kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -69
LC - Starije kadetkinje -55
C006
477
3
INES PETANJKO (KRAPINA)
166
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
315
BRUNA ŠARKO (CRO)
351
LANA NOHA (KBK MOS)
486
MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ)
C008
477
3
INES PETANJKO (KRAPINA)
315
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
C007
351
0
LANA NOHA (KBK MOS)
486
3
MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ)
C010
477
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
486
3
MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. MARIJA ANTOANETA HRANIĆ, ZMAJ
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. BRUNA ŠARKO, CROATIA
KL - Starije kadetkinje -55
C077
267
2
DORIS SUVAJAC (BUJE)
422
1
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
215
BRUNA ŠARKO (CRO)
C079
267
2
DORIS SUVAJAC (BUJE)
215
1
BRUNA ŠARKO (CRO)
Medalists
1. DORIS SUVAJAC, BUJE
2. BRUNA ŠARKO, CROATIA
3. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT
3. ----
KL - Juniori -69
B051
40
0
DAVID LENDLER (TIGAR)
356
3
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
B052
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
331
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
B053
128
0
NIKŠA LABUS (TIGAR)
365
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
219
MARKO MOUČKA (CRO)
B054
356
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
B055
365
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
219
1
MARKO MOUČKA (CRO)
B057
20
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
365
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. BRUNO MIRKOVIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
3. MARKO MOUČKA, CROATIA