kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
PF - Stariji kadeti početnici
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
392
3
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
82
8
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
391
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
5
2
KARLO BRLEK (BTI)
82
1
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
391
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
3. KARLO BRLEK, BTI
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -47
215
3
MIHAEL MIŠAK (BUŠIDO)
419
2
MORIS TRBULIN (LAV)
168
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
435
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
215
0
MIHAEL MIŠAK (BUŠIDO)
435
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. MIHAEL MIŠAK, BUŠIDO
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -52
193
8
LOREN DOMBA (LAV)
317
1
VEDRAN MARŠAL (KVARNER)
359
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
135
ANTONIO JURMAN (PLANET)
413
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
193
1
LOREN DOMBA (LAV)
359
10
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
135
9
ANTONIO JURMAN (PLANET)
413
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
359
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
135
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -57
297
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
361
8
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
ANTONIO JURMAN (PLANET)
414
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
199
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
361
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
136
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
414
6
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
199
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
136
9
ANTONIO JURMAN (PLANET)
414
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
PF - Stariji kadeti -63
394
0
MARKO KOKIC (PRETORI)
302
1
MARTIN FIKET (BTI)
Medalists
1. MARTIN FIKET, BTI
2. MARKO KOKIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
360
5
VALENTINO JANJAC (HBD)
216
3
DOMINIK MAJERIĆ (BUŠIDO)
259
NIKO RITLOP (PTUJ)
360
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
259
6
NIKO RITLOP (PTUJ)
Medalists
1. NIKO RITLOP, PTUJ
2. VALENTINO JANJAC, HBD
3. DOMINIK MAJERIĆ, BUŠIDO
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
147
6
MARKO DŽIN (PLANET)
200
0
DAVID LINC (LAV)
261
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
147
6
MARKO DŽIN (PLANET)
261
5
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. PATRIK ŠULEK, PTUJ
3. DAVID LINC, LAV, Pula
3. ----