kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BURA
BUŠIDO
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV Ormož
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
VELEBIT
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice početnice+32
PF - Učenice +32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -57
PF - Učenice početnice+32
1041
111
1
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
258
2
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1043
344
13
ANA HUDIN (ORMOŽ)
181
14
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1044
78
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
450
1
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
199
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
1045
258
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
181
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
1046
78
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
199
0
TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ (GLINA)
1048
181
3
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
78
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
Medalists
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. TIFFANY CVETANOVIĆ PAVIĆ, GLINA
PF - Učenice +32
1078
110
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
226
5
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
259
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
347
ANA HUDIN (ORMOŽ)
438
BEATA IVAS (HBD)
1080
110
18
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
259
22
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1081
347
10
ANA HUDIN (ORMOŽ)
438
5
BEATA IVAS (HBD)
1083
259
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
347
13
ANA HUDIN (ORMOŽ)
Medalists
1. ANA HUDIN, KBV Ormož
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. BEATA IVAS, HBD
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ
PF - Mlađi kadeti +47
2130
77
10
TILEN REPINA (PTUJ)
441
1
DINO IVAS (HBD)
2132
293
6
MATKO PREBEG (KUTINA)
313
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2133
296
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
292
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2134
231
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
40
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
2135
77
11
TILEN REPINA (PTUJ)
293
1
MATKO PREBEG (KUTINA)
2136
296
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
231
9
LEONARDO ČVEK (BTI)
2138
77
7
TILEN REPINA (PTUJ)
231
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Stariji kadeti +69
3181
109
10
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
206
0
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
117
LOREN DOMBA (LAV)
3182
351
11
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
272
9
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
465
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3183
109
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
117
3
LOREN DOMBA (LAV)
3184
351
13
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
465
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3187
109
10
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
351
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Medalists
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
LC - Stariji kadeti -57
3004
493
2
TILEN REPINA (PTUJ)
241
1
GABRIJEL BEŠKER (KBK MOS)
211
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
3006A
493
3
TILEN REPINA (PTUJ)
211
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. GABRIJEL BEŠKER, MOSLAVAC
3. ----