAJ - LEGEND
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. EMA BEĆIRBAŠIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 4. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 6. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 7. LINDA RADEŠIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 8. MARIA MAGDALENA VULETA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 9. MARTA RADEŠIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 10. ROMANA VIDIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 11. SARA LUKIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Girls beginners +32

    SLOVENIA
  • 1. ANEJA GLAŽAR - KBK Murska Sobota
  • CROATIA
  • 2. ANTEA KLARIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. AURORA KRSTIĆ - KRAPINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 6. LUCIA BARIČEVIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 8. MELISA ČEKO - BUJE
  • CROATIA
  • 9. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
  • SLOVENIA
  • 10. TAJA ŠIBILA - PTUJ
  • CROATIA
  • 11. TONINA ŠAIN - HBD

PF - Boys -19

PF - Boys -22

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC - HBD
  • CROATIA
  • 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 3. FRANKO STORIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 4. ROKO KRSTIĆ - KRAPINA

PF - Boys -25

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR ŠESTO - GLINA
  • CROATIA
  • 2. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. MARK BIŠĆAN - KRAPINA
  • CROATIA
  • 5. NARDO MARELIĆ - HBD

PF - Boys -28

    CROATIA
  • 1. ARIJAN ŠAIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. NARDO MARELIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA ANDRIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 4. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Boys -32

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. BORNA VUČETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 5. LUKA UGRINA - SUŠAK

PF - Boys +32

    CROATIA
  • 1. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 2. FILIP SINKOVIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. GORAN CARIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 4. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 5. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 6. THOMAS VELČIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 7. TONI MENDEŠ - MAWASHI

PF - Girls -19

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. PETRA MARIJA POSLONČEC - KRAPINA

PF - Girls -22

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI

PF - Girls -25

    CROATIA
  • 1. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LARA ŠVERKO - TROJAN-ISTRA

PF - Girls -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANA NEMARNIK - FIGHTER
  • HUNGARY
  • 3. JÁZMIN FÖRDŐS - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 6. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN

PF - Girls -32

    CROATIA
  • 1. BEATA IVAS - HBD
  • SLOVENIA
  • 2. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. LANA BENČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • SLOVENIA
  • 4. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 5. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 6. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 7. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 8. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Girls +32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANTEA KLARIĆ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. BEATA IVAS - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 5. EVA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 7. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 8. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 9. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 10. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 11. SARA BOBAN - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 12. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Y. cadets beginners (male) -28

PF - Y. cadets beginners (male) -37

    CROATIA
  • 1. ARON UKUŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. FILIP METZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 4. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 5. LUKA VREŠ - LEGEND
  • CROATIA
  • 6. VALENTINO VIDEC - BUJE

PF - Y. cadets beginners (male) -47

    HUNGARY
  • 1. DÁNIEL SZÁK - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 2. LOVRE STIPČEVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 5. MARTIN MILETA - MAWASHI

PF - Y. cadets beginners (male) +47

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MIKULIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO UDILJAK - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZAGORAC - POLAČA
  • CROATIA
  • 4. MARTIN BERISHA - SUŠAK
  • HUNGARY
  • 5. MÁTÉ ERDÉLYI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. RUDOLF NAGLIĆ - MARJAN 1975
  • HUNGARY
  • 7. SZÁK PÉTER - Debreczeni Team

PF - Y. cadets beginners (female) -28

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. JANA KOMSIC - KING
  • CROATIA
  • 3. LAURA DEBELJAK - KRAPINA

PF - Y. cadets beginners (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA VIDEC - BUJE
  • CROATIA
  • 3. ANTEA PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. BRUNA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 5. DORIS SUVAJAC - BUJE
  • SLOVENIA
  • 6. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 7. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • SLOVENIA
  • 8. KIM KUZMIČ - KBK Murska Sobota
  • CROATIA
  • 9. LARA PERKOVIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 10. LEJLA DOBREVA - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 11. LORENA GRACIN - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 12. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 13. PATRICIA DRAŽETIĆ - ZEUS

