kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
475
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
498
0
LEONARDA DEAK (BTI)
308
LORENA HODAK (KBK)
475
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
308
0
LORENA HODAK (KBK)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. LORENA HODAK, LEGEND
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
568
0
LORENA HODAK (KBK)
287
6
LEA BAREC (IVNCG)
334
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
5
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
287
0
LEA BAREC (IVNCG)
334
7
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. LORENA HODAK, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje -37
505
2
LUCIJA MRNJEC (KBK)
319
3
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
457
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
6
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
ZALA ROZINA (PDKZ)
319
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
13
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
251
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
267
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
520
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
325
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
594
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
520
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
594
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -47
247
3
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
290
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Medalists
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
105
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
269
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
LUCIJA VODAS (IVNCG)
269
0
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
3
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Medalists
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----