kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici+32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -84
LC - Juniorke -55
PF - Učenici početnici+32
348
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
373
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
378
0
MARIN BEDIĆ (PAKRAC)
449
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
174
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
451
7
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
408
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
129
8
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
452
1
MATIJA TUŠEK (KRAPINA)
379
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
383
9
BORNA MAJOR (PAKRAC)
460
3
MARTIN BELOŠEVIĆ (KRAPINA)
232
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
6
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
449
0
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
451
4
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
408
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
129
3
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
379
5
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
383
0
BORNA MAJOR (PAKRAC)
232
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
7
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
408
2
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
379
2
PATRIK MERCLUFT (PAKRAC)
232
8
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
373
3
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
232
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. PATRIK MERCLUFT, PAKRAC
PF - Ml. kadeti poč.-47
346
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
331
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
6
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
384
0
BORNA RADE (PAKRAC)
216
5
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
292
0
LUKA BAREC (IVNCG)
565
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
331
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
9
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
216
2
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
565
5
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
210
1
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
565
4
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. BRUNO VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
PF - Ml. kadeti poč.+47
297
5
VID EMANUEL MALEČIĆ (IVNCG)
509
11
PETAR RIMAC (KBK)
470
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
388
ANTUN BENDRA (PAKRAC)
560
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
546
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
253
JOSIP BIŠĆANIĆ (TGRSL)
509
0
PETAR RIMAC (KBK)
470
6
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
2
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
388
0
ANTUN BENDRA (PAKRAC)
560
3
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
546
7
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
5
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
253
0
JOSIP BIŠĆANIĆ (TGRSL)
470
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
214
1
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
546
7
NIKOLA BEGONJA (HBD)
464
2
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
470
7
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
546
1
NIKOLA BEGONJA (HBD)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. NIKOLA BEGONJA, HBD
3. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEO DOMINIĆ, KUTINA
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
402
1
EMA POČEKAL (BTI)
381
5
TEA MAJOR (PAKRAC)
124
TENA BAUER (TIGAR)
381
0
TEA MAJOR (PAKRAC)
124
6
TENA BAUER (TIGAR)
Medalists
1. TENA BAUER, TIGAR, Karlovac
2. TEA MAJOR, PAKRAC
3. EMA POČEKAL, BTI
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
566
1
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
586
3
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
311
2
BLAŽ TRNČIĆ (KLOŠTAR)
262
4
LOREN DOMBA (LAV)
16
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
382
0
VEDRAN JOVIĆ (PAKRAC)
39
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
244
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
586
4
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
262
3
LOREN DOMBA (LAV)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
39
3
STJEPAN SEDAK (MACE)
586
2
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
16
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti +47
375
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
523
6
NIKO RITLOP (PTUJ)
89
5
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
415
4
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
274
8
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
527
5
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
541
DUJE IVAS (HBD)
523
4
NIKO RITLOP (PTUJ)
89
5
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
274
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
541
0
DUJE IVAS (HBD)
89
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
541
1
DUJE IVAS (HBD)
Medalists
1. DUJE IVAS, HBD
2. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKO RITLOP, PTUJ
PF - Stariji kadeti -47
484
11
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
462
2
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
54
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
549
8
TONY RUBELJ (HBD)
343
7
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
52
ANDREAS HLAD (TIGAR)
484
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
54
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
549
1
TONY RUBELJ (HBD)
52
7
ANDREAS HLAD (TIGAR)
54
1
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
52
4
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TONY RUBELJ, HBD
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti +69
473
6
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
29
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. VALENTINO PARAGI, PAKRAC
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
387
0
ANJA TRKULJA (PAKRAC)
434
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
399
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
302
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
434
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
302
3
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Medalists
1. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ANJA TRKULJA, PAKRAC
LC - Juniori -84
28
3
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
463
0
IVAN MIONI (PAKRAC)
Medalists
1. GORAN JEZERAN, PAKRAC
2. IVAN MIONI, PAKRAC
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -55
176
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
350
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
567
0
ANĐELINA ROZMAN (PAKRAC)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
350
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
264
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. ANĐELINA ROZMAN, PAKRAC
3. ANTONELA HREN, ZMAJ