kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
WAKO Grand Prix BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
Breza Tuzlic
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Crna Kobra
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GOLDEN GLORY LIVNO
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK PAN GYM
KBK Taurunum
KBK"081" PODGORICA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick boxing club PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Pirot
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Klub borilnih veščin Samurai
KTB Krško
KUTINA
Moldova Team
MOSLAVAC
Nasko Team
Perjanik
PLJEVLJA
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sen Sei Gostivar
SERBIA
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
SPARTA TEMERIN
Sunan wda
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
TOMISLAV GYM
Topic Team
Velež Nevesinje
Viking
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
Vukovi 018 - Niš
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (male) -74
KL - Seniors (male) -69
KL - Older cadets (male) -52
C069
763
3
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
509
0
LAZAR VUJOSEVIC (KBKBR)
765
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
781
AMIL TUTIC (BIHAC)
166
GORAN BLAŽANOVIĆ (DOBOJ)
C071
763
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
765
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
C072
781
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
166
0
GORAN BLAŽANOVIĆ (DOBOJ)
C075
765
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
781
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. GORAN BLAŽANOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
KL - Older cadets (male) -63
C077
258
3
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
402
0
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
C078
228
2
BRANIMIR LOVRINOVIĆ (KBSLT)
507
1
SOFTIC MENAN (KBKBR)
C079
138
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
728
0
BENJAMIN SOFTIC (RADNICK)
C080
515
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
576
0
LUKA TODOROVIĆ (REBEL)
C081
258
2
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
228
1
BRANIMIR LOVRINOVIĆ (KBSLT)
C082
138
0
LUKA TERZIČ (VELEZ)
515
3
MIDHAT SMAKA (USORA)
C084
258
3
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
515
0
MIDHAT SMAKA (USORA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MILOŠEVIĆ, Ful kontakt Beograd
2. MIDHAT SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
3. BRANIMIR LOVRINOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
KL - Older cadets (male) +69
A088
762
1
HARIS ZULIĆ (LJUTOCH)
320
2
NIKOLA NACEV (MK STIP)
478
IVAN DŽAJA (KBK GOL)
A090
884
0
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
508
3
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
140
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
A091
320
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
478
0
IVAN DŽAJA (KBK GOL)
A092
508
0
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
140
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
A094
320
0
NIKOLA NACEV (MK STIP)
140
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Osvajači medalja
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. ----
3. MIRSAD MEHANOVIC, kbk bar
3. IVAN DŽAJA, KBK GOLDEN GLORY LIVNO
KL - Juniors (male) -74
D016
511
0
KENAN KADRIC (KBKBR)
113
3
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
D018
49
0
DINO NUHANOVIĆ (ILID-SA)
491
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
D019
318
0
MARJAN POPADINOV (MK STIP)
504
3
TARIK TRAKIĆ (USORA)
D020
8
0
AMAR KAPO (ILID-SA)
167
3
MARKO MARKOVIĆ (DOBOJ)
D021
113
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
491
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
D022
504
1
TARIK TRAKIĆ (USORA)
167
2
MARKO MARKOVIĆ (DOBOJ)
D024
491
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
167
3
MARKO MARKOVIĆ (DOBOJ)
Osvajači medalja
1. MARKO MARKOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
2. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
3. TARIK TRAKIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
KL - Seniors (male) -69
D045
494
3
RADOJE STEVANOVIĆ (GYMPAN)
663
0
DUŠAN SAMOUKOVIĆ (KBV)
D046
100
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
510
0
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
D047
496
3
NIKOLA VUKAŠINOVIĆ (GYMPAN)
540
0
LJUBO DUVANJAK (KBKPRNJ)
829
ELDIN VOJIC (BIHAC)
D048
494
3
RADOJE STEVANOVIĆ (GYMPAN)
100
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
D049
496
3
NIKOLA VUKAŠINOVIĆ (GYMPAN)
829
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
D051
494
3
RADOJE STEVANOVIĆ (GYMPAN)
496
0
NIKOLA VUKAŠINOVIĆ (GYMPAN)
Osvajači medalja
1. RADOJE STEVANOVIĆ, KBK PAN GYM
2. NIKOLA VUKAŠINOVIĆ, KBK PAN GYM
3. ----
3. ELDIN VOJIC, "ZINO"