kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -69
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
LC - Stariji kadeti -47
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniori -69
PF - Mlađi kadeti -47
50
9
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
543
3
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
483
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
596
5
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
588
2
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
553
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
596
8
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
553
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
596
0
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DEJAN DUH, PTUJ
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Stariji kadeti -47
484
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
462
2
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
54
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
549
8
TONY RUBELJ (HBD)
343
7
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
52
ANDREAS HLAD (TIGAR)
484
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
54
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
549
1
TONY RUBELJ (HBD)
52
7
ANDREAS HLAD (TIGAR)
54
1
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
52
4
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONY RUBELJ, HBD
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje -60
486
11
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
266
2
ANA MARIJA PAULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANA MARIJA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
246
3
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
1
5
ANITA ŠANTOR (BTI)
487
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
1
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
487
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Juniori -69
488
4
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
306
1
IVAN BALIĆ (KBK)
595
3
MLAKAR GAŠPER VALENTIN (PTUJ)
354
7
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
488
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
354
8
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. MLAKAR GAŠPER VALENTIN, PTUJ
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
PF - Juniorke -55
572
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
561
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
363
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
572
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -60
562
1
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
364
2
MARIJA SVIBEN (NINJA)
13
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
254
6
ANA ALABER (LAV)
364
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
254
6
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Stariji kadeti -47
589
2
DENIS KEKIĆ (CRO)
542
1
TONY RUBELJ (HBD)
436
0
ERIK BUZA (ARMUS)
485
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
589
3
DENIS KEKIĆ (CRO)
485
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DENIS KEKIĆ, CROATIA
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TONY RUBELJ, HBD
3. ERIK BUZA, ARMUS
LC - Starije kadetkinje -60
557
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
494
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
187
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
355
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
547
KARLO MIALJEVIĆ (HBD)
307
IVAN BALIĆ (KBK)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
355
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
547
1
KARLO MIALJEVIĆ (HBD)
307
2
IVAN BALIĆ (KBK)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
307
0
IVAN BALIĆ (KBK)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. KARLO MIALJEVIĆ, HBD