kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BURA
BUŠIDO
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV Ormož
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
VELEBIT
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenici početnici-32
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Učenici početnici-28
1003
193
3
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
260
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1005
68
5
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
408
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1006
84
6
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
404
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1007
280
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
136
9
ANEJ JERMAN (PDKZ)
1008
260
8
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
68
7
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1009
84
2
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
136
7
ANEJ JERMAN (PDKZ)
1011
260
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
136
6
ANEJ JERMAN (PDKZ)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Učenici početnici-32
1010
362
4
DAVID KOMSIC (KING)
485
0
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1012
381
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
254
8
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1013
359
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
163
6
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1014
469
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
JAKA ROZINA (PDKZ)
1015
362
0
DAVID KOMSIC (KING)
254
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1016
163
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
469
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1018
254
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
469
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. DAVID KOMSIC, KING
PF - Učenici -28
1051
333
1
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
135
2
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
80
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1053
135
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1052
80
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1055
135
6
ANEJ JERMAN (PDKZ)
80
3
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
PF - Učenici -32
154
112
3
BORNA ŠARIĆ (LAV)
495
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
156
255
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
279
1
PETAR BERVIDA (KUTINA)
157
389
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
471
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
157A
165
4
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
143
7
JAKA ROZINA (PDKZ)
158
112
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
255
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
159
471
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
143
4
JAKA ROZINA (PDKZ)
161
112
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
471
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. JAKA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -32
2112
257
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
494
0
NOA JAKLIN (PLANET)
113
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2112A
155
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
139
6
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
124
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2114
257
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
113
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
2113
139
7
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
124
5
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2116
257
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
139
0
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -37
2115
140
0
NEJC OSTROŽNIK (PDKZ)
358
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
2117
442
9
MARINO STORIĆ (HBD)
436
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
2118
346
10
TIN KOKOL (ORMOŽ)
447
11
EMANUEL SUROP (DRAGA)
289
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2119
358
5
FILIP ANDRIĆ (KING)
442
14
MARINO STORIĆ (HBD)
2120
447
4
EMANUEL SUROP (DRAGA)
289
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2122
442
1
MARINO STORIĆ (HBD)
289
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARINO STORIĆ, HBD
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. FILIP ANDRIĆ, KING
PF - Mlađe kadetkinje -47
2155
377
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
204
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2157
53
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
230
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2158
394
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
48
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2159
270
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
7
EVA KOLANDER (PDKZ)
2160
377
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
53
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2161
394
13
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
270
5
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2164
53
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
394
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje +47
2162
138
5
EVA KOLANDER (PDKZ)
440
3
CHIARA IVAS (HBD)
2163
294
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
39
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2165
138
13
EVA KOLANDER (PDKZ)
39
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. EVA KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. CHIARA IVAS, HBD