kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BURA
BUŠIDO
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV Ormož
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
VELEBIT
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -32
PF - Ml. kadetkinje poč.-28
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Učenice -32
1073
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
309
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
1074
55
7
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
312
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1075
437
6
BEATA IVAS (HBD)
310
0
MELISA ČEKO (BUJE)
305
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1076
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
55
0
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
1077
437
4
BEATA IVAS (HBD)
305
0
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1079
188
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
437
10
BEATA IVAS (HBD)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
3. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. AURORA KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Ml. kadetkinje poč.-28
2099
369
6
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
299
0
TEA KOS (TGRSL)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. TEA KOS, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
2126
424
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
459
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
374
LUKA PLANINAC (PLANET)
379
MICHAEL STENTA (PLANET)
307
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
2128
424
9
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
374
7
LUKA PLANINAC (PLANET)
2129
379
16
MICHAEL STENTA (PLANET)
307
14
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
2131
424
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
379
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
2130
77
10
TILEN REPINA (PTUJ)
441
1
DINO IVAS (HBD)
2132
293
6
MATKO PREBEG (KUTINA)
313
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2133
296
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
292
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2134
231
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
40
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
2135
77
11
TILEN REPINA (PTUJ)
293
1
MATKO PREBEG (KUTINA)
2136
296
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
231
9
LEONARDO ČVEK (BTI)
2138
77
7
TILEN REPINA (PTUJ)
231
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. LEONARDO ČVEK, BTI
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -32
2140
301
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
444
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
239
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2141
373
10
HANA ZUBER (PLANET)
11
4
LUCIJA BOTICA (KBK)
439
BEATA IVAS (HBD)
2142
301
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
239
0
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2143
373
6
HANA ZUBER (PLANET)
439
0
BEATA IVAS (HBD)
2145
301
13
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
373
3
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
3. BEATA IVAS, HBD
PF - Mlađe kadetkinje +47
2162
138
5
EVA KOLANDER (PDKZ)
440
3
CHIARA IVAS (HBD)
2163
294
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
39
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2165
138
13
EVA KOLANDER (PDKZ)
39
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. EVA KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. CHIARA IVAS, HBD