kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Zabok Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
3166
116
1
IVAN UDOVIĆ (LAV)
371
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
268
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
3
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
341
PETAR MATIĆ (KBK)
3168
371
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
268
5
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
3167
3
5
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
341
6
PETAR MATIĆ (KBK)
3170
268
6
MATEO IVANKOVIĆ (JASTREB)
341
3
PETAR MATIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. MATEO IVANKOVIĆ, JASTREB
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
PF - Stariji kadeti -47
3169
386
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
429
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
375
LUKA PLANINAC (PLANET)
3171
429
9
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
375
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
3172
128
0
MORIS TRBULIN (LAV)
152
0
LEON ORŠUŠ (BUJE)
3173
422
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
300
7
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3175
128
6
MORIS TRBULIN (LAV)
300
7
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEON ORŠUŠ, BUJE
PF - Stariji kadeti -57
3174
129
7
MORIS TRBULIN (LAV)
205
5
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
425
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
3176
129
10
MORIS TRBULIN (LAV)
425
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
3177
249
16
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
349
20
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
265
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3179
349
9
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
265
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
3178
350
7
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
266
13
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
240
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
3180
266
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
240
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
3181
109
10
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
206
0
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
117
LOREN DOMBA (LAV)
3182
351
11
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
272
9
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
465
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3183
109
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
117
3
LOREN DOMBA (LAV)
3184
351
13
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
465
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
3187
109
10
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
351
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. NINO BRATUŠEK, PTUJ
2. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC