kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Seniori -74
PF - Seniori -84
PF - Učenici -32
34
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
295
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
DIEGO PROSEN (LAV)
540
TILEN REPINA (PTUJ)
291
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
4
DIEGO PROSEN (LAV)
540
4
TILEN REPINA (PTUJ)
291
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
540
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Učenici +32
450
7
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
37
1
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
349
1
JAN PROHASKA (KUTINA)
450
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
Medalists
1. ANEJ PIVEC, PTUJ
2. BORNA KRIZMANIĆ, KRAPINA
3. JAN PROHASKA, KUTINA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
PF - Mlađi kadeti -47
50
9
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
543
3
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
483
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
596
5
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
588
2
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
553
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
596
8
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
553
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
596
0
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DEJAN DUH, PTUJ
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Mlađi kadeti +47
375
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
523
6
NIKO RITLOP (PTUJ)
89
5
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
415
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
274
8
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
527
5
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
541
DUJE IVAS (HBD)
523
4
NIKO RITLOP (PTUJ)
89
5
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
274
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
541
0
DUJE IVAS (HBD)
89
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
541
1
DUJE IVAS (HBD)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKO RITLOP, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -42
267
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
520
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
325
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
594
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
520
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
594
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Stariji kadeti -52
530
1
TIMI SITAR (PTUJ)
59
2
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
1
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
Medalists
1. DOMEN JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
PF - Stariji kadeti -57
326
4
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
528
5
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
533
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
528
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
533
0
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NEJC POPOŠEK, PTUJ
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
545
6
MLAKAR GAŠPER VALENTIN (PTUJ)
471
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
510
IVAN MARTIĆ (KBK)
545
6
MLAKAR GAŠPER VALENTIN (PTUJ)
510
0
IVAN MARTIĆ (KBK)
Medalists
1. MLAKAR GAŠPER VALENTIN, PTUJ
2. IVAN MARTIĆ, LEGEND
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
469
2
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
522
4
NINA DUH (PTUJ)
265
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
522
1
NINA DUH (PTUJ)
265
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. NINA DUH, PTUJ
3. KLARA ERLIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Juniori -69
488
4
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
306
1
IVAN BALIĆ (KBK)
595
3
MLAKAR GAŠPER VALENTIN (PTUJ)
354
7
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
488
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
354
8
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. MLAKAR GAŠPER VALENTIN, PTUJ
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
PF - Juniori -79
256
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
531
11
VITO ČURIN (PTUJ)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniori -74
134
1
IVAN PERETIN (KBK)
526
8
FILIP JANŽEKOVIČ (PTUJ)
257
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
526
11
FILIP JANŽEKOVIČ (PTUJ)
257
5
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
Medalists
1. FILIP JANŽEKOVIČ, PTUJ
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. IVAN PERETIN, LEGEND
3. ----
PF - Seniori -84
467
5
DANIEL SAMIRIĆ (POLAČA)
532
10
VITO ČURIN (PTUJ)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. DANIEL SAMIRIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----