kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Juniori -63
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Stariji kadeti -52
C069
364
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
282
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
C070
214
0
MARKO VUKŠIĆ (OFC)
283
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
C072
364
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
283
0
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. MARKO VUKŠIĆ, OFC
KL - Juniori -63
C081
186
1
MARIJAN SMILJANIĆ (PITBUL)
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C082
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
211
0
TOMA JERONČIĆ (ARMUS)
121
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C083
85
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
KLEVIS SEHU (TIGAR)
59
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C084
264
3
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C085
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
121
0
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C086
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
0
KLEVIS SEHU (TIGAR)
C087
59
0
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C088
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
25
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
C089
180
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C090
264
1
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
311
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ANTONIO BILKIĆ, BUJE
3. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Seniori -79
B077
183
0
LOVRO MATEK (OFC)
139
3
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
462
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
213
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
438
ANTONIO BANDIĆ (JASTREB)
B079
139
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
462
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
B078
213
3
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
438
0
ANTONIO BANDIĆ (JASTREB)
B081
462
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
213
0
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
Medalists
1. IVAN ZELIĆ, PALESTRA
2. FRAN VLAHOVIĆ, OFC
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
3. ANTONIO BANDIĆ, JASTREB
KL - Seniori -84
B080
64
3
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
138
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
179
IVAN POLIĆ (OFC)
B082
64
0
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
179
3
IVAN POLIĆ (OFC)
Medalists
1. IVAN POLIĆ, OFC
2. ZVONIMIR JELENIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Seniori -89
B083
499
0
IVAN POLIĆ (OFC)
181
3
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
Medalists
1. SANEL HALAČEVIĆ, OFC
2. IVAN POLIĆ, OFC
3. ----
3. ----