kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Seniori -74
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
LC - Stariji kadeti -42
LC - Juniori -74
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
PF - Učenici -32
34
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
295
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
DIEGO PROSEN (LAV)
540
TILEN REPINA (PTUJ)
291
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
4
DIEGO PROSEN (LAV)
540
4
TILEN REPINA (PTUJ)
291
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
540
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -32
284
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
577
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
15
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
NEJC KOZOLE (PDKZ)
284
1
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
1
NEJC KOZOLE (PDKZ)
585
0
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
2
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -37
566
1
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
586
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
311
2
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
262
4
LOREN DOMBA (LAV)
16
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
382
0
VEDRAN JOVIĆ (PAKRAC)
39
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
244
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
586
4
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
262
3
LOREN DOMBA (LAV)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
39
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
586
2
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
332
15
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
40
12
STJEPAN SEDAK (MACE)
316
6
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
259
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
323
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
327
6
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
552
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
270
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
332
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
316
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
323
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
552
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
332
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
323
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Stariji kadeti -42
196
13
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
260
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
256
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
531
11
VITO ČURIN (PTUJ)
Osvajači medalja
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -55
572
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
561
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
363
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
572
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -60
562
1
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
364
2
MARIJA SVIBEN (NINJA)
13
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
254
6
ANA ALABER (LAV)
364
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
254
6
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -74
134
1
IVAN PERETIN (KBK)
526
8
FILIP JANŽEKOVIČ (PTUJ)
257
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
526
11
FILIP JANŽEKOVIČ (PTUJ)
257
5
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. FILIP JANŽEKOVIČ, PTUJ
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. IVAN PERETIN, LEGEND
3. ----
PF - Seniorke -55
479
0
MAGDALENA METIKOŠ (LAV)
593
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. MAGDALENA METIKOŠ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -60
598
7
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
461
3
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
366
STELLA ISABELLA SUSIĆ (NINJA)
598
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
366
0
STELLA ISABELLA SUSIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. STELLA ISABELLA SUSIĆ, NINJA
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
442
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
261
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
458
0
MIHA ŠANTEJ (SEVNICA)
442
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. MIHA ŠANTEJ, KBV SEVNICA
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
LC - Juniori -74
298
2
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
258
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
537
DOMINIK FRŽOP (HBD)
298
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
537
3
DOMINIK FRŽOP (HBD)
Osvajači medalja
1. DOMINIK FRŽOP, HBD
2. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
LC - Juniorke -55
176
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
350
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
567
0
ANĐELINA ROZMAN (PAKRAC)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
350
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ANĐELINA ROZMAN, PAKRAC
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
LC - Juniorke -60
558
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
178
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
255
ANA ALABER (LAV)
357
DIANA TANUSHAJ (LAV)
14
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
178
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
255
0
ANA ALABER (LAV)
357
0
DIANA TANUSHAJ (LAV)
14
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
178
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
357
1
DIANA TANUSHAJ (LAV)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MARTA MATEŠIĆ, BTI