kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KLOŠTAR IVANIĆ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
MAČE
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice +32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Učenice +32
423
8
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
19
1
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
506
LUCIJA MRNJEC (KBK)
318
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
506
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
503
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
362
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
423
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
503
8
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Ml. kadeti poč.-37
482
0
FRAN VRBAN (KBK)
320
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
103
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
320
7
NEJC KOZOLE (PDKZ)
103
10
JOSIP SAMARDŽIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. JOSIP SAMARDŽIĆ, BTI
2. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FRAN VRBAN, LEGEND
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
346
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
331
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
6
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
384
0
BORNA RADE (PAKRAC)
216
5
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
292
0
LUKA BAREC (IVNCG)
565
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
331
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
210
9
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
216
2
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
565
5
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
210
1
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
565
4
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BRUNO VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -32
284
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
577
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
15
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
NEJC KOZOLE (PDKZ)
284
1
DIEGO PROSEN (LAV)
585
7
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
6
MARTIN MAJSEC (BTI)
321
1
NEJC KOZOLE (PDKZ)
585
0
FRANCO KUŠEK (PITBZG)
15
2
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. MARTIN MAJSEC, BTI
2. FRANCO KUŠEK, PIT BULL, Zagreb
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
332
15
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
40
12
STJEPAN SEDAK (MACE)
316
6
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
259
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
323
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
327
6
JOSIP PUSTAHIJA (KLOŠTAR)
552
8
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
270
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
332
7
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
316
1
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
323
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
552
3
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
332
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
323
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Mlađi kadeti -47
50
9
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
543
3
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
483
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
596
5
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
588
2
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
553
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
534
2
DEJAN DUH (PTUJ)
596
8
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
553
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
50
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
596
0
ŽAN VRTAČNIK (PDKZ)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ŽAN VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DEJAN DUH, PTUJ
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
PF - Mlađe kadetkinje -37
505
2
LUCIJA MRNJEC (KBK)
319
3
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
457
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
6
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
ZALA ROZINA (PDKZ)
319
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
13
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
251
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
267
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
520
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
325
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
594
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
520
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
594
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Stariji kadeti -52
530
1
TIMI SITAR (PTUJ)
59
2
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
1
ANDREAS HLAD (TIGAR)
139
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
41
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
59
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
400
4
DOMEN JERMAN (PDKZ)
Osvajači medalja
1. DOMEN JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND