kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenici početnici-32
PF - Učenici početnici+32
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -52
PF - Učenici početnici-28
401
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
459
0
NIKOLA BELOŠEVIĆ (KRAPINA)
397
6
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
127
4
NENO KURTANJEK (MACE)
398
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
401
0
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
397
7
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
10
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
13
BORNA STAKOR (KBK MOS)
398
3
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
335
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
219
8
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
406
0
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
219
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
PF - Učenici početnici-32
403
NOA POČEKAL (BTI)
390
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
502
9
JAN ESTATIEV (KBK)
410
5
LUKA REPULEC (TIGAR)
128
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
481
1
PETAR MATIĆ (KBK)
234
8
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
396
MATEO RUSTJA (IVNCG)
480
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
328
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
403
3
NOA POČEKAL (BTI)
390
8
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
502
5
JAN ESTATIEV (KBK)
128
10
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
234
11
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
396
3
MATEO RUSTJA (IVNCG)
480
4
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
328
9
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
390
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
128
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
234
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
328
1
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
390
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
234
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. BORNA BUDISEVIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
PF - Učenici početnici+32
348
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
373
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
378
0
MARIN BEDIĆ (PAKRAC)
449
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
174
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
451
7
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
408
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
129
8
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
452
1
MATIJA TUŠEK (KRAPINA)
379
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
383
9
BORNA MAJOR (PAKRAC)
460
3
MARTIN BELOŠEVIĆ (KRAPINA)
232
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
449
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
451
4
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
408
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
129
3
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
379
5
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
383
0
BORNA MAJOR (PAKRAC)
232
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
7
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
408
2
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
379
2
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
232
8
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
3
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
232
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PATRIK MERCLUFT, PAKRAC
PF - Učenici -28
336
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
32
6
NENO KURTANJEK (MACE)
186
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
32
4
NENO KURTANJEK (MACE)
186
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
3. ----
PF - Učenici -32
34
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
295
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
DIEGO PROSEN (LAV)
540
TILEN REPINA (PTUJ)
291
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
4
DIEGO PROSEN (LAV)
540
4
TILEN REPINA (PTUJ)
291
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
540
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Učenici +32
450
7
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
37
1
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
349
1
JAN PROHASKA (KUTINA)
450
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ANEJ PIVEC, PTUJ
2. BORNA KRIZMANIĆ, KRAPINA
3. JAN PROHASKA, KUTINA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Mlađi kadeti -37
566
1
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
586
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
311
2
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
262
4
LOREN DOMBA (LAV)
16
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
382
0
VEDRAN JOVIĆ (PAKRAC)
39
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
244
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
586
4
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
262
3
LOREN DOMBA (LAV)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
39
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
586
2
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
332
15
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
40
12
STJEPAN SEDAK (MACE)
316
6
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
259
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
323
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
327
6
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
552
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
270
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
332
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
316
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
323
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
552
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
332
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
323
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Stariji kadeti -52
530
1
TIMI SITAR (PTUJ)
59
2
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
1
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
Osvajači medalja
1. DOMEN JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
LC - Stariji kadeti -52
42
2
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
138
1
LUKAS ŠEKRST (KBK)
438
2
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
147
1
PETAR RIMAC (KBK)
42
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
438
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
3. PETAR RIMAC, LEGEND