Odabrano natjecanje: 10. Memorijal Josip Jović 2022.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Dječaci početnici

PF - Dječaci početnici -27

1. ARIAN BILOBRK, GLINA
2. MARTIN PAVIĆ, JASTREB
3. NEO JURIŠIĆ, JASTREB

PF - Dječaci početnici -30

1. LEON KELEČIĆ, JASTREB
2. NOEL BALEN, DRAGA

PF - Dječaci početnici +36

1. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
2. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. MATEJ MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. TIMOTEJ KUKOVAČEC, KRAPINA

PF - Djevojčice početnice

PF - Djevojčice početnice -36

1. MIHAELA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. PATRICIJA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JULIANNA JOVANA BUZA, TEAM BUZA

PF - Djevojčice početnice +36

1. LARA JEŠIĆ, MAWASHI
2. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA

PF - Dječaci

PF - Dječaci -30

1. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ARIAN BILOBRK, GLINA

PF - Djevojčice

PF - Djevojčice -33

1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. LUCIJA KURAN, MAWASHI

PF - Djevojčice +36

1. LARA JEŠIĆ, MAWASHI
2. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA

PF - Ml. kadeti početnici

PF - Mlađi kadeti početnici -37

1. IAN ČIĆAK, NINJA
2. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR

PF - Mlađi kadeti početnici -47

1. VILIM LOVREČIĆ, NINJA
2. NOA OBRANOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Mlađi kadeti početnici +47

1. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
2. FRANKO JUKIĆ, MAWASHI
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC

PF - Ml. kadetkinje početnice

PF - Mlađe kadetkinje početnice -37

1. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. ELENA LUCIĆ, TIGAR, Slunj
3. VIKTORIJA ŠUDIĆ, MALINSKA
3. DORA FRECE, KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje početnice -42

1. EMA KALIGARI, MINOTAUR
2. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
3. LATICA KUKOVAČEC, KRAPINA
3. VIKTORIJA SKOSPLES, KRAPINA

PF - Mlađe kadetkinje početnice +47

1. LEONA PETROVIĆ, MALINSKA
2. LEONA MARTINIĆ, MOSLAVAC

PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -32

1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA

PF - Mlađi kadeti -37

1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA

PF - Mlađi kadeti -42

1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Mlađi kadeti -47

1. LEON KIŠAN, JASTREB
2. LOVRO PAVIĆ, JASTREB
3. JOSIP MIČETIĆ, DRAGA

PF - Mlađi kadeti +47

1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. MARIN MATIĆ, MAWASHI
3. MARKO PRTENJAČA, POLAČA

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KURAN, MAWASHI
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LADA VUKIĆ, NINJA

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. VIKTORIJA SKOSPLES, KRAPINA
3. LATICA KUKOVAČEC, KRAPINA

PF - Stariji kadeti

PF - Stariji kadeti -42

1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. STEFAN VRCELJ, PALESTRA
3. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti -47

1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. KRISTIJAN NIKOLIĆ, PALESTRA
3. MARIO MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. MATIJA JANDREČIĆ, JASTREB

PF - Stariji kadeti -52

1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA

PF - Stariji kadeti -57

1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -69

1. EUGEN SAKAĆ, JASTREB
2. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA

PF - Stariji kadeti +69

1. SVEN MAČEŠIĆ, JASTREB
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ

PF - Starije kadetkinje

PF - Starije kadetkinje -32

1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -50

1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IRIS NEŽMAH, KRAPINA
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB

PF - Starije kadetkinje -55

1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR

PF - Starije kadetkinje -60

1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. TEA LUCIĆ, KNEZ

PF - Starije kadetkinje -65

1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. KLARA BAREŠIĆ, VELEBIT
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. NICOLE MARIA KUČINIĆ, BUDOKAI

PF - Starije kadetkinje +65

1. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
2. LANA BUCIĆ, JASTREB
3. LUCE BELAVA, TROGIR

PF - Juniorke

PF - Juniorke -65

1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA

PF - Seniori

PF - Seniori -74

1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. DOMINIK AJDUČIĆ, KNEZ

PF - Seniori -89

1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORNA SUDAR, NINJA