kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice početnice-28
PF - Učenice +32
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Učenice početnice-28
495
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
241
1
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
407
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
495
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
407
1
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Učenice +32
423
8
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
19
1
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
506
LUCIJA MRNJEC (KBK)
318
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
506
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
503
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Juniorke -55
572
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
561
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
363
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
572
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
263
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -60
562
1
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
364
2
MARIJA SVIBEN (NINJA)
13
0
MARTA MATEŠIĆ (BTI)
254
6
ANA ALABER (LAV)
364
0
MARIJA SVIBEN (NINJA)
254
6
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. MARIJA SVIBEN, NINJA
3. MARTA MATEŠIĆ, BTI
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Seniorke -60
598
7
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
461
3
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
366
STELLA ISABELLA SUSIĆ (NINJA)
598
6
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
366
0
STELLA ISABELLA SUSIĆ (NINJA)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. STELLA ISABELLA SUSIĆ, NINJA
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----
PF - Seniorke -65
517
6
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
497
0
STELLA ISABELLA SUSIĆ (NINJA)
365
DALIJA KOLAR (NINJA)
517
6
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
365
0
DALIJA KOLAR (NINJA)
Medalists
1. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
2. DALIJA KOLAR, NINJA
3. STELLA ISABELLA SUSIĆ, NINJA
3. ----