kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zlatni kik boxer Pljevlja 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Aristonn
Boka Kotorska
City stars - Budva
FAVORIT BH
Ilidža Sarajevo
Jaki
kbk bar
KBK"081" PODGORICA
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
Perjanik
PLJEVLJA
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sekutor
SKILL GYM TUZLA
Univerzumm
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL-Pioniri-28
KL-Pioniri-47
KL-Mlađi kadeti-57
KL-Juniori-69
LK-Kadeti-42
LK-Kadeti-51
LK-Juniori-71
LK-Juniori-75
LK-Juniori-81
KL-Pioniri-28
T001
52
3
TARIK RASCIC (PV)
25
0
HAJRUDIN DJOZGIC (BUCKO)
T002
111
1
LUKA OTASEVIC (STARS)
26
2
BERIN KUJEVIC (BUCKO)
T004
52
3
TARIK RASCIC (PV)
26
0
BERIN KUJEVIC (BUCKO)
Medalists
1. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
2. BERIN KUJEVIC, Univerzumm
3. HAJRUDIN DJOZGIC, Univerzumm
3. LUKA OTASEVIC, City stars - Budva
KL-Pioniri-47
T003
27
3
ISAH TARHANIŠ (BUCKO)
90
0
ĐORĐEVIC ANDREJ (KBK BK)
Medalists
1. ISAH TARHANIŠ, Univerzumm
2. ĐORĐEVIC ANDREJ, Boka Kotorska
3. ----
3. ----
KL-Mlađi kadeti-57
T009
88
0
ŠEVALJEVIĆ VASILIJE (KBK BK)
33
3
DINO AZEMOVIC (BUCKO)
T010
28
3
ISAK AGOVIC (BUCKO)
82
0
STEFAN PATAKI (REBEL)
T012
33
0
DINO AZEMOVIC (BUCKO)
28
3
ISAK AGOVIC (BUCKO)
Medalists
1. ISAK AGOVIC, Univerzumm
2. DINO AZEMOVIC, Univerzumm
3. STEFAN PATAKI, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. ŠEVALJEVIĆ VASILIJE, Boka Kotorska
KL-Juniori-69
T017
73
3
AVDULA KRASNIĆI (REBEL)
109
0
DUSAN BASANOVIC (ARISTO)
T018
106
2
MILOS MILICKOVIC (ARISTO)
32
1
EMIN TARHANIS (BUCKO)
T020
73
3
AVDULA KRASNIĆI (REBEL)
106
0
MILOS MILICKOVIC (ARISTO)
Medalists
1. AVDULA KRASNIĆI, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. MILOS MILICKOVIC, Aristonn
3. DUSAN BASANOVIC, Aristonn
3. EMIN TARHANIS, Univerzumm
LK-Kadeti-42
R014
43
0
ISAH TARHANIŠ (BUCKO)
137
3
HARIS DAUTOVIC (BUCKO)
Medalists
1. HARIS DAUTOVIC, Univerzumm
2. ISAH TARHANIŠ, Univerzumm
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-51
R015
136
3
AID SALJIC (BUCKO)
44
0
ISAK AGOVIC (BUCKO)
Medalists
1. AID SALJIC, Univerzumm
2. ISAK AGOVIC, Univerzumm
3. ----
3. ----
LK-Juniori-71
R019
76
1
LUKA PERIŠIĆ (REBEL)
46
2
AMAR FETAHOVIC (BUCKO)
Medalists
1. AMAR FETAHOVIC, Univerzumm
2. LUKA PERIŠIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. ----
3. ----
LK-Juniori-75
R005
48
3
ADNAN LICINA (BUCKO)
118
0
NIKOLA MEDENICA (PV)
R006
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
59
0
MALIK RAMIC (MMA)
R026
48
0
ADNAN LICINA (BUCKO)
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
Medalists
1. MIRZA OMEROVIC, Univerzumm
2. ADNAN LICINA, Univerzumm
3. MALIK RAMIC, SKILL GYM TUZLA
3. NIKOLA MEDENICA, PLJEVLJA
LK-Juniori-81
R007
45
3
BELMIN KALAC (BUCKO)
60
0
TARIK BECIROVIC (MMA)
81
SRĐAN MILJENOVIĆ (REBEL)
R027
45
0
BELMIN KALAC (BUCKO)
81
3
SRĐAN MILJENOVIĆ (REBEL)
Medalists
1. SRĐAN MILJENOVIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. BELMIN KALAC, Univerzumm
3. TARIK BECIROVIC, SKILL GYM TUZLA
3. ----