kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice +32
LC - Seniori +94
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke +70
PF - Učenice +32
423
8
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
19
1
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
506
LUCIJA MRNJEC (KBK)
318
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
506
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
503
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
LC - Seniori +94
431
0
ŽELJKO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
425
3
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
432
MIROSLAV PRATLJAČIĆ (KBK TD)
425
3
ROBERT KRIVEC SIMIČ (SEVNICA)
432
0
MIROSLAV PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ROBERT KRIVEC SIMIČ, KBV SEVNICA
2. MIROSLAV PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ŽELJKO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Juniori -63
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
439
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
556
0
VILIBALD STEPIĆ (TIGAR)
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. MARJAN DOMINKOVIĆ, ARMUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. VILIBALD STEPIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -74
418
0
DAVOR BANOVIĆ (KBK TD)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
2
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
441
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
0
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
3. DAVOR BANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MATEJ MLINARIĆ, ARMUS
KL - Juniorke -55
433
3
ANTONELA HREN (ZMAJ)
427
0
MONIKA KOLAR (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ANTONELA HREN, ZMAJ
2. MONIKA KOLAR, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
428
0
IVANA PRATLJAČIĆ (KBK TD)
179
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. IVANA PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
426
0
TEO FARARIK (KBK TD)
301
3
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
2. TEO FARARIK, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
445
0
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
583
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
2. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
501
3
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
391
0
IVONA BANDULA (TIGAR)
582
MIROSLAVA MARIN (CRO)
501
2
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
582
1
MIROSLAVA MARIN (CRO)
Osvajači medalja
1. ANA GRGURIĆ, DRAGON&SOKOL
2. MIROSLAVA MARIN, CROATIA
3. IVONA BANDULA, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Seniorke +70
504
3
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
420
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
2. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----