kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ZABOK OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -25
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenici -25
84
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
12
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
340
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
84
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
340
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. ----
PF - Učenici -28
336
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
32
6
NENO KURTANJEK (MACE)
186
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
32
4
NENO KURTANJEK (MACE)
186
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Medalists
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
3. ----
PF - Učenici -32
34
1
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
295
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
DIEGO PROSEN (LAV)
540
TILEN REPINA (PTUJ)
291
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
283
4
DIEGO PROSEN (LAV)
540
4
TILEN REPINA (PTUJ)
291
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
295
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
540
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Učenici +32
450
7
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
37
1
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
349
1
JAN PROHASKA (KUTINA)
450
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
538
7
ANEJ PIVEC (PTUJ)
Medalists
1. ANEJ PIVEC, PTUJ
2. BORNA KRIZMANIĆ, KRAPINA
3. JAN PROHASKA, KUTINA
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE