001 | 1/1 | LC - Stariji kadeti poč. -47 | FILIP MILETIĆ (MOSLAVAC) |
PTF 0:3 | GABRIJEL LATIN (NINJA) |
002 | 1/1 | LC - Stariji kadeti poč. -52 | NOA BAIUTTI (IVANIĆ GRAD) |
PTF 0:3 | KARLO VUNDAĆ (PALESTRA) |
003 | 1/1 | LC - Stariji kadeti poč. -57 | MARO BOSANAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 2:1 | NIKO PETRANOVIĆ (MOSLAVAC) |
004 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje poč. +65 | MANUELA VEŠLIGAJ (KRAPINA) |
PTF 3:0 | ANĐELINA PRATLJAČIĆ (IMPACT) |
005 | 1/1 | LC - Stariji kadeti -52 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 0:3 | IVAN PAVAO NIKOLIĆ (MOSLAVAC) |
006 | 1/4 | LC - Starije kadetkinje -55 | INES PETANJKO (KRAPINA) |
PTF 3:0 | NIKA ARMAN (ZEUS) |
007 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -55 | LANA NOHA (MOSLAVAC) |
PTF 0:3 | MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ) |
008 | 1/2 | LC - Starije kadetkinje -55 | INES PETANJKO (KRAPINA) |
PTF 3:0 | BRUNA ŠARKO (CROATIA) |
009 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -60 | MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB) |
PTF 3:0 | VICTORIA PEKAS (BUDOKAI LABIN) |
010 | 1/1 | LC - Starije kadetkinje -55 | INES PETANJKO (KRAPINA) |
PTF 0:3 | MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ) |
011 | 1/2 | LC - Juniori -63 | FILIP ŠKRNJUG (IMPACT) |
PTF 0:3 | PATRIK JELAŠ (MOSLAVAC) |
012 | 1/2 | LC - Juniorke -50 | ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOKAI LABIN) |
PTF 3:0 | ELENA LJUBEK (ZMAJ) |
013 | 1/1 | LC - Juniori -63 | PATRIK JELAŠ (MOSLAVAC) |
PTF 3:0 | NIKOLA DUNDOVIĆ (IMPACT) |
014 | 1/1 | LC - Juniorke -50 | ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOKAI LABIN) |
PTF 3:0 | ANA NIKOLIĆ (MOSLAVAC) |
015 | 1/1 | LC - Juniorke -65 | VERENA DAGMAR REISTER (NINJA) |
PTF 0:3 | LEONA BARTOLIN (NINJA) |
016 | 1/1 | LC - Seniori -69 | DOMAGOJ POSAVEC (ZMAJ) |
PTF 0:3 | OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ) |
017 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | MIGUEL IVIĆ (ARMUS) |
018 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | GABRIJEL ČUBELIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 3:0 | MATIJA VRABELJ (ARMUS) |
019 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | FRAN SEDLOVSKI (LEON GYM) |
PTF 2:1 | DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS) |
020 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | GABRIJEL ČUBELIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
021 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | FRAN SEDLOVSKI (LEON GYM) |
PTF 0:3 | ERIK HRNČIĆ (BUJE) |
022 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -42 | IVAN CINDRIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | ROKO GOJAK (TIGAR, Karlovac) |
023 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | ERIK HRNČIĆ (BUJE) |
024 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. -42 | IVAN CINDRIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR, Karlovac) |
025 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | JAKOV PALIJAN (IMPACT) |
PTF 3:0 | DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ (BUJE) |
026 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | EDIN IZAHIRI (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | AUGUST LAMBAŠA (DALMATINO) |
027 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | KARLO ŽANIĆ (ARMUS) |
PTF 0:3 | JONA MILADINOVIĆ (BUJE) |
028 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | JAKOV PALIJAN (IMPACT) |
PTF 0:3 | AUGUST LAMBAŠA (DALMATINO) |
029 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | JONA MILADINOVIĆ (BUJE) |
PTF 1:2 | LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR, Karlovac) |
030 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti poč. -52 | VITO KARASMAN (ARMUS) |
PTF 0:3 | KARLO VUNDAĆ (PALESTRA) |
031 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. -47 | AUGUST LAMBAŠA (DALMATINO) |
PTF 3:0 | LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR, Karlovac) |
032 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -52 | KARLO VUNDAĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | STIPE ZEČIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
033 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -52 | MIHAEL MARIĆ (ARMUS) |
PTF 0:3 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
034 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -57 | GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | LAZAR VULETIĆ (PALESTRA) |
035 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti poč. -57 | ILIJA SUHALJ (LEON GYM) |
PTF 3:0 | GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS) |
036 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. -52 | KARLO VUNDAĆ (PALESTRA) |
PTF 0:3 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
037 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. -57 | LAZAR VULETIĆ (PALESTRA) |
PTF 0:3 | ILIJA SUHALJ (LEON GYM) |
038 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti poč. +69 | ANTONIO JELAŠ (ARMUS) |
PTF 0:3 | KARLO BAŠA (ZMAJ) |
039 | 1/1 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -37 | MARTA ĆORIĆ (ARMUS) |
PTF 0:3 | JULIANNA JOVANA BUZA (TEAM BUZA) |
040 | 1/2 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -42 | MAJA HLAVATI (IMPACT) |
PTF 3:0 | MARTA ŠKARICA (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
041 | 1/2 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -50 | DORA TRUBIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | DORIA ŽAČEK (IMPACT) |
042 | 1/2 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -50 | KARLA PTIČAR (ZMAJ) |
PTF 3:0 | NEVA ŽAČEK (IMPACT) |
043 | 1/1 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -42 | MAJA HLAVATI (IMPACT) |
PTF 3:0 | KARMEN DUJMOVIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
044 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -47 | STEFAN VRCELJ (PALESTRA) |
PTF 1:2 | ENIS IZAHIRI (TIGAR, Karlovac) |
045 | 1/1 | KL - Mlađe kadetkinje poč. -50 | DORIA ŽAČEK (IMPACT) |
PTF 0:3 | KARLA PTIČAR (ZMAJ) |
046 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. -47 | ENIS IZAHIRI (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | ANDI HASIĆ (KUTINA) |
047 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -52 | ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS) |
048 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -52 | DAVYD DRYK (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | IVANO STRIGULJICA (PALESTRA) |
049 | 1/4 | KL - Stariji kadeti poč. -57 | ALEN MIMICA (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 3:0 | DRAGAN GVOIĆ (TIGAR, Karlovac) |
050 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. -52 | SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS) |
PTF 3:0 | IVANO STRIGULJICA (PALESTRA) |
051 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -57 | ALEN MIMICA (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 0:3 | LEON ARAPOVIĆ (TIGAR, Karlovac) |
052 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -57 | MARO BOSANAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 3:0 | ANTE MOČILAC (TIGAR, Karlovac) |
053 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -63 | JAKOV JOHA (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | SVEN IVIĆ (PIT BULL, Split) |
054 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -63 | NOA MIHALIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | NINO MUŠAC (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
055 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. -57 | LEON ARAPOVIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 1:2 | MARO BOSANAC (TIGAR, Slunj) |
056 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. -63 | JAKOV JOHA (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | NINO MUŠAC (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
057 | 1/4 | KL - Stariji kadeti poč. -69 | ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | TOMA KUJUNDŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
058 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -69 | DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
059 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. -69 | TOMA KUJUNDŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 3:0 | JAKOV JOHA (TIGAR, Karlovac) |
060 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. +69 | VITO BUSAK (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | JURA IVIĆ (PIT BULL, Split) |
061 | 1/2 | KL - Stariji kadeti poč. +69 | PAVLE VUČINIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | MARJAN BAGAVAC (PALESTRA) |
062 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. -69 | TOMA KUJUNDŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 0:3 | ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
063 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje poč. -55 | LARISA VELOVIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ) |
064 | 1/1 | KL - Stariji kadeti poč. +69 | JURA IVIĆ (PIT BULL, Split) |
PTF 0:3 | MARJAN BAGAVAC (PALESTRA) |
065 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje poč. -55 | MARIJA ANTOANETA HRANIĆ (ZMAJ) |
PTF 3:0 | DANIJELA SUVAJAC (BUJE) |
066 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje poč. -60 | NIKOLINA MIKŠIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | ANĐELKA TUŠEK (KRAPINA) |
067 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -37 | PATRIK PRESEČAN (IVANIĆ GRAD) |
PTF 2:1 | ALEKSANDAR UZELAC (DRAGON&SOKOL) |
068 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje poč. -60 | ANĐELKA TUŠEK (KRAPINA) |
PTF 2:1 | LARISA VELOVIĆ (TIGAR, Karlovac) |
069 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | IVAN PAVAO NIKOLIĆ (MOSLAVAC) |
PTF 3:0 | SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE) |
070 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | MARKO VUKŠIĆ (OFC) |
PTF 0:3 | RYAN ALIČAJIĆ (BUJE) |
071 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -57 | VALENTINO VIDEC (BUJE) |
PTF 3:0 | IVANO SMETKO (TIGAR, Karlovac) |
072 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -52 | IVAN PAVAO NIKOLIĆ (MOSLAVAC) |
PTF 3:0 | RYAN ALIČAJIĆ (BUJE) |
073 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | MARJAN BAGAVAC (PALESTRA) |
PTF 0:3 | IVAN PERETIĆ (TIGAR, Karlovac) |
074 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | MATEJ SOKOLOVIĆ (FORTIS) |
075 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -32 | IVANA KRUNEŠ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 1:2 | ANA KRUNEŠ (BUDOKAI LABIN) |
076 | 1/1 | KL - Stariji kadeti +69 | IVAN PERETIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 1:2 | MATEJ SOKOLOVIĆ (FORTIS) |
077 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -55 | DORIS SUVAJAC (BUJE) |
PTF 2:1 | EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT) |
078 | 1/2 | KL - Juniori -57 | LEON NOVOGRADAC (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | MARKO MIKŠIĆ (TIGAR, Karlovac) |
079 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -55 | DORIS SUVAJAC (BUJE) |
PTF 2:1 | BRUNA ŠARKO (CROATIA) |
080 | 1/1 | KL - Juniori -57 | LEON NOVOGRADAC (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR, Karlovac) |
081 | 1/8 | KL - Juniori -63 | MARIJAN SMILJANIĆ (PIT BULL, Split) |
PTF 1:2 | ANTONIO BILKIĆ (BUJE) |
082 | 1/8 | KL - Juniori -63 | ROKO JAKIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | TOMA JERONČIĆ (ARMUS) |
083 | 1/8 | KL - Juniori -63 | MARKO LONČAR (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:3 | IAN PRISKIĆ (OFC) |
084 | 1/4 | KL - Juniori -63 | ANTONIO BILKIĆ (BUJE) |
PTF 3:0 | MARKO MIKŠIĆ (TIGAR, Karlovac) |
085 | 1/4 | KL - Juniori -63 | ROKO JAKIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 3:0 | BARTUL DASOVIĆ (DALMATINO) |
086 | 1/4 | KL - Juniori -63 | IAN PRISKIĆ (OFC) |
DSQ 3:0 | KLEVIS SEHU (TIGAR, Karlovac) |
087 | 1/4 | KL - Juniori -63 | MATA STEPIĆ (TIGAR, Karlovac) |
KO 0:3 | PATRIK JELAŠ (MOSLAVAC) |
088 | 1/2 | KL - Juniori -63 | ANTONIO BILKIĆ (BUJE) |
PTF 2:1 | ROKO JAKIĆ (TIGAR, Karlovac) |
089 | 1/2 | KL - Juniori -63 | IAN PRISKIĆ (OFC) |
PTF 0:3 | PATRIK JELAŠ (MOSLAVAC) |
090 | 1/1 | KL - Juniori -63 | ANTONIO BILKIĆ (BUJE) |
PTF 1:2 | PATRIK JELAŠ (MOSLAVAC) |