kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -57
125
7
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
435
1
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
182
IVAN SOVEC (ZMAJ)
125
0
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
182
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. TINO HADŽIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -63
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
439
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
556
0
VILIBALD STEPIĆ (TIGAR)
444
3
OSTOJA NIKOLIĆ (KBK TD)
443
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. OSTOJA NIKOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. MARJAN DOMINKOVIĆ, ARMUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. VILIBALD STEPIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -69
437
2
LEON MALOSEJA (ARMUS)
368
1
DAVORIN URANIĆ (TIGAR)
189
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
437
0
LEON MALOSEJA (ARMUS)
189
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MARKO VRBANEC, ZMAJ
2. LEON MALOSEJA, ARMUS
3. DAVORIN URANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Juniori -74
418
0
DAVOR BANOVIĆ (KBK TD)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
2
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
441
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
429
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
455
0
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
3. DAVOR BANOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MATEJ MLINARIĆ, ARMUS
KL - Juniori -79
120
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
456
0
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
392
0
RUDOLF RAVBAR (TIGAR)
564
0
ANTONIO POŽAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTONIO POŽAR, TIGAR, Karlovac
2. RUDOLF RAVBAR, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----