kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Seniorke -55
LC - Stariji kadeti -42
442
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
261
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
458
0
MIHA ŠANTEJ (SEVNICA)
442
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. MIHA ŠANTEJ, KBV SEVNICA
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
LC - Stariji kadeti -47
589
2
DENIS KEKIĆ (CRO)
542
1
TONY RUBELJ (HBD)
436
0
ERIK BUZA (ARMUS)
485
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
589
3
DENIS KEKIĆ (CRO)
485
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DENIS KEKIĆ, CROATIA
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TONY RUBELJ, HBD
3. ERIK BUZA, ARMUS
LC - Stariji kadeti -52
42
2
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
138
1
LUKAS ŠEKRST (KBK)
438
2
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
147
1
PETAR RIMAC (KBK)
42
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
438
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
3. PETAR RIMAC, LEGEND
LC - Starije kadetkinje +65
387
0
ANJA TRKULJA (PAKRAC)
434
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
399
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
302
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
434
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
302
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ANJA TRKULJA, PAKRAC
KL - Juniori -57
125
7
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
435
1
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
182
IVAN SOVEC (ZMAJ)
125
0
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
182
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. TINO HADŽIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -63
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
439
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
556
0
VILIBALD STEPIĆ (TIGAR)
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. MARJAN DOMINKOVIĆ, ARMUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. VILIBALD STEPIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -69
437
2
LEON MALOSEJA (ARMUS)
368
1
DAVORIN URANIĆ (TIGAR)
189
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
437
0
LEON MALOSEJA (ARMUS)
189
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MARKO VRBANEC, ZMAJ
2. LEON MALOSEJA, ARMUS
3. DAVORIN URANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniori -74
418
0
DAVOR BANOVIĆ (KBK TD)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
2
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
441
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
0
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
3. DAVOR BANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MATEJ MLINARIĆ, ARMUS
KL - Seniorke -55
419
0
MARUŠA CRNIĆ (SEVNICA)
440
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
2. MARUŠA CRNIĆ, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----