kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenici početnici-32
PF - Učenice početnice-32
PF - Učenici -32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Juniori -74
PF - Učenici početnici-28
401
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
459
0
NIKOLA BELOŠEVIĆ (KRAPINA)
397
6
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
127
4
NENO KURTANJEK (MACE)
398
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
401
0
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
397
7
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
10
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
13
BORNA STAKOR (KBK MOS)
398
3
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
335
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
219
8
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
406
0
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
219
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
PF - Učenici početnici-32
403
NOA POČEKAL (BTI)
390
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
502
9
JAN ESTATIEV (KBK)
410
5
LUKA REPULEC (TIGAR)
128
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
481
1
PETAR MATIĆ (KBK)
234
8
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
396
MATEO RUSTJA (IVNCG)
480
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
328
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
403
3
NOA POČEKAL (BTI)
390
8
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
502
5
JAN ESTATIEV (KBK)
128
10
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
234
11
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
396
3
MATEO RUSTJA (IVNCG)
480
4
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
328
9
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
390
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
128
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
234
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
328
1
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
390
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
234
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. BORNA BUDISEVIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
PF - Učenice početnice-32
237
1
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
236
4
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
238
3
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
395
4
LINA RADMAN (IVNCG)
236
7
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
395
4
LINA RADMAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Učenici -32
34
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
295
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
DIEGO PROSEN (LAV)
540
TILEN REPINA (PTUJ)
291
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
4
DIEGO PROSEN (LAV)
540
4
TILEN REPINA (PTUJ)
291
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
540
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Ml. kadeti poč.-47
346
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
331
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
6
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
384
0
BORNA RADE (PAKRAC)
216
5
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
292
0
LUKA BAREC (IVNCG)
565
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
331
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
9
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
216
2
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
565
5
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
210
1
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
565
4
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BRUNO VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
PF - Ml. kadeti poč.+47
297
5
VID EMANUEL MALEČIĆ (IVNCG)
509
11
PETAR RIMAC (KBK)
470
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
388
ANTUN BENDRA (PAKRAC)
560
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
546
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
253
JOSIP BIŠĆANIĆ (TGRSL)
509
0
PETAR RIMAC (KBK)
470
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
2
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
388
0
ANTUN BENDRA (PAKRAC)
560
3
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
546
7
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
5
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
253
0
JOSIP BIŠĆANIĆ (TGRSL)
470
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
1
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
546
7
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
2
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
470
7
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
546
1
NIKOLA BEGONJA (HBD)
Osvajači medalja
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. NIKOLA BEGONJA, HBD
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEO DOMINIĆ, KUTINA
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
296
6
SARA RUSTJA (IVNCG)
172
0
LAURA FRANJČEC (BTI)
173
6
MATEA ZEBA (BTI)
550
1
ANĐELA JURIČEV GRGIĆ (HBD)
296
8
SARA RUSTJA (IVNCG)
173
9
MATEA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ANĐELA JURIČEV GRGIĆ, HBD
3. LAURA FRANJČEC, BTI
PF - Mlađi kadeti -32
284
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
577
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
15
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
NEJC KOZOLE (PDKZ)
284
1
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
1
NEJC KOZOLE (PDKZ)
585
0
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
2
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -32
568
0
LORENA HODAK (KBK)
287
6
LEA BAREC (IVNCG)
334
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
5
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
287
0
LEA BAREC (IVNCG)
334
7
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. LORENA HODAK, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje -47
247
3
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
290
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
105
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
269
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
LUCIJA VODAS (IVNCG)
269
0
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
3
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
512
3
LIVIA PILJEK (IVNCG)
299
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
150
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
299
2
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
150
3
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. JOSIPA TERZIĆ, LEGEND
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LIVIA PILJEK, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
248
5
LORENA POŽEGA (TGRSL)
468
4
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
477
IVANA BILIĆ-ERIĆ (KBK)
140
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
514
LAURA PILJEK (IVNCG)
248
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
477
0
IVANA BILIĆ-ERIĆ (KBK)
140
10
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
514
8
LAURA PILJEK (IVNCG)
248
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
140
0
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND
3. IVANA BILIĆ-ERIĆ, LEGEND
3. LAURA PILJEK, IVANIĆ GRAD
LC - Juniori -74
298
2
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
258
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
537
DOMINIK FRŽOP (HBD)
298
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
537
3
DOMINIK FRŽOP (HBD)
Osvajači medalja
1. DOMINIK FRŽOP, HBD
2. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----