PF - Y. cadets beginners (female) -47

    CROATIA
  • 1. DANIJELA SUVAJAC - BUJE
  • CROATIA
  • 2. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. LANA MARIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. LAURA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 7. NATAŠA LABAŠ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 8. NIKA ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 9. ZARA LERGA - PRETORIAN

PF - Y. cadets beginners (female) +47

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
  • HUNGARY
  • 3. DORINA CSÜLLÖG - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. ELEN STARČEVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 7. NOLA NOVOKMET - MARJAN 1975

PF - Younger cadets (male) -28

    HUNGARY
  • 1. MÁRK PÁNTYA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (male) -32

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LUKA UGRINA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. ROKO RIBARIĆ - OMEGA

PF - Younger cadets (male) -37

    HUNGARY
  • 1. BÁNKI BRENDON - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 2. CSIERNYIK ZSOMBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. FILIP ANDRIĆ - KING
  • CROATIA
  • 4. FILIP METZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. LUKA VREŠ - LEGEND
  • CROATIA
  • 6. MARIN RUŽIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 7. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 8. MIKA OROS - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 9. ROMAN TINTOR - KING
  • CROATIA
  • 10. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 11. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. ANTHONY KVESIĆ - KING
  • HUNGARY
  • 2. BÁNKI BRENDON - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • HUNGARY
  • 4. CSIERNYIK ZSOMBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 6. IVAN PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 7. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 8. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 9. MARINO STORIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 10. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 11. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. BRUNO FRIGANOVIĆ - MARJAN 1975
  • HUNGARY
  • 3. DÁNIEL SZÁK - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 6. MATEO ŠEPEK - KUTINA
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN BARIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 8. TONI MENDEŠ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALAN BAJRAMOVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 5. BARTUL GAVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. BRUNO UDILJAK - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. DINO IVAS - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 10. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 11. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
  • CROATIA
  • 12. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 13. LEONARDO ČVEK - BTI
  • HUNGARY
  • 14. MÁTÉ ERDÉLYI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 15. MATKO PREBEG - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 16. RENATO PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • HUNGARY
  • 18. SZÁK PÉTER - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 19. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

PF - Younger cadets (female) -28

    CROATIA
  • 1. EVA GAL - LEGEND
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. LAURA DEBELJAK - KRAPINA
  • HUNGARY
  • 4. MÓNIKA KOZMANN - Debreczeni Team

PF - Younger cadets (female) -32

    CROATIA
  • 1. BEATA IVAS - HBD
  • SLOVENIA
  • 2. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. EVA GAL - LEGEND
  • CROATIA
  • 4. MARIJA VLAIĆ - MARJAN 1975
  • HUNGARY
  • 5. MÓNIKA KOZMANN - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 7. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 8. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. BRUNA MATIJAŠ - LOTUS
  • SLOVENIA
  • 4. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 5. ELENA ČVEK - BTI
  • CROATIA
  • 6. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • HUNGARY
  • 7. PETRÓ LILI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 8. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 9. VITA JUGOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 10. ZOA VIVODA - SUŠAK

PF - Younger cadets (female) -42

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 3. DORA GREGO - FRANKOPAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 5. LAURA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 7. NIKA ARMAN - ZEUS
  • HUNGARY
  • 8. PÁNTYA RÉKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 9. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 10. PAULA MRKONJIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 11. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • HUNGARY
  • 12. PETRÓ LILI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 13. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 14. ZOA VIVODA - SUŠAK

PF - Younger cadets (female) -47

    CROATIA
  • 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 4. LANA MARIĆ - LOTUS
  • HUNGARY
  • 5. PÁNTYA RÉKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. TARA GAĆEŠA - KUTINA
  • CROATIA
  • 7. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Younger cadets (female) +47

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. CHIARA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
  • HUNGARY
  • 4. DORINA CSÜLLÖG - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. KATARINA PALADA - TROGIR
  • CROATIA
  • 6. LARA RYTZ - FIGHTER
  • HUNGARY
  • 7. MAGDOLNA PÉTER - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 8. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 9. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Older cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • HUNGARY
  • 2. BÁNKI BRENDON - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR

PF - Older cadets (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMRAH CEHAJIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • SLOVENIA
  • 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
  • CROATIA
  • 5. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975

PF - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 6. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Older cadets (male) -57

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • FRANCE
  • 2. CRIBIER TOM - Montauban Kick Boxing
  • HUNGARY
  • 3. DUSÁN TÓTH - Debreczeni Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ILHAN LJUBIJANKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 5. MATEO GUZIĆ - POLAČA

PF - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • HUNGARY
  • 2. DUSÁN TÓTH - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. MISLAV MAGLIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
  • HUNGARY
  • 6. TAMÁS SZÁK - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 7. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Older cadets (male) -69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
  • HUNGARY
  • 2. LACZÓ TAMÁS - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
  • HUNGARY
  • 4. TAMÁS SZÁK - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 5. ZOLÁN MOLISZ - Debreczeni Team

PF - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM
  • HUNGARY
  • 2. LACZÓ TAMÁS - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. LOREN DOMBA - LAV, Pula

PF - Older cadets (female) -42

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEJLA ABDIJANOVIC - KBS Pokoj
  • HUNGARY
  • 4. LESZKÓ KITTI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 6. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD

PF - Older cadets (female) -46

    CROATIA
  • 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • HUNGARY
  • 2. LESZKÓ KITTI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Older cadets (female) -50

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 3. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. MARINA RADIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 5. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT

PF - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. ADRIANA BRAJKOVIĆ - KING
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 3. IVANA BRSTILO - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LANA BOGDAN - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA MRNJEC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. SARA KUTIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT

PF - Older cadets (female) -60

    CROATIA
  • 1. DORIS SKORIN - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. IVANA BRSTILO - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 6. MARTA BARTULOVIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
  • AUSTRIA
  • 8. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
  • CROATIA
  • 9. PAULA BURIĆ - MAWASHI

PF - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. ELIN ROŠIĆ - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 2. IVANA ŠESTAN - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 3. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LORENA GAZILJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. MILICA MATIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 6. PAULA BURIĆ - MAWASHI

PF - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
  • HUNGARY
  • 2. KOSZECZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. MARTA BABIĆ VAREŠKO - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN

PF - Juniors (male) -57

PF - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 3. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK

PF - Juniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 4. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
  • HUNGARY
  • 5. TÓTH BALÁZS - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 6. VICZIÁN ROLAND - Debreczeni Team

PF - Juniors (male) -74

    HUNGARY
  • 1. CZÁR TIBOR - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 2. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož

PF - Juniors (male) -79

    HUNGARY
  • 1. CZÁR TIBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 2. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK

PF - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. LEONARDO RADANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK

PF - Juniors (male) -89

PF - Juniors (male) -94

PF - Juniors (male) +94

    SLOVENIA
  • 1. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož

PF - Juniors (female) -50

    CROATIA
  • 1. ANTONELA DEMOVIĆ - LAV, Medulin
  • CROATIA
  • 2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT

PF - Juniors (female) -55

PF - Juniors (female) -60

PF - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. PAULA BRAOVAC - MAWASHI

PF - Juniors (female) -70

PF - Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
  • HUNGARY
  • 2. KOSZECZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. NINA NOVAKOVIĆ - HBD

PF - Seniors (male) -57

PF - Seniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • HUNGARY
  • 2. HIDVÉGI NÁNDOR - Debreczeni Team

PF - Seniors (male) -69

    AUSTRIA
  • 1. MARKUS BLUEMMEL - atus-gratkorn
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
  • HUNGARY
  • 4. VICZIÁN ROLAND - Debreczeni Team

PF - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DOMAGOJ PERIĆ - Eagles SCM
  • AUSTRIA
  • 2. MARKUS BLUEMMEL - atus-gratkorn
  • CROATIA
  • 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN

PF - Seniors (male) -89

    HUNGARY
  • 1. DÁVID OPAUSZKI - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Seniors (male) -94

