kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenici -28
PF - Učenice +32
PF - Stariji kadeti -42
PF - Juniorke +70
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke +70
PF - Učenici početnici-28
401
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
459
0
NIKOLA BELOŠEVIĆ (KRAPINA)
397
6
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
127
4
NENO KURTANJEK (MACE)
398
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
401
0
ANDREJ FRANJČEC (BTI)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
397
7
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
335
10
DAVID VRBANEC (KUTINA)
185
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
219
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
13
BORNA STAKOR (KBK MOS)
398
3
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
406
6
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
335
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
219
8
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
413
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
406
0
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
219
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUKA JAGARČEC, MOSLAVAC
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
PF - Učenici -28
336
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
32
6
NENO KURTANJEK (MACE)
186
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
32
4
NENO KURTANJEK (MACE)
186
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
3. ----
PF - Učenice +32
423
8
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
19
1
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
506
LUCIJA MRNJEC (KBK)
318
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
506
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
503
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Stariji kadeti -42
196
13
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
260
3
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke +70
209
9
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
447
8
ANA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
2. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
442
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
261
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
458
0
MIHA ŠANTEJ (SEVNICA)
442
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
197
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. MIHA ŠANTEJ, KBV SEVNICA
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
LC - Stariji kadeti -57
181
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
590
0
JAN MIHALJEVIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. JAN MIHALJEVIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
187
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
355
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
547
KARLO MIALJEVIĆ (HBD)
307
IVAN BALIĆ (KBK)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
355
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
547
1
KARLO MIALJEVIĆ (HBD)
307
2
IVAN BALIĆ (KBK)
489
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
307
0
IVAN BALIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. KARLO MIALJEVIĆ, HBD
LC - Juniorke -55
176
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
350
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
567
0
ANĐELINA ROZMAN (PAKRAC)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
350
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ANĐELINA ROZMAN, PAKRAC
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
LC - Juniorke -60
558
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
178
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
255
ANA ALABER (LAV)
357
DIANA TANUSHAJ (LAV)
14
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
178
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
255
0
ANA ALABER (LAV)
357
0
DIANA TANUSHAJ (LAV)
14
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
178
2
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
357
1
DIANA TANUSHAJ (LAV)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MARTA MATEŠIĆ, BTI
LC - Juniorke +70
190
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
303
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
2. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
587
2
DEAN BAIUTTI (CRO)
188
1
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
194
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
587
0
DEAN BAIUTTI (CRO)
194
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DEAN BAIUTTI, CROATIA
3. MARKO VRBANEC, ZMAJ
3. ----
LC - Seniori -74
576
0
DOMINIK FRŽOP (HBD)
300
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
131
IVAN PERETIN (KBK)
300
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
131
3
IVAN PERETIN (KBK)
Osvajači medalja
1. IVAN PERETIN, LEGEND
2. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
3. DOMINIK FRŽOP, HBD
3. ----
KL - Juniori -57
125
7
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
435
1
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
182
IVAN SOVEC (ZMAJ)
125
0
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
182
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. TINO HADŽIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -69
437
2
LEON MALOSEJA (ARMUS)
368
1
DAVORIN URANIĆ (TIGAR)
189
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
437
0
LEON MALOSEJA (ARMUS)
189
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MARKO VRBANEC, ZMAJ
2. LEON MALOSEJA, ARMUS
3. DAVORIN URANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniorke -55
433
3
ANTONELA HREN (ZMAJ)
427
0
MONIKA KOLAR (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ANTONELA HREN, ZMAJ
2. MONIKA KOLAR, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
428
0
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
179
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. IVANA PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
597
0
ALEX LIKOZAR (SEVNICA)
195
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
422
ZLATKO PUČKO (SEVNICA)
195
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
422
0
ZLATKO PUČKO (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. ZLATKO PUČKO, KBV SEVNICA
3. ALEX LIKOZAR, KBV SEVNICA
3. ----
KL - Seniori -74
426
0
TEO FARARIK (KBK TD)
301
3
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
2. TEO FARARIK, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
424
3
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
177
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
412
IGOR VRHOVEC (KBK MOS)
424
0
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
412
0
IGOR VRHOVEC (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ROBERT KRIVEC SIMIČ, KBV SEVNICA
2. IGOR VRHOVEC, MOSLAVAC
3. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
3. ----
KL - Seniorke -60
180
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
592
0
MATEA DUJMIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. MATEA DUJMIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
504
3
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
420
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
2. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----