kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-30
PF - Dječaci -30
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Dječaci početnici-30
A006
353
9
RAFAEL BEŠKER (BUŠIDO)
274
8
SAMUEL PAVATIĆ (BUJE)
408
LEON MOVRE (TIGAR)
329
IVANO BRDAR (MINOTAU)
107
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A008
353
6
RAFAEL BEŠKER (BUŠIDO)
408
0
LEON MOVRE (TIGAR)
A007
329
2
IVANO BRDAR (MINOTAU)
107
7
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A010
353
0
RAFAEL BEŠKER (BUŠIDO)
107
6
LUKA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. LUKA SOVEC, ZMAJ
2. RAFAEL BEŠKER, BUŠIDO
3. IVANO BRDAR, MINOTAUR
3. LEON MOVRE, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci -30
A021
468
1
IVANO BRDAR (MINOTAU)
252
8
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
A022
108
7
LUKA SOVEC (ZMAJ)
355
0
RAFAEL BEŠKER (BUŠIDO)
A024
252
7
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
108
2
LUKA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LUKA SOVEC, ZMAJ
3. IVANO BRDAR, MINOTAUR
3. RAFAEL BEŠKER, BUŠIDO
PF - Ml. kadeti poč.-37
A023
434
8
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
169
4
IAN ČIĆAK (NINJA)
358
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A025
434
6
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
358
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
Medalists
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. IAN ČIĆAK, NINJA
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
A034
343
1
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
152
5
EMA HARMICAR (KUTINA)
A035
153
10
DORA FRECE (KUTINA)
402
14
TENA HRVOJEVIĆ (TGRSL)
A038
152
7
EMA HARMICAR (KUTINA)
402
5
TENA HRVOJEVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. EMA HARMICAR, KUTINA
2. TENA HRVOJEVIĆ, TIGAR, Slunj
3. HANA MIKULEC, BUŠIDO
3. DORA FRECE, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -37
B001
149
6
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
456
0
NIKOLA BAN (BTI)
360
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
B003
149
14
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
360
4
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
Medalists
1. IVOR NERALIĆ, KUTINA
2. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. NIKOLA BAN, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
B008
349
0
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
481
10
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
307
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
B010
410
1
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
51
11
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
147
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
B011
481
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
307
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
B012
51
0
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
147
10
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
B015
481
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
147
5
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC