kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Older cadets (male)
LK - Older cadets (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -57
B028
823
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
772
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
B029
858
3
AMEL KLISURA (FOJNICA)
782
0
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
B031
823
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
858
0
AMEL KLISURA (FOJNICA)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. AMEL KLISURA, KBV FOJNICA
3. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Juniors (male) -63
B025
451
3
ALDIN PASCANOVIC (KBSGOLD)
285
0
NENAD ŠIJAN (C.KOBRA)
109
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
B027
451
0
ALDIN PASCANOVIC (KBSGOLD)
109
3
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
2. ALDIN PASCANOVIC, Golden Team Kalesija
3. NENAD ŠIJAN, Crna Kobra
3. ----
LC - Juniors (male) -69
B023
283
3
STEFAN ŠIJAN (C.KOBRA)
85
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
B024
302
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
766
0
IJAD RAMIĆ (BORAC)
B026
283
0
STEFAN ŠIJAN (C.KOBRA)
302
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. STEFAN ŠIJAN, Crna Kobra
3. IJAD RAMIĆ, KBS Borac Jelah
3. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
LC - Juniors (male) -74
B022
718
1
ANDRIJA MARTINOVIĆ (DŽIMA)
319
2
MARJAN POPADINOV (MK STIP)
Medalists
1. MARJAN POPADINOV, GLADIJATOR STIP
2. ANDRIJA MARTINOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
3. ----