PF - Seniors (male) +94

    SLOVENIA
  • 1. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož

PF - Seniors (female) -50

PF - Seniors (female) -55

PF - Seniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA

PF - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • AUSTRIA
  • 3. MELANIE REINALTER - atus-gratkorn

PF - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • FRANCE
  • 2. LE COCGUEN LISA - Montauban Kick Boxing
  • CROATIA
  • 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • AUSTRIA
  • 4. MELANIE REINALTER - atus-gratkorn

PF - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
Light contact (126)

LC - O. cadets beginners (male) -42

    CROATIA
  • 1. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. MATO ANUŠIĆ - TIGAR BROD

LC - O. cadets beginners (male) -52

LC - O. cadets beginners (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANIS ALIBABIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 2. BOŽO GALIJOT - HBD
  • CROATIA
  • 3. DUJE PALADA - HBD
  • CROATIA
  • 4. FRAN BISCAN - LEGEND
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ŠTRKLJEVIĆ TARIK - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (male) -69

    CROATIA
  • 1. DANIJEL VODOPIJA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

LC - O. cadets beginners (male) +69

    CROATIA
  • 1. BOŽE ĐUKIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. DANIJEL JURAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 4. DINO BARIĆ - HBD
  • SLOVENIA
  • 5. JURE MATIŠ - KBK Power kick Murska Sobota
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASNA TOPIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. PAOLA BRŽENDA - FIGHTER
  • CROATIA
  • 4. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SARA VOJIĆ - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. MAJA ČABARKAPA - HUS

LC - O. cadets beginners (female) -60

LC - O. cadets beginners (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - KBS Borac Jelah

LC - O. cadets beginners (female) +65

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER

LC - Older cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN MULALIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. ANTHONY KVESIĆ - KING
  • CROATIA
  • 3. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. FILIP ANDRIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. ROMAN TINTOR - KING

LC - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. INES DELALIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 3. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ

LC - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. BORNA BRADARIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SANJIN HRNJICA - "ZINO"

LC - Older cadets (male) -57

    FRANCE
  • 1. CRIBIER TOM - Montauban Kick Boxing
  • CROATIA
  • 2. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. MATEO GUZIĆ - POLAČA

LC - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IJAD RAMIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOSIP CRNOGORAC - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • SLOVENIA
  • 4. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Older cadets (male) -69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • HUNGARY
  • 3. ZOLÁN MOLISZ - Debreczeni Team

LC - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
  • SLOVENIA
  • 3. JURE MATIŠ - KBK Power kick Murska Sobota
  • CROATIA
  • 4. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

LC - Older cadets (female) -42

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANESA HAMZIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK

LC - Older cadets (female) -46

    CROATIA
  • 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN

LC - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAJLA MULALIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT

LC - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. ADRIANA BRAJKOVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. ANA SOVEC - ZMAJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA MRNJEC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 5. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT

LC - Older cadets (female) -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. HANI PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. KLARA PRPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD

LC - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. JANA DAMJANOVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL

LC - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAMZA HAMZIC - KBS Pokoj
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

LC - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL MAJSTOROVIĆ - DRAGON&SOKOL

LC - Juniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUKA RUKAVINA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. MARIN KUNF - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 4. STIPE TOKIĆ - PAUCI
  • HUNGARY
  • 5. TÓTH BALÁZS - Debreczeni Team

LC - Juniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. IVAN GETO - HUS
  • CROATIA
  • 2. MAURO-ANTONIO SRIĆA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. PATRIK BAČANI - HUS

LC - Juniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK

LC - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK

LC - Juniors (male) -89

    CROATIA
  • 1. DENIS ERIC - KING

LC - Juniors (male) -94

LC - Juniors (male) +94

LC - Juniors (female) -50

LC - Juniors (female) -55

LC - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. EMMA LINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. UNA MARAVIĆ - LEGEND

LC - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

LC - Juniors (female) -70

LC - Juniors (female) +70

LC - Seniors (male) -57

LC - Seniors (male) -63

LC - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
  • FRANCE
  • 4. TESSIER FÉDÉRICO - Montauban Kick Boxing

LC - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN KURAJA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. IVAN SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 3. ZORIN MAKAROVIĆ - HUS
  • SLOVENIA
  • 4. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož

LC - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. DAMIR ANDRIĆ - TIGAR BROD
  • SLOVENIA
  • 2. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož

LC - Seniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. DAMIR ANDRIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ GLAVAŠ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. MARKO ŽOVIN - HUS

LC - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MISLAV KATAVIĆ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TONI MAMUŠA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. VALENTIN POZAIĆ - ZMAJ

LC - Seniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE TURALIJA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PALADA - TROGIR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MISLAV KATAVIĆ - Eagles SCM
  • SLOVENIA
  • 4. OLEKSANDR DZHAFAROV - KBK Power kick Murska Sobota

LC - Seniors (male) +94

    SLOVENIA
  • 1. OLEKSANDR DZHAFAROV - KBK Power kick Murska Sobota
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZVONKO GABRIĆ - Eagles SCM

LC - Seniors (female) -50

LC - Seniors (female) -55

    AUSTRIA
  • 1. RENATE WASSERMANN - Kick4fun

LC - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANAMARIJA RADMAN - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 3. KATA ŠARE - VELEBIT

LC - Seniors (female) -65

LC - Seniors (female) -70

LC - Seniors (female) +70

Kick Light (160)

KL - O. cadets beginners (male) -42

    SLOVENIA
  • 1. ALEN RADI - KTB Krško
  • CROATIA
  • 2. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 3. MATO ANUŠIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL PERIŠ - SVETI JURE GATA

KL - O. cadets beginners (male) -52

    CROATIA
  • 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah

KL - O. cadets beginners (male) -63

    CROATIA
  • 1. ANTE LUKIĆ - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. ANTE ŠAŠKOR - SVETI JURE GATA
  • CROATIA
  • 3. BOŽO GALIJOT - HBD
  • CROATIA
  • 4. DUJE PALADA - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HAMZA BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. JURE ŠIMOVIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • CROATIA
  • 7. MATEJ KOVAČEVIĆ - DALMACIJA

KL - O. cadets beginners (male) -69

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR ŽOGLEV - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. ATILIO RAKIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 3. LEON RAŠTEGORAC - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. MARIN CURRI - VIKTORIA

KL - O. cadets beginners (male) +69

    CROATIA
  • 1. BOŽE ĐUKIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. DANIJEL JURAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. DINO BARIĆ - HBD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FILIP DOMINIKOVIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • CROATIA
  • 5. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 6. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) -42

KL - O. cadets beginners (female) -50

    CROATIA
  • 1. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - O. cadets beginners (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA KURTAGIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAURA ČIČAK - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • CROATIA
  • 3. LEE LALIĆ - PIT BULL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - O. cadets beginners (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - KBS Borac Jelah

KL - O. cadets beginners (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA MOJTIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 3. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH

KL - Older cadets (male) -42

KL - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • SLOVENIA
  • 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ

KL - Older cadets (male) -52

KL - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • FRANCE
  • 2. CRIBIER TOM - Montauban Kick Boxing
  • CROATIA
  • 3. DAVID KULAŠ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 5. VITO PERIŠ - SVETI JURE GATA

KL - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IJAD RAMIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto

KL - Older cadets (male) -69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ALEKSANDAR ŽOGLEV - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 3. ATILIO RAKIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 4. MARIN CURRI - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 5. NINO LUKEŽIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 6. PAULO ROGULJ - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 8. TOMAZ MOCNIK - KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM

KL - Older cadets (male) +69

    CROATIA
  • 1. ANTE KAPOVIĆ - DALMATINO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL BULIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 5. MATIJA PUŠELJIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL KAJIC - LEON GYM
  • CROATIA
  • 7. RENATO ROGULJIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 8. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

KL - Older cadets (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANESA ŠUŠNJAR - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDINA ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ

KL - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
  • CROATIA
  • 2. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN

KL - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODZIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. LENA KUNDA - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 4. MARINA RADIĆ - LOTUS

