kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO Grand Prix Sarajevo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Older cadets (male)
LK - Older cadets (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beginners (male) -32
KL - O. cadets beginners (male) -37
KL - O. cadets beginners (male) -42
KL - O. cadets beginners (male) -47
KL - O. cadets beginners (male) -52
KL - O. cadets beginners (male) -57
KL - O. cadets beginners (male) -63
KL - O. cadets beginners (male) -69
KL - O. cadets beginners (male) +69
KL - O. cadets beginners (male) -37
C002
519
1
DŽEMAL GANIĆ (USORA)
452
2
JOVAN DANILOV (MK STIP)
C003
621
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
64
0
TARIK RASCIC (PV)
C005
452
0
JOVAN DANILOV (MK STIP)
621
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. AARON HODŽIĆ, KBV Kurto
2. JOVAN DANILOV, GLADIJATOR STIP
3. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
3. DŽEMAL GANIĆ, KBS "TITANIUM" Usora