kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Kutina Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETAR MORIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-63
2
2
6
0
6
2.
TONI PREMIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
3.
DINO BABAC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-57
2
2
5
0
4
4.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-69
2
2
5
0
4
5.
LUCAS RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-52
2
2
4
0
2
6.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
KL-SKAD-M-47
1
1
3
0
3
7.
GABRIEL PERIC
KBK "KOBRA" MOSTAR
KL-SKAD-M-69
3
2
7
0
5
8.
SIMO ZORIC
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KL-SKAD-M+69
3
2
5
0
1
9.
FERID HUSKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-M-52
2
1
4
0
2
10.
PETAR DIMITROV
MASARU TEAM BULGARIA
KL-SKAD-M-52
2
1
4
0
2
11.
FILIP FABIJANIĆ
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
12.
MIHAEL KAJIC
LEON GYM
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
13.
ROKO BENIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
14.
VICE STOJANOV
CRNI ORAO
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
15.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-SKAD-M-69
2
1
2
0
-2
16.
ERMIN HADŽAJLIJA
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-57
1
0
1
0
-1
17.
JOSIP SAKOMAN
JASTREB
KL-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
18.
KERIM DŽAFEROVIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-69
1
0
1
0
-1
19.
ALDIN TAHIROVIC
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
20.
AMIL TUTIC
"ZINO"
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
21.
BLAŽ KRUŠELJ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
22.
BLAŽ MARUŠIĆ
IMPACT
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
23.
DOMINIK TOPIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
24.
MARKO RADOŠEVIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
25.
MATEJ MEDVED
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
26.
MILE KIRIN
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
27.
SZABÓ DÁNIEL
Combat "D" SC
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
28.
VALENTINO FLORIJANIĆ
MLADOST
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA DEDIC
"ZINO"
KL-SKAD-Ž-60
3
3
8
0
7
2.
ANA SOVEC
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-55
2
2
6
0
6
3.
PATAKI KLAUDIA
Combat "D" SC
KL-SKAD-Ž+65
2
2
6
0
6
4.
ANA VUKOVIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-Ž-50
2
2
4
0
2
5.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-42
1
1
3
0
3
6.
KOVÁCS FANNI
Combat "D" SC
KL-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
7.
NAGY RAMÓNA
Combat "D" SC
KL-SKAD-Ž-65
1
1
3
0
3
8.
RAJOS LÉNA
Combat "D" SC
KL-SKAD-Ž-60
2
1
4
0
2
9.
TAMARA RADOVANOVIC
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KL-SKAD-Ž-55
2
1
4
0
2
10.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
KL-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
11.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SKAD-Ž+65
2
1
3
0
0
12.
MARIA TARA ĆIBARIĆ
ARMUS
KL-SKAD-Ž-55
2
1
2
0
-2
13.
ADNA HODZIC
"ZINO"
KL-SKAD-Ž-50
1
0
1
0
-1
14.
NÉMETI ZSÓFI
Combat "D" SC
KL-SKAD-Ž-50
1
0
1
0
-1
15.
EDINA ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
16.
EMINA HOTI
MEGA CENTAR
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
17.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
18.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
19.
LAURA MARUŠIĆ
IMPACT
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
20.
LEYLA SEJMENOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
21.
MARIJA VOJAK
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
22.
MIRNA PEJIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
23.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
KL-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
24.
ZULIĆ SAMRA
KBS Ljutoc Orasac
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORNA BILANDŽIĆ
SVETI DUH
KL-JUN-M-69
3
3
8
0
7
2.
DENIS KOZINA
PRETORIAN
KL-JUN-M-79
3
3
8
0
7
3.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
KL-JUN-M-63
2
2
6
0
6
4.
GORAN BANOVIĆ
ARMUS
KL-JUN-M-94
1
1
3
0
3
5.
IVAN BERTIĆ
ZMAJ
KL-JUN-M-84
1
1
3
0
3
6.
GLENN ANIČIČ
KBK Koper
KL-JUN-M-69, KL-JUN-M-74
5
4
13
0
11
7.
MARTIN LIPOŠĆAK
CROATIA
KL-JUN-M-69
3
2
6
0
3
8.
EVAN APOLLONIO
KBK Koper
KL-JUN-M-84
2
1
3
0
0
9.
IAN KARLO PAVIČIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-79
2
1
3
0
0
10.
BORNA ŠOBOTA
SVETI DUH
KL-JUN-M-74
2
1
2
0
-2
11.
LUKA VRANEK
KBK Koper
KL-JUN-M-74, KL-JUN-M-79
3
1
5
0
1
12.
AMEL ZAJKIĆ
KBS Ljutoc Orasac
KL-JUN-M-94
1
0
0
0
-3
13.
ANTONIO JURČEVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
14.
DAVID IVŠIĆ
CROATIA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
15.
DAVID LINC
TROJAN ISTRA
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
16.
FILIP GRETIĆ
BUSHIDO
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
17.
LOVRO ŠTEFANAC
TIGAR, Slunj
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
18.
LUKA MARKOVIĆ
TROJAN ISTRA
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
19.
MARIN ŠUMIGA
SVETI DUH
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
20.
MATIAS BRKIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
21.
MATIJA LUKETIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
22.
MICHELL VULETIĆ
TROJAN ISTRA
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
23.
SANJIN DZAJIĆ
KBS Ljutoc Orasac
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
24.
TOMISLAV BARUKČIĆ
BUSHIDO
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARINA MARINČIĆ
KUTINA
KL-JUN-Ž-55
1
1
3
0
3
2.
UNA MARAVIĆ
LEGEND
KL-JUN-Ž-65
1
1
3
0
3
3.
LEA BERKE
KBK Murska Sobota
KL-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
4.
MARIJA BLJAKAJ
LEGEND
KL-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
AGO ARTUKOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SEN-M-63
1
1
3
0
3
2.
IVAN BERTIĆ
ZMAJ
KL-SEN-M-84
1
1
3
0
3
3.
IVICA IVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M+94
1
1
3
0
3
4.
JURAJ TOTH
TIGAR BROD
KL-SEN-M-79
1
1
3
0
3
5.
MARKO NUJIĆ
TIGAR BROD
KL-SEN-M-74
1
1
2
0
1
6.
ALMIN MUJANOVIČ
KBK Koper
KL-SEN-M+94
2
1
3
0
0
7.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-84
2
1
3
0
0
8.
RADOMIR MISIC
Kick boxing club PRNJAVOR
KL-SEN-M-79
2
1
3
0
0
9.
SLADJAN OSTOJIC
Kick boxing club PRNJAVOR
KL-SEN-M-63
2
1
3
0
0
10.
ELDIN VOJIC
"ZINO"
KL-SEN-M-74
1
0
1
0
-1
11.
ADNAN HALILOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SEN-M-63
1
0
0
0
-3
12.
ANTONIO GIBAS
KOBRA, Bjelovar
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
13.
IVICA SENDO
MEGA CENTAR
KL-SEN-M-79
1
0
0
0
-3
14.
SALEM BEGIČ
KBK Koper
KL-SEN-M-84
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATA ŠARE
VELEBIT
KL-SEN-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
INES PECENKOVIC
"ZINO"
KL-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3