KL - Older cadets (female) -55

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA MRNJEC - CICVARA TEAM

KL - Older cadets (female) -60

    CROATIA
  • 1. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. MARIA TARA ĆIBARIĆ - ARMUS
  • AUSTRIA
  • 4. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SARA DEDIC - "ZINO"

KL - Older cadets (female) -65

KL - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL

KL - Juniors (male) -57

    CROATIA
  • 1. FILIP GRETIĆ - BUSHIDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SABAHUDIN HRNJICA - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

KL - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. FRAN ČUČEK - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 2. MARKO GUSIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN NOVOSEL - OMIŠALJ
  • CROATIA
  • 4. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 5. TARIK HASANBEGOVIĆ - OMIŠALJ
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV MARTINOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 7. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

KL - Juniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA CINOTTI - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ORŠULIĆ - OMIŠALJ
  • CROATIA
  • 3. FRAN MIHALINEC - OMIŠALJ
  • CROATIA
  • 4. IVAN KRALJEVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LUKA RUKAVINA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. MARIN KUNF - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 7. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 8. NOA REŽIĆ - SISAK
  • CROATIA
  • 9. ŠIMUN MATUŠAN - OMIŠALJ
  • CROATIA
  • 10. TOMISLAV BARUKČIĆ - BUSHIDO

KL - Juniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. IVAN MATANA - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 2. MARCEL MIŠAK - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 3. MATEO BOLFAN - OMIŠALJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SAMIR BAŠANOVIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 5. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.

KL - Juniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LEONARDO MIKULJAN - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MICHELL VULETIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 4. MIHOVIL MRČELA - LEON GYM
  • CROATIA
  • 5. PERO ŠIMUNDŽA - PAUCI

KL - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. PAVO ČOBANOV - SISAK
  • CROATIA
  • 3. TONI KARAČIĆ - OMIŠALJ

KL - Juniors (male) -89

    CROATIA
  • 1. DENIS ERIC - KING
  • CROATIA
  • 2. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN

KL - Juniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL ZAJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR TOPKIN - SISAK
  • CROATIA
  • 3. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN

KL - Juniors (male) +94

KL - Juniors (female) -50

KL - Juniors (female) -55

    CROATIA
  • 1. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LORENA ŽUČKO - OMIŠALJ

KL - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 2. TEA KLJUČARIĆ - ARMUS

KL - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LORA ŠIMIĆ - IMPACT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZULIĆ SAMRA - KBS Ljutoc Orasac

KL - Juniors (female) -70

KL - Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. TARA JAGNJIĆ - EXCALIBUR

KL - Seniors (male) -57

KL - Seniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. LEO LOVREKOVIĆ - OMIŠALJ

KL - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DOMAGOJ PERIĆ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. DUJE MATIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. IGOR ŠTEKOVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA JELAČA - ADRIA GYM
  • FRANCE
  • 5. TESSIER FÉDÉRICO - Montauban Kick Boxing

KL - Seniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. EDIS ĆUFTA - ADRIA GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN KURAJA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. IVAN SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. ROBERT ZORIĆ - ADRIA GYM
  • CROATIA
  • 5. ROOHOLLAH OZBAK - OMIŠALJ

KL - Seniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DOMAGOJ GLAVAŠ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. VANJA IVANČIĆ - OMIŠALJ

KL - Seniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ

KL - Seniors (male) -89

    CROATIA
  • 1. BORIS ORLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. ENDRID ČOLAKU - OMIŠALJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MISLAV KATAVIĆ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TONI MAMUŠA - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 5. VALENTIN POZAIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 6. VEDRAN DRAGIČEVIĆ - ADRIA GYM

KL - Seniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE TURALIJA - Eagles SCM
  • SLOVENIA
  • 2. OLEKSANDR DZHAFAROV - KBK Power kick Murska Sobota

KL - Seniors (male) +94

    CROATIA
  • 1. IVICA IVIĆ - ARMUS
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZVONKO GABRIĆ - Eagles SCM

KL - Seniors (female) -50

KL - Seniors (female) -55

KL - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANAMARIJA RADMAN - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. INES PECENKOVIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. KATA ŠARE - VELEBIT

KL - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. DIANA FRANKE - ZMAJ

KL - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. DIANA FRANKE - ZMAJ
  • FRANCE
  • 2. LE COCGUEN LISA - Montauban Kick Boxing
  • CROATIA
  • 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK

KL - Seniors (female) +70

Low Kick (99)

LK - Juniors (male) -51

LK - Juniors (male) -54

LK - Juniors (male) -57

    CROATIA
  • 1. ILIR DESKAJ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA

LK - Juniors (male) -60

    CROATIA
  • 1. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
  • SLOVENIA
  • 2. DEJAN BOŽIČ - KTB Krško
  • SLOVENIA
  • 3. PERŠOLJA JANEZ - KTB Krško
  • CROATIA
  • 4. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN-VODNJAN

LK - Juniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. DAVOR AMULIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. IGOR ŠURINA - PIT BULL
  • CROATIA
  • 3. IVAN VRSALOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. LUKA PLELI - BLITZ
  • CROATIA
  • 5. MISLAV LOZINA - PIT BULL
  • SLOVENIA
  • 6. NIK ARNŠEK - KTB Krško
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL
  • CROATIA
  • 8. UROŠ PAJIĆ - KING

LK - Juniors (male) -67

    CROATIA
  • 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL

LK - Juniors (male) -71

    CROATIA
  • 1. ANTONIO PALIC - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. EDI TULLA - BLITZ
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZORO - PIT BULL
  • CROATIA
  • 4. JOSIP GEČEVIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 5. MATIJA BRCKOVIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. PATRIK GRĐAN - MLADOST

LK - Juniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. ARLAND BINAJ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. FILIP MATIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 3. JURE BURAZER - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 4. LEO BRČINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA CERANJA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 6. MARINO HORVAT - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. MARIO RAVLIĆ - DALMACIJA

LK - Juniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALBERT UGRINCIC - JUMRUK GYM
  • SLOVENIA
  • 2. AMAR HODZIC - KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
  • CROATIA
  • 3. VITO KOŠAR - ŠKORPION

LK - Juniors (male) -86

    CROATIA
  • 1. ALBERTO ANTIĆ - DUBRAVA
  • SLOVENIA
  • 2. NANI PIVEC - KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM

LK - Juniors (male) -91

    CROATIA
  • 1. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. ZVONIMIR MATKOVIĆ - MORNAR

LK - Juniors (male) +91

    CROATIA
  • 1. DINO DOBRKOVIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. EDVIN VESELJI SEDIC - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR

LK - Juniors (female) -48

LK - Juniors (female) -52

LK - Juniors (female) -56

    CROATIA
  • 1. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA TRESELJ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. UNA MARAVIĆ - LEGEND

LK - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. ELENA ABRAMIĆ - IMPACT

LK - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. MARINA JURIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 3. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM

LK - Juniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. KARMEN DUMIČIĆ - PIT BULL

LK - Juniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. STELLA MUSA - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. TARA JAGNJIĆ - EXCALIBUR

LK - Seniors (male) -51

LK - Seniors (male) -54

LK - Seniors (male) -57

LK - Seniors (male) -60

LK - Seniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. ROKO DOŽDOR - PIT BULL
  • SLOVENIA
  • 2. TILEN DŽAFIČ - KBK Murska Sobota

LK - Seniors (male) -67

    CROATIA
  • 1. MIHAEL HALLER - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL

LK - Seniors (male) -71

    CROATIA
  • 1. ANDREJ KEDVEŠ - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. LEONHARD ŠARIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. MATEO KRSNIK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. PETAR KRIŠKOVIĆ - IMPACT

LK - Seniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • FRANCE
  • 2. BERNADET AXEL - Montauban Kick Boxing
  • SLOVENIA
  • 3. DENIS ČERVEK - KBK Murska Sobota
  • CROATIA
  • 4. FRAN PAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM
  • SLOVENIA
  • 7. TIMOTEJ FRANGEZ - KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM

LK - Seniors (male) -81

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ DOLINAR - Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
  • CROATIA
  • 2. DAMIR BOŠNJAK - ALFA TEAM
  • CROATIA
  • 3. LUKA VARGOVIĆ - DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 5. ROBERT BASARA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV CERIĆ - BLITZ
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV CUKOR - HUS

LK - Seniors (male) -86

    SLOVENIA
  • 1. ADRIAN CAKIČI - Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
  • CROATIA
  • 2. MARIO ZEDNIK - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. MARKO KEGALJ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 4. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM

LK - Seniors (male) -91

    CROATIA
  • 1. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŽULJEVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL

LK - Seniors (male) +91

    CROATIA
  • 1. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. MIROSLAV ODOLJEVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. PETAR DREŽNJAK - MORNAR

LK - Seniors (female) -48

    CROATIA
  • 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

LK - Seniors (female) -52

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. SARA MATOSEVIC - TRNJE

LK - Seniors (female) -56

    CROATIA
  • 1. IVA DODIG - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA SLADOLJEV - TRNJE

LK - Seniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. TIHANA ULAKOVIĆ - TRNJE

LK - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA GOLUBIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA MIKEC - TITAN GYM
  • CROATIA
  • 3. SARA ŠPOLJAR - TITAN GYM
  • CROATIA
  • 4. ŠEJLA OMIČEVIĆ - HUS

LK - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. GLORIA DRETVIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 3. NIVES RADIĆ - DALMATINO

LK - Seniors (female) +70

Full Contact (26)

FC - Juniors (male) -51

    CROATIA
  • 1. RENE KALIMAN - DRAGA

FC - Juniors (male) -54

FC - Juniors (male) -57

FC - Juniors (male) -60

    CROATIA
  • 1. DUJE LIPŠANOVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 2. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD

FC - Juniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA GAŠPAR - SVETI JURE VRGORAC

FC - Juniors (male) -67

FC - Juniors (male) -71

FC - Juniors (male) -75

FC - Juniors (male) -81

    AUSTRIA
  • 1. DANIEL BOGNAR - Budosportwien
  • CROATIA
  • 2. JOSIP LUKIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.

FC - Juniors (male) -86

FC - Juniors (male) -91

FC - Juniors (male) +91

FC - Juniors (female) -48

FC - Juniors (female) -52

    AUSTRIA
  • 1. KATHARINA KRUDER - Budosportwien

FC - Juniors (female) -56

FC - Juniors (female) -60

FC - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA

FC - Juniors (female) -70

FC - Juniors (female) +70

FC - Seniors (male) -51

FC - Seniors (male) -54

FC - Seniors (male) -57

FC - Seniors (male) -60

FC - Seniors (male) -63,5

FC - Seniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR PAŠALIĆ - KBV "Borac" B.Krupa

FC - Seniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SAMIR MULALIĆ - KBV "Borac" B.Krupa

FC - Seniors (male) -75

    CROATIA
  • 1. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. MARIJO NINČEVIĆ - PIT BULL
  • CROATIA
  • 3. MARKO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
  • AUSTRIA
  • 4. MARKO PIJETLOVIC - Kick4fun
  • CROATIA
  • 5. VLATKO ŽAJA - MORNAR

FC - Seniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN KULAUZOVIĆ - KBV "Borac" B.Krupa
  • CROATIA
  • 2. ANTE BULOG - SVETI JURE VRGORAC
  • CROATIA
  • 3. NEMANJA KESER - BUDOKAI
  • AUSTRIA
  • 4. SHAMADI SHAFIULLAH - Kick4fun

FC - Seniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MARJAN MIHOVIL BAN - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 2. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL

FC - Seniors (male) -91

    CROATIA
  • 1. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI

FC - Seniors (male) +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HARIS ZJAKIĆ - "ZINO"
  • SLOVENIA
  • 2. OLEKSANDR DZHAFAROV - KBK Power kick Murska Sobota

FC - Seniors (female) -48

    CROATIA
  • 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

FC - Seniors (female) -52

FC - Seniors (female) -56

FC - Seniors (female) -60

FC - Seniors (female) -65

FC - Seniors (female) -70

FC - Seniors (female) +70