kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Seniori -69
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
LC - Stariji kadeti -47
589
2
DENIS KEKIĆ (CRO)
542
1
TONY RUBELJ (HBD)
436
0
ERIK BUZA (ARMUS)
485
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
589
3
DENIS KEKIĆ (CRO)
485
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DENIS KEKIĆ, CROATIA
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TONY RUBELJ, HBD
3. ERIK BUZA, ARMUS
LC - Stariji kadeti -57
181
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
590
0
JAN MIHALJEVIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. JAN MIHALJEVIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
587
2
DEAN BAIUTTI (CRO)
188
1
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
194
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
587
0
DEAN BAIUTTI (CRO)
194
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DEAN BAIUTTI, CROATIA
3. MARKO VRBANEC, ZMAJ
3. ----
KL - Seniori -84
445
0
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
583
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
2. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
581
0
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
454
0
JANUŠ PRAŠNIKAR (SEVNICA)
421
SAŠO VUKADINOVIČ (SEVNICA)
581
0
JOSIP PERKOVIĆ (CRO)
421
0
SAŠO VUKADINOVIČ (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. JOSIP PERKOVIĆ, CROATIA
2. SAŠO VUKADINOVIČ, KBV SEVNICA
3. JANUŠ PRAŠNIKAR, KBV SEVNICA
3. ----
KL - Seniorke -60
180
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
592
0
MATEA DUJMIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. MATEA DUJMIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
501
3
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
391
0
IVONA BANDULA (TIGAR)
582
MIROSLAVA MARIN (CRO)
501
2
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
582
1
MIROSLAVA MARIN (CRO)
Osvajači medalja
1. ANA GRGURIĆ, DRAGON&SOKOL
2. MIROSLAVA MARIN, CROATIA
3. IVONA BANDULA, TIGAR, Karlovac
3. ----