kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
Breza Tuzlic
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Crna Kobra
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GOLDEN GLORY LIVNO
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK PAN GYM
KBK Taurunum
KBK"081" PODGORICA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Pirot
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Klub borilnih veščin Samurai
KTB Krško
KUTINA
Moldova Team
MOSLAVAC
Nasko Team
Perjanik
PLJEVLJA
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sen Sei Gostivar
SERBIA
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
SPARTA TEMERIN
Sunan wda
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
TOMISLAV GYM
Topic Team
Velež Nevesinje
Viking
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
Vukovi 018 - Niš
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets begginers (male) -42
PF - Y. cadets begginers (female) -37
LC - O. cadets beginners (male) -37
LC - O. cadets beginners (male) -42
LC - O. cadets beginners (female) -37
LC - O. cadets beginners (female) -46
LC - Older cadets (female) -42
LC - Older cadets (female) -46
KL - O. cadets beginners (male) -37
KL - O. cadets beginners (female) -42
KL - O. cadets beginners (female) -46
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
PF - Y. cadets begginers (male) -42
A013
560
0
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
670
6
MIHAJLO BUKVIC (KBV)
Medalists
1. MIHAJLO BUKVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. EMMAN HODŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets begginers (female) -37
A016
734
2
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
206
1
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
A017
336
11
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
655
1
SARA LUKOVIC (ULCINJ)
A019
734
12
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
336
3
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. SARA LUKOVIC, Albulena
LC - O. cadets beginners (male) -37
B073
219
1
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
249
2
AARON HODŽIĆ (KURTO)
B074
404
1
EMAN PIPO (BIRNO)
329
2
STOJCEVSKI PAVEL (KBK.AS)
B076
249
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
329
0
STOJCEVSKI PAVEL (KBK.AS)
Medalists
1. AARON HODŽIĆ, KBV Kurto
2. STOJCEVSKI PAVEL, KBK``AS``-DELCEVO
3. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. EMAN PIPO, Fight
LC - O. cadets beginners (male) -42
B072
407
0
ADNAN CELEBIC (BIRNO)
565
3
NAC POGOREVC (KBVS)
852
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
B075
565
3
NAC POGOREVC (KBVS)
852
0
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. NAC POGOREVC, Klub borilnih veščin Samurai
2. EMMAN HODŽIĆ, KBV Kurto
3. ADNAN CELEBIC, Fight
3. ----
LC - O. cadets beginners (female) -37
B059
851
0
LEJLA HASANBAŠIĆ (BORAC)
853
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
Medalists
1. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
2. LEJLA HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - O. cadets beginners (female) -46
B055
748
0
RUKAJJA KAROVIĆ (TAEKYON)
325
3
MILA GJORGIEVA (MK STIP)
B056
546
3
ENA FORIC (KURTO)
589
0
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
B058
325
1
MILA GJORGIEVA (MK STIP)
546
2
ENA FORIC (KURTO)
Medalists
1. ENA FORIC, KBV Kurto
2. MILA GJORGIEVA, GLADIJATOR STIP
3. NICOLE BULJAN, IMOTSKI
3. RUKAJJA KAROVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Older cadets (female) -42
B038
244
3
SARA VOJIĆ (KURTO)
618
0
KANITA MUMINOVIĆ (DBJ)
Medalists
1. SARA VOJIĆ, KBV Kurto
2. KANITA MUMINOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -46
B037
859
0
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
76
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
245
SARA VOJIĆ (KURTO)
B039
76
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
245
0
SARA VOJIĆ (KURTO)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. SARA VOJIĆ, KBV Kurto
3. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -37
C002
519
1
DŽEMAL GANIĆ (USORA)
452
2
JOVAN DANILOV (MK STIP)
C003
621
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
64
0
TARIK RASCIC (PV)
C005
452
0
JOVAN DANILOV (MK STIP)
621
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. AARON HODŽIĆ, KBV Kurto
2. JOVAN DANILOV, GLADIJATOR STIP
3. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
3. DŽEMAL GANIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
KL - O. cadets beginners (female) -42
C043
411
3
DŽENITA HUJDUR (KBV.PB)
15
0
LAYLA KALKAN (ILID-SA)
C044
841
1
ANESA SUSNJAR (BIHAC)
563
2
JASNA TOPIĆ (KURTO)
C047
411
0
DŽENITA HUJDUR (KBV.PB)
563
3
JASNA TOPIĆ (KURTO)
Medalists
1. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
2. DŽENITA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ANESA SUSNJAR, "ZINO"
3. LAYLA KALKAN, Ilidža Sarajevo
KL - O. cadets beginners (female) -46
C046
254
3
DZANELA MESIC (TRN2010)
324
0
MILA GJORGIEVA (MK STIP)
553
EDINA ČAVKIĆ (KURTO)
C048
254
3
DZANELA MESIC (TRN2010)
553
0
EDINA ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. DZANELA MESIC, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. EDINA ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. MILA GJORGIEVA, GLADIJATOR STIP
3. ----
KL - Older cadets (female) -42
A095
77
1
ANESA SUSNJAR (BIHAC)
246
2
JASNA TOPIĆ (KURTO)
Medalists
1. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
2. ANESA SUSNJAR, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
A096
817
0
ENA FORIC (KURTO)
797
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. ENA FORIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----