kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BURA
BUŠIDO
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV Ormož
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
VELEBIT
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenice početnice-32
PF - Učenici -28
PF - Učenice -32
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetkinje poč.-28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -52
PF - Učenici početnici-28
1003
193
3
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
260
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1005
68
5
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
408
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1006
84
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
404
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1007
280
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
136
9
ANEJ JERMAN (PDKZ)
1008
260
8
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
68
7
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1009
84
2
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
136
7
ANEJ JERMAN (PDKZ)
1011
260
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
136
6
ANEJ JERMAN (PDKZ)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Učenice početnice-32
1035
449
1
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
54
6
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
1037
153
6
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
406
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1038
156
0
MELISA ČEKO (BUJE)
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
154
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1039
54
7
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
153
8
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
1040
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
154
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1042
153
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
180
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. MARTA RADEŠIĆ, BUJE
3. AURORA KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Učenici -28
1051
333
1
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
135
2
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
80
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1053
135
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1052
80
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1055
135
6
ANEJ JERMAN (PDKZ)
80
3
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
PF - Učenice -32
1073
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
309
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
1074
55
7
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
312
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1075
437
6
BEATA IVAS (HBD)
310
0
MELISA ČEKO (BUJE)
305
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1076
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
55
0
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
1077
437
4
BEATA IVAS (HBD)
305
0
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1079
188
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
437
10
BEATA IVAS (HBD)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
3. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. AURORA KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Ml. kadeti poč.+47
2095
149
0
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
1
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
202
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
286
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
104
DAVID KOS (BUŠIDO)
2097
1
13
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
202
3
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
2098
286
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
104
6
DAVID KOS (BUŠIDO)
2100
1
3
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
104
7
DAVID KOS (BUŠIDO)
Medalists
1. DAVID KOS, BUŠIDO
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MIHAEL SALVADOR, KUTINA
3. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
PF - Ml. kadetkinje poč.-28
2099
369
6
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
299
0
TEA KOS (TGRSL)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. TEA KOS, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
2112
257
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
494
0
NOA JAKLIN (PLANET)
113
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2112A
155
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
139
6
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
124
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2114
257
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
113
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2113
139
7
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
124
5
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2116
257
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
139
0
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -28
2137
192
0
LARISA SAVIĆ (ZEUS)
451
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
2139
451
7
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
10
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
Medalists
1. LUCIJA BOTICA, LEGEND
2. ANĐELINA VIDEC, BUJE
3. LARISA SAVIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2140
301
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
444
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
239
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2141
373
10
HANA ZUBER (PLANET)
11
4
LUCIJA BOTICA (KBK)
439
BEATA IVAS (HBD)
2142
301
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
239
0
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2143
373
6
HANA ZUBER (PLANET)
439
0
BEATA IVAS (HBD)
2145
301
13
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
373
3
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
3. BEATA IVAS, HBD
PF - Stariji kadeti -52
3172
128
0
MORIS TRBULIN (LAV)
152
0
LEON ORŠUŠ (BUJE)
3173
422
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
300
7
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3175
128
6
MORIS TRBULIN (LAV)
300
7
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEON ORŠUŠ, BUJE