kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BURA
BUŠIDO
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV Ormož
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
VELEBIT
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici-32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Učenici početnici-32
1010
362
4
DAVID KOMSIC (KING)
485
0
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1012
381
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
254
8
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1013
359
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
163
6
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1014
469
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
JAKA ROZINA (PDKZ)
1015
362
0
DAVID KOMSIC (KING)
254
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1016
163
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
469
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1018
254
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
469
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. DAVID KOMSIC, KING
PF - Ml. kadeti poč.-37
2084
345
12
TIN KOKOL (ORMOŽ)
446
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2085
360
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
256
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
2086
355
11
ROMAN TINTOR (KING)
383
4
NOA JAKLIN (PLANET)
419
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
2087
345
11
TIN KOKOL (ORMOŽ)
360
9
ANTHONY KVESIĆ (KING)
2088
355
0
ROMAN TINTOR (KING)
419
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
2090
345
6
TIN KOKOL (ORMOŽ)
419
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. TIN KOKOL, KBV Ormož
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. ROMAN TINTOR, KING
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
2101
478
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
414
6
ANA JOVIĆ (BURA)
361
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
2102
420
9
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
430
13
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
412
LIA LEONA RIBIĆ (IVNCG)
2103
414
6
ANA JOVIĆ (BURA)
361
0
VIKTORIJA KOMŠIĆ (KING)
2104
430
16
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
412
9
LIA LEONA RIBIĆ (IVNCG)
2106
414
6
ANA JOVIĆ (BURA)
430
0
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, BURA
2. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
3. VIKTORIJA KOMŠIĆ, KING
3. LIA LEONA RIBIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
2107
210
12
MANUELA VEŠLIGAJ (NINJA)
271
16
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
62
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
194
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
354
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
2109
271
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
62
5
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
2108
194
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
354
6
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
2111
271
0
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
354
6
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
Medalists
1. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
2. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. ANA LU KUZMIĆ, GLINA
3. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
PF - Mlađi kadeti -37
2115
140
0
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
358
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
2117
442
9
MARINO STORIĆ (HBD)
436
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
2118
346
10
TIN KOKOL (ORMOŽ)
447
11
EMANUEL SUROP (DRAGA)
289
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2119
358
5
FILIP ANDRIĆ (KING)
442
14
MARINO STORIĆ (HBD)
2120
447
4
EMANUEL SUROP (DRAGA)
289
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2122
442
1
MARINO STORIĆ (HBD)
289
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARINO STORIĆ, HBD
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FILIP ANDRIĆ, KING
PF - Mlađi kadeti -42
2121
370
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
17
0
PETAR MATIĆ (KBK)
443
MARINO STORIĆ (HBD)
2123
262
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
356
0
NIKO BULJAN (KING)
290
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2124
370
14
ALEK KUŠAR (PLANET)
443
4
MARINO STORIĆ (HBD)
2125
262
0
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
290
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2127
370
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
290
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -37
2144
92
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
393
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2146
415
11
ANA JOVIĆ (BURA)
227
8
ELENA ČVEK (BTI)
2147
287
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
357
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
421
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2148
393
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
415
0
ANA JOVIĆ (BURA)
2149
287
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
421
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2151
393
8
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
287
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANA JOVIĆ, BURA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN