kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zlatni kik boxer Pljevlja 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Aristonn
Boka Kotorska
City stars - Budva
FAVORIT BH
Ilidža Sarajevo
Jaki
kbk bar
KBK"081" PODGORICA
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
Perjanik
PLJEVLJA
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sekutor
SKILL GYM TUZLA
Univerzumm
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioniri-28
KL-Stariji kadeti+69
LK-Kadeti-71
LK-Juniori-75
LK-Juniorke-65
KL-Pioniri-28
T001
52
3
TARIK RASCIC (PV)
25
0
HAJRUDIN DJOZGIC (BUCKO)
T002
111
1
LUKA OTASEVIC (STARS)
26
2
BERIN KUJEVIC (BUCKO)
T004
52
3
TARIK RASCIC (PV)
26
0
BERIN KUJEVIC (BUCKO)
Medalists
1. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
2. BERIN KUJEVIC, Univerzumm
3. HAJRUDIN DJOZGIC, Univerzumm
3. LUKA OTASEVIC, City stars - Budva
KL-Stariji kadeti+69
T014
50
3
AMAR RASCIC (PV)
113
0
DRAGO VUJACIC (STARS)
Medalists
1. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
2. DRAGO VUJACIC, City stars - Budva
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-71
R002
51
3
AMAR RASCIC (PV)
133
0
BENJAMIN DŽINDO (N. GRAD)
122
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
R024
51
3
AMAR RASCIC (PV)
122
0
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
Medalists
1. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
2. MIRSAD MEHANOVIC, kbk bar
3. BENJAMIN DŽINDO, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
LK-Juniori-75
R005
48
3
ADNAN LICINA (BUCKO)
118
0
NIKOLA MEDENICA (PV)
R006
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
59
0
MALIK RAMIC (MMA)
R026
48
0
ADNAN LICINA (BUCKO)
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
Medalists
1. MIRZA OMEROVIC, Univerzumm
2. ADNAN LICINA, Univerzumm
3. MALIK RAMIC, SKILL GYM TUZLA
3. NIKOLA MEDENICA, PLJEVLJA
LK-Juniorke-65
R008
135
3
JELENA SCEKIC (PERJANI)
132
0
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
57
TEODORA MILINKOVIC (PV)
R028
135
0
JELENA SCEKIC (PERJANI)
57
3
TEODORA MILINKOVIC (PV)
Medalists
1. TEODORA MILINKOVIC, PLJEVLJA
2. JELENA SCEKIC, Perjanik
3. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----