001 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -46 | ZEJFA AHMETOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 2:1 | MAJA OMIČEVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
002 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -55 | TIJANA RADIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | MAJA BOGDANOVIĆ (KBV FLEK TOM CAT TUZLA) |
003 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -55 | HANA ČOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | IVONA GARDOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
004 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -46 | ZEJFA AHMETOVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | ADNA HODŽIĆ (KBV Kurto) |
005 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -65 | SAMRA PRASEVIC (KBS GLADIJATOR SARAJEVO) |
WO 0:3 | BELMA ISOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
006 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -65 | TARA BOHATJUK (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
AB 3:0 | ADELA HASUKIĆ (KBS Borac Jelah) |
007 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -55 | TIJANA RADIĆ (Velež Nevesinje) |
PTF 3:0 | IVONA GARDOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
008 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -65 | BELMA ISOVIĆ (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
PTF 1:2 | TARA BOHATJUK (KBS "PANTER" SARAJEVO) |
009 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje +65 | ADNA BEHREM ("ZINO" ) |
PTF 3:0 | DEDIĆ SARA (KBV Kurto) |
010 | 1/4 | KL - Juniori -57 | MUHO ZAJKIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 1:2 | AMAR TOKMO (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
011 | 1/2 | KL - Juniori -57 | AHMED SPAHIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 2:1 | SASA MILOJEVIC (KBS Hektor) |
012 | 1/2 | KL - Juniori -57 | AMAR TOKMO (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 3:0 | RUSMIR DJAPO (KBS Storm Gym) |
013 | 1/4 | KL - Juniori -63 | EDO SOFTIC (Radnicki) |
PTF 1:2 | SABAHUDIN HRNJICA ("ZINO" ) |
014 | 1/1 | KL - Juniori -57 | AMAR TOKMO (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 0:3 | AHMED SPAHIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
015 | 1/2 | KL - Juniori -63 | SABAHUDIN HRNJICA ("ZINO" ) |
PTF 1:2 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
016 | 1/2 | KL - Juniori -63 | EMIR KURTIĆ (Radnicki) |
PTF 1:2 | ANEL REDŽEPAGIĆ (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
017 | 1/4 | KL - Juniori -69 | MARKO JANKOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 2:1 | INEL RIĐEŠIĆ (Radnicki) |
018 | 1/1 | KL - Juniori -63 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
PTF 3:0 | ANEL REDŽEPAGIĆ (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
019 | 1/4 | KL - Juniori -69 | HIDAJET CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
PTF 3:0 | TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO) |
020 | 1/4 | KL - Juniori -69 | TARIK GONDZO (JUMRUK GYM) |
PTF 0:3 | ZVONIMR PIGL (BUSHIDO) |
021 | 1/4 | KL - Juniori -69 | DEJAN GALIC (KBC,,056,, Zvornik") |
PTF 2:1 | HASTRIT AHMETI (Kik boks klub Tivat) |
022 | 1/2 | KL - Juniori -69 | MARKO JANKOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 2:1 | HIDAJET CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
023 | 1/2 | KL - Juniori -69 | ZVONIMR PIGL (BUSHIDO) |
PTF 3:0 | DEJAN GALIC (KBC,,056,, Zvornik") |
024 | 1/4 | KL - Juniori -74 | BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO) |
PTF 0:3 | ADEMI ABDULAH (KBS "TITANIUM" Usora) |
025 | 1/1 | KL - Juniori -69 | MARKO JANKOVIC (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 3:0 | ZVONIMR PIGL (BUSHIDO) |
026 | 1/2 | KL - Juniori -74 | ADEMI ABDULAH (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 1:2 | ASMIR HALILOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
027 | 1/2 | KL - Juniori -74 | SAMIR BAŠANOVIĆ ("ZINO" ) |
PTF 0:3 | AMMAR HEGANOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
028 | 1/2 | KL - Juniori -79 | EMIR IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
WO | SAMIR BAŠANOVIĆ ("ZINO" ) |
029 | 1/2 | KL - Juniori -79 | AHMED IMAMOVIĆ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
PTF 3:0 | DINO LIPOVACA ("ZINO" ) |
030 | 1/1 | KL - Juniori -74 | ASMIR HALILOVIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 0:3 | AMMAR HEGANOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
031 | 1/2 | KL - Juniori -84 | DINO LIPOVACA ("ZINO" ) |
PTF 1:2 | ALLEN BLAŽEVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
032 | 1/2 | KL - Juniori -84 | JOVAN RADOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
PTF 2:1 | DARIO PANDŽA (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
033 | 1/1 | KL - Juniori -79 | EMIR IBRAHIMOVIĆ ("Fighter-Doboj Jug") |
PTF 1:2 | AHMED IMAMOVIĆ (KBV "Gazija" Sarajevo ) |
034 | 1/2 | KL - Juniori -89 | DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO) |
AB 0:3 | AMEL ZAJKIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
035 | 1/2 | KL - Juniori -89 | ERDIN SALKIĆ (KBC "Bihać" ) |
PTF 2:1 | ANTE DELIĆ (KBK "KOBRA" MOSTAR) |
036 | 1/1 | KL - Juniori -84 | ALLEN BLAŽEVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 1:2 | JOVAN RADOVIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
037 | 1/1 | KL - Juniori -89 | AMEL ZAJKIĆ (KBS Ljutoc Orasac) |
PTF 0:3 | ERDIN SALKIĆ (KBC "Bihać" ) |
038 | 1/1 | KL - Juniori +94 | MARIJAN TOPALOVIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | BOSKO BEZAREVIC (PLJEVLJA) |
039 | 1/2 | KL - Juniorke -55 | EDITA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | SLAVOJKA PAPOVIC (Kik boks klub "KULE" Trnovo) |
039A | 1/2 | KL - Juniorke -55 | ENA FORTO (KBV "SPARTA"Sarajevo) |
DSQ 0:3 | DŽENETA LJUBIJANKIĆ ("ZINO" ) |
040 | 1/1 | KL - Juniorke -65 | VIKTORIJA VARADINOVA (SHAMPION SKOPJE) |
PTF 1:2 | IVANA RADIĆ (Velež Nevesinje) |
041 | 1/1 | KL - Juniorke -55 | EDITA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
RSC 0:3 | DŽENETA LJUBIJANKIĆ ("ZINO" ) |
042 | 1/2 | KL - Juniorke -70 | NATALIJA DJONDOVIC (KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO) |
PTF 0:3 | TEODORA VIDIĆ (KBK GVARDIJA MODRIČA) |
043 | 1/4 | KL - Seniori -69 | ANES HASANOVIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 0:3 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
044 | 1/1 | KL - Juniorke -70 | TEODORA VIDIĆ (KBK GVARDIJA MODRIČA) |
PTF 2:1 | MILANA MUČIBABIĆ (Velež Nevesinje) |
045 | 1/2 | KL - Seniori -69 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
WO 3:0 | ELDIN VOJIC ("ZINO" ) |
046 | 1/2 | KL - Seniori -69 | AMAR NUROVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 1:2 | JASMIN MURAJA (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
047 | 1/2 | KL - Seniori -74 | EDIN TABAKOVIĆ (KBV JEDINSTVO ODŽAK) |
PTF 0:3 | IVAN KURAJA (Eagles SCM) |
048 | 1/2 | KL - Seniori -74 | MARIO JUKIĆ (Eagles SCM) |
PTF 0:3 | IBRAHIM GVERIĆ ("ZINO" ) |
049 | 1/1 | KL - Seniori -69 | HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | JASMIN MURAJA (KBK " Golden Fighters" Iliđža) |
050 | 1/2 | KL - Seniori -79 | ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 3:0 | ELVEDIN KOVAČEVIĆ (Radnicki) |
051 | 1/2 | KL - Seniori -79 | DOMAGOJ GLAVAŠ (Eagles SCM) |
PTF 2:1 | ADMIR CETIN (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
052 | 1/1 | KL - Seniori -74 | IVAN KURAJA (Eagles SCM) |
PTF 0:3 | IBRAHIM GVERIĆ ("ZINO" ) |
053 | 1/2 | KL - Seniori -84 | ISMET MALAGIĆ (Ilidža Sarajevo) |
PTF 2:1 | ANDREJ JOSKIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
054 | 1/2 | KL - Seniori -84 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
DSQ 3:0 | ZDESLAV KATAVIĆ (Eagles SCM) |
055 | 1/1 | KL - Seniori -79 | ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak) |
PTF 3:0 | DOMAGOJ GLAVAŠ (Eagles SCM) |
056 | 1/1 | KL - Seniori -84 | ISMET MALAGIĆ (Ilidža Sarajevo) |
PTF 1:2 | EMSAD BEVRNJA (KBK "IZAZOV" Bugojno) |
057 | 1/1 | KL - Seniori -89 | TONI MAMUŠA (Eagles SCM) |
WO 3:0 | MISLAV KATAVIĆ (Eagles SCM) |
058 | 1/1 | KL - Seniori -94 | LUKA ZOVKO (Eagles SCM) |
PTF 1:2 | ANTE TURALIJA (Eagles SCM) |
059 | 1/2 | KL - Seniori +94 | TOMISLAV GABRIĆ (Eagles SCM) |
PTF 0:3 | JOSIP SEMREN (GOLDEN GLORY LIVNO) |
060 | 1/2 | KL - Seniorke -65 | BAHRIJA ALIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 3:0 | ANI BALEK (Eagles SCM) |
061 | 1/2 | KL - Seniorke -65 | DŽENITA MAHOVKIĆ (Radnicki) |
PTF 0:3 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
062 | 1/1 | KL - Seniori +94 | JOSIP SEMREN (GOLDEN GLORY LIVNO) |
PTF 3:0 | JASMIN HAMZIĆ (KBS Golden team Kalesija) |
063 | 1/1 | KL - Seniorke -65 | BAHRIJA ALIĆ (KBS "TITANIUM" Usora) |
PTF 0:3 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
064 | 1/1 | KL - Seniorke +70 | MINELA SELMAN (Ilidža Sarajevo) |
WO 0:3 | TEA PAPIĆ (Eagles SCM) |