Odabrano natjecanje: 10. Memorijal Josip Jović 2022.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (124)

PF - Dječaci početnici -18

PF - Dječaci početnici -21

PF - Dječaci početnici -24

PF - Dječaci početnici -27

    CROATIA
  • 1. ARIAN BILOBRK - GLINA
  • CROATIA
  • 2. MARTIN PAVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. NEO JURIŠIĆ - JASTREB

PF - Dječaci početnici -30

    CROATIA
  • 1. LEON KELEČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. NOEL BALEN - DRAGA

PF - Dječaci početnici -33

PF - Dječaci početnici -36

PF - Dječaci početnici +36

    CROATIA
  • 1. LEON FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MIHELČIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. ROK STANIŠIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. TIMOTEJ KUKOVAČEC - KRAPINA

PF - Djevojčice početnice -18

PF - Djevojčice početnice -21

PF - Djevojčice početnice -24

PF - Djevojčice početnice -27

PF - Djevojčice početnice -30

    CROATIA
  • 1. ELI STANIŠIĆ - BUDOKAI

PF - Djevojčice početnice -33

PF - Djevojčice početnice -36

    CROATIA
  • 1. JULIANNA JOVANA BUZA - TEAM BUZA
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. PATRICIJA TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice +36

    CROATIA
  • 1. JELENA LONČAREVIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. LARA JEŠIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. RAFAELA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. TARA ŠANTEK - GLINA

PF - Dječaci -24

PF - Dječaci -27

PF - Dječaci -30

    CROATIA
  • 1. ARIAN BILOBRK - GLINA
  • CROATIA
  • 2. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci -33

PF - Dječaci -36

PF - Dječaci +36

PF - Djevojčice -24

PF - Djevojčice -27

PF - Djevojčice -30

PF - Djevojčice -33

    CROATIA
  • 1. EVA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA KURAN - MAWASHI

PF - Djevojčice -36

PF - Djevojčice +36

    CROATIA
  • 1. JELENA LONČAREVIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. LARA JEŠIĆ - MAWASHI

PF - Mlađi kadeti početnici -28

PF - Mlađi kadeti početnici -32

PF - Mlađi kadeti početnici -37

    CROATIA
  • 1. IAN ČIĆAK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. LEO MIŠČANČUK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. ROKO MOGOROVIĆ - MINOTAUR

PF - Mlađi kadeti početnici -42

PF - Mlađi kadeti početnici -47

    CROATIA
  • 1. NOA OBRANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. VILIM LOVREČIĆ - NINJA

PF - Mlađi kadeti početnici +47

    CROATIA
  • 1. FRANE LJUTIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. FRANKO JUKIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. NOA MIŠČANČUK - MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje početnice -28

PF - Mlađe kadetkinje početnice -32

PF - Mlađe kadetkinje početnice -37

    CROATIA
  • 1. DORA FRECE - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. ELENA LUCIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. KATARINA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIJA ŠUDIĆ - MALINSKA

PF - Mlađe kadetkinje početnice -42

    CROATIA
  • 1. ARIJANA MILETIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. EMA KALIGARI - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. LATICA KUKOVAČEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIJA SKOSPLES - KRAPINA

PF - Mlađe kadetkinje početnice -47

PF - Mlađe kadetkinje početnice +47

    CROATIA
  • 1. LEONA MARTINIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. LEONA PETROVIĆ - MALINSKA

PF - Mlađi kadeti -28

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. LEO NIKOLIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MARKO VLAHEK - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 5. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. EMIL MUJKIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. JOSIP MIČETIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LEON KIŠAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. LOVRO PAVIĆ - JASTREB

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. IVAN KRUNEŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. MARIN MATIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARKO PRTENJAČA - POLAČA
  • CROATIA
  • 4. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB

PF - Mlađe kadetkinje -28

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA KURAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. MATEA DOŠEN - VELEBIT

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LADA VUKIĆ - NINJA

PF - Mlađe kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LATICA KUKOVAČEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIJA SKOSPLES - KRAPINA

PF - Mlađe kadetkinje -47

PF - Mlađe kadetkinje +47

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. EMIL MUJKIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. STEFAN VRCELJ - PALESTRA

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN NIKOLIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. MARIO MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. MATIJA JANDREČIĆ - JASTREB

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN VRKIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 4. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. MARKO KUTIJA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 7. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. STIPE ŽUPANOVIĆ - TROGIR
  • CROATIA
  • 9. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

PF - Stariji kadeti -63

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MIKULIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 2. EUGEN SAKAĆ - JASTREB

PF - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. MARSEL GABRIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 2. SVEN MAČEŠIĆ - JASTREB

PF - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -37

PF - Starije kadetkinje -42

PF - Starije kadetkinje -46

PF - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DEA KOS - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. IRIS NEŽMAH - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. IVANA LUCIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 4. LANA JURIŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. GRETA MAREČIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. INES PETANJKO - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LENA FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. MARINA ĆURKOVIĆ - TROGIR

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. DORA MIČETIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. TEA LUCIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 6. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. KLARA BAREŠIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. NICOLE MARIA KUČINIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. LANA BUCIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LUCE BELAVA - TROGIR
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

PF - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. MATEO GUZIĆ - POLAČA

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

PF - Juniorke -55

PF - Juniorke -60

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. DOMINIK AJDUČIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 2. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB

PF - Seniori -79

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. BORNA SUDAR - NINJA
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

Light contact (43)

LC - Stariji kadeti početnici -32

LC - Stariji kadeti početnici -37

LC - Stariji kadeti početnici -42

LC - Stariji kadeti početnici -47

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. SEMIR SMAJLOVIĆ - ARMUS

LC - Stariji kadeti početnici -52

LC - Stariji kadeti početnici -57

LC - Stariji kadeti početnici -63

LC - Stariji kadeti početnici -69

LC - Stariji kadeti početnici +69

LC - Starije kadetkinje početnice -32

LC - Starije kadetkinje početnice -37

LC - Starije kadetkinje početnice -42

LC - Starije kadetkinje početnice -46

LC - Starije kadetkinje početnice -50

LC - Starije kadetkinje početnice -55

LC - Starije kadetkinje početnice -60

LC - Starije kadetkinje početnice -65

LC - Starije kadetkinje početnice +65

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. TONI URSIĆ - MAWASHI

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. GABRIEL MARINOVIĆ - KBK Kula
  • CROATIA
  • 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MIKULIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 2. MARIN KALAJŽIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. MARJAN BAGAVAC - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. SVEN MAČEŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL

LC - Starije kadetkinje -50

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. GABRIELA PAVLINUŠIĆ - KBK Kula
  • CROATIA
  • 2. INES PETANJKO - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK JELAŠ - MOSLAVAC

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. LEON HADŽIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LEON PAJTAK - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 3. MATEO GUZIĆ - POLAČA

LC - Juniori -79

LC - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. MATEJ SVAGUŠA - MAWASHI

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

LC - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. LEONA BARTOLIN - NINJA

LC - Juniorke -60

LC - Juniorke -65

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. KATARINA PALADA - TROGIR
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. FILIP KOVAČEVIĆ - LEON GYM

LC - Seniori -74

LC - Seniori -79

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

    CROATIA
  • 1. EUGEN LALJAK - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. ILIJA ĆUBIĆ - LEON GYM

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

LC - Seniorke +70

Kick light (87)

KL - Mlađi kadeti početnici -28

KL - Mlađi kadeti početnici -32

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. LEO NIKOLIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA VRABELJ - ARMUS

KL - Mlađi kadeti početnici -37

    CROATIA
  • 1. DOMINIK RADAKOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. FRAN SEDLOVSKI - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL ČUBELIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 4. JOSIP ĆUMURDŽIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. LOVRO BENKO - SPARTAN GYM

KL - Mlađi kadeti početnici -42

KL - Mlađi kadeti početnici -47

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MAMIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. JURE TOKIĆ - VELEBIT

KL - Mlađi kadeti početnici +47

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL KEREPČIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. ILIJA SUHALJ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. LAZAR VULETIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. MARKO KUTIJA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. MICHELL IVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 6. STIPE ZEČIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 7. VITO KARASMAN - ARMUS

KL - Mlađe kadetkinje početnice -28

KL - Mlađe kadetkinje početnice -32

KL - Mlađe kadetkinje početnice -37

    CROATIA
  • 1. JULIANNA JOVANA BUZA - TEAM BUZA
  • CROATIA
  • 2. MARTA ĆORIĆ - ARMUS

KL - Mlađe kadetkinje početnice -42

KL - Mlađe kadetkinje početnice -47

    CROATIA
  • 1. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. ELENA BUNČIĆ - ARMUS

KL - Mlađe kadetkinje početnice +47

KL - Mlađi kadeti -28

KL - Mlađi kadeti -32

KL - Mlađi kadeti -37

KL - Mlađi kadeti -42

KL - Mlađi kadeti -47

KL - Mlađi kadeti +47

KL - Mlađe kadetkinje -28

KL - Mlađe kadetkinje -32

KL - Mlađe kadetkinje -37

KL - Mlađe kadetkinje -42

KL - Mlađe kadetkinje -47

KL - Mlađe kadetkinje +47

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

KL - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. LUKAS LEKO - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - KUTINA

KL - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ANDI HASIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. DIEGO NUNEZ ABAZA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 3. SEMIR SMAJLOVIĆ - ARMUS

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. FLORIJAN COLARIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. IVANO STRIGULJICA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJAN IVANOVIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 4. MARKO KUTIJA - PALESTRA

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ALEN MIMICA - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 2. ANDREJ PATKO - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. FLORIJAN COLARIĆ - ŠKORPION

KL - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. GABRIEL MARINOVIĆ - KBK Kula
  • CROATIA
  • 2. IAN BENČAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. ROKO NERLOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. SVEN IVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Stariji kadeti -69

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. JURA IVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MARJAN BAGAVAC - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 4. TOMA KUJUNDŽIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA

KL - Starije kadetkinje -32

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. BRUNA ŠARKO - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA PAVLINUŠIĆ - KBK Kula

KL - Starije kadetkinje -60

KL - Starije kadetkinje -65

KL - Starije kadetkinje +65

KL - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. SIMON CURI - EXCALIBUR

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. MARIJAN SMILJANIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. SIMON CURI - EXCALIBUR

KL - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MIRKOVIĆ - FIGHT FACTORY - VALPOVO
  • CROATIA
  • 3. IVAN IVKOVIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 4. MARKO MOUČKA - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA LAKIĆ - TROGIR

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ANTE KAURIN - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 3. DUJE MIŠE - TROGIR
  • CROATIA
  • 4. IVAN JADRESKO - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 5. MARKO MLINARIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 6. NINO UVANOVIĆ - KNEZ

KL - Juniori -79

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MATEJ SVAGUŠA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. TINO LUCIĆ - KNEZ

KL - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GORUPEC - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LEON DOMIĆ - BUDOKAI

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. KATARINA PALADA - TROGIR

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. FILIP KOVAČEVIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. MATEJ CVITANUŠIĆ - FIGHT FACTORY - VALPOVO

KL - Seniori -74

KL - Seniori -79

KL - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. MARIO BUDIMIR - KNEZ
  • CROATIA
  • 2. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MIRKO MARETIĆ - TROGIR

KL - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GORUPEC - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. MARIN MIKULIĆ - FIGHT FACTORY - VALPOVO
  • CROATIA
  • 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

    CROATIA
  • 1. EUGEN LALJAK - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. ILIJA ĆUBIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. IVICA IVIĆ - ARMUS

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA NOVAK - ŠKORPION

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. SARA ŠPOLJAR - ARMUS

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. BRUNA MILINOVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA MIKEC - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj