kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -32
B033
376
9
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
375
11
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
B034
165
6
NIKA ARMAN (ZEUS)
435
0
LANA IVETIĆ (BTI)
478
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
B035
388
8
LANA NOHA (KBK MOS)
240
11
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
442
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
B036
165
13
NIKA ARMAN (ZEUS)
478
3
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
B037
240
0
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
442
6
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
B040
165
7
NIKA ARMAN (ZEUS)
442
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. NIKA ARMAN, ZEUS
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje -60
B038
242
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
444
6
LORENA ZEBA (BTI)
B039
379
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
421
0
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
B042
242
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
379
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA ZEBA, BTI
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
PF - Starije kadetkinje +65
B041
192
6
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
236
0
LANA BUCIĆ (JASTREB)
447
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
B043
192
12
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
447
2
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
2. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. LANA BUCIĆ, JASTREB
3